IT.NORCOM [FORUM] Strona Główna IT.NORCOM [FORUM]
Wszystko o ... Badaniach Technicznych i Rejestracji Pojazdów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 

CEPiK 2.0 i system STACJA.SQL/NORCOM - czyli najważniejsze pytania i odpowiedzi ... [LINK]

NORCOM - procedury przyłączenia SKP do CEPiK-u 2.0 - czyli kilka ważnych informacji na ten temat ... [LINK]

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkolenie
Autor Wiadomość
kowal 

Piwa: 91/41
Wysłany: 31-08-2006, 19:41   Szkolenie

Panowie z branży rozmawiałem dzisiaj z Grudziądzem ,nasi przełożeni z Warszawy organizują nam szkolenie , w końcu po paru latach niewiedzy i przysyłania głupowatych kwitów ,mamy się
spotkać i omówić problemy które nas nurtują ,ma być któś z Wojsk lądowych . Pierwszy termin to 25-26.09 ,drugi jakoś wpażdzierniku . Czy to nam coś pomoże , znając życie to nie wiele ,ale spotkać się można .Jak dostaniecie faksy to piszcie się na pierwszy termin . Pan M ....
z Grudziąca ,zainetresowani wiedzą ,mówił aby przygotować pytania i problemy ,ma nadzieje że wyjaśni się sprawa terminów przeglądów i innych dziwactw narzucanych jakimiś dziwnymi pismami
Postaw piwo autorowi tego posta

Wysłany: 01-09-2006, 18:31   

Witam, wreszcie coś zaczyna się dziać w tej branży. Bardzo dobry pomysł z tym szkoleniem, będzie b. dużo kwestii do wyjaśnienia.

kowal 

Wysłany: 01-09-2006, 19:06   

Dzisiaj odebrałem FaX ,że do 20.09.mamy się podać kto jedzie i jest w nim mowa o dacie
23-24.10.2006 . Myśle ,żę się na nim spotkamy i wymusimy aby zaczęto bardziej przejmować się stacjami MON . Bo co byśmy robili z naszymi problemami codziennego szarpania się z ludzmi -gdyby nie takie forum ,ale jest nas niewielu którzy starają się otwarcie mówić o problemach i pomagać sobie nawzajem rozwiązywać niedomówienia ,a co jest najważniejsze ,jeśli mamy jakieś sprawy do rozwikłania dzwonimy do siebie telefonicznie aby na gorąco ustalać zdanie - szkoda tylko ,że nie którzy jakoś się czają jakby czegoś się obawiali ,a powinniśmy tworzyć jedną rodzine

kral 

Wysłany: 01-09-2006, 20:11   

Witam zgadzam się, że wreszcie coś ruszyło, ale tego typu pismo nie dotarło do mojej firmy to chetnie bym też tam pojechał. No cóż chyba moja firma jest dalej niż pozostałe...

Wysłany: 01-09-2006, 20:34   

Ja też jestem u źródła informacji ale jeszcze nic do mnie nie dotarło. Ciekawy jestem gdzie to zorganizują ? A może tak jak firma z branży ?http://www.patronat.pl/

Norbert Jezierski 
Site Admin

Piwa: 71/102
Wysłany: 01-09-2006, 22:44   

Panowie - sorki, że się wtrącę - ale może zabierzecie ze sobą troszkę wiadomości dotyczących forum ? Reklama dźwignią handlu - najważniejsze, żeby nas było coraz więcej .... :D
Mogę coś podesłać, mogę dać Wam również jakieś pdf'y do wydrukowania ...
Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania. Ale takich, co nie chcą się złamać, świat zabija. Zabija w równej mierze najlepszych, najdelikatniejszych i najdzielniejszych. Jeżeli nie jesteś żadnym z nich, możesz być pewien, że zabije cię także, ale bez szczególnego pośpiechu. [Ernest Hemingway, Pożegnanie z bronią (1928)]

Nie pytaj się ludzi co można, a co nie, ale zadaj sobie pytanie czy warto.
Bowiem - można wszystko, ale nie wszystko warto... [NN]

Wysłany: 02-09-2006, 10:49   

Oczywiście że będziemy nagłaśniać to wspaniałe forum. W grupie siła. A pdf-y napewno się przydadzą. Dzięki.

Darek :-) 

Piwa: 24/7
Wysłany: 04-09-2006, 06:55   

Myślę, że wiele będzie pytań bez odpowiedzi lub z odpowiedzią mądralińskich co ptrzysyłają bardzo dziwne telegramy odnośnie działalności SKP. Nie macie co liczyć na coś mądrego - albo się mylę.

Mocą prawa można zmienić dużo, więcej jednak mocą rozumu.
Stefan Pacek

kowal 

Wysłany: 04-09-2006, 15:09   

Darek sam wiesz jak jest ,wymian pogładów miedzy sobą ,działanie na forum -to jest
najlepsze lekarstwo na nasze bolączki . A to ,że z zewnątrz niczego się nie dowiemy to
norma -ale obdzwoniłem dzisiaj wszystkie Stacje MON z których mam jakieś dane telefoniczne i zachęcałem bo już samo to ,że informacja nie dotarła jeszcze do wszystkich,ale może na spotkaniu uda się ich zachęcić do tego forum -aby pomagać sobie nawzajem

Wysłany: 04-09-2006, 16:26   

Jacku masz w zupełności rację - zawsze trzeba sobie pomagać, bynajmniej robią tak normalni ludzie. Ja w swojej działalności w wojskowej SKP nigdy nie brałem pod uwagę nowości które w formie telegramów spływły jako wykładnię według której musimy postępować. Przeważnie było to pisane dla danej potrzeby i chwili a tak na prawdę to my diagności zawsze ponosimy konsekwencje. Nie powiem, że zamysł jest zły aby spotkali się diagności wojskowi i przedstawili swoje problemy na większym forum. Tylko czy one będą zrozumiałe dla wszystkich??? Jeżeli tak to wypada się wam tylko cieszyć, ale nie sądzę aby to spotkanie spełniło swoje oczekiwania i wypracowało jednolity sposób działania. Znając życie będzie dużo pytań i mało sensownych odpowiedzi. Jak wrócisz z tego spotkania to zadzwoń albo daj znać to pogadamy czy się myliłem w swojej ocenie. :lol:

Stefan Pacek

Andrzej65 

Piwa: 12/5
Wysłany: 04-09-2006, 21:34   

Jutro idę pierwszy dzień do pracy po urlopie. Ciekawe czy do mnie coś dotarło.

Wysłany: 14-09-2006, 07:51   

Norbert Jezierski napisał/a:
Panowie - sorki, że się wtrącę - ale może zabierzecie ze sobą troszkę wiadomości dotyczących forum ? Reklama dźwignią handlu - najważniejsze, żeby nas było coraz więcej .... :D
Mogę coś podesłać, mogę dać Wam również jakieś pdf'y do wydrukowania ...

Ci diagności z wojskowych SKP co są na forum to pasjonaci a reszta jest przeważnie diagnostami w godzinach służbowych. Czy się mylę. 8)

Stefan Pacek

Wysłany: 14-09-2006, 16:08   

Masz rację Darek, ale oni mają większe możliwości rozwoju i nabycia praktyki. Ciągle na bieżąco spotykają się i mają doczynienia z różnymi pojazdami różnych marek i typów. Pojazdy które do nich przyjeżdżają są także w różnym stanie technicznym a u nas tzn. bynajmniej u mnie ciągle tylko Stary 266, parę Honkerów i Lublinków. Cofnąć sie można do tyłu, sporo.
Ale tyle dobrze że jest Forum. NORCOM FORUM.

[ Dodano: 14-09-2006, 17:17 ]
A odnośnie szkolenia to jeszcze nic nie otrzymałem.

Odpowiedz do tematu