Skocz do zawartości

migracja


przemekbosch

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Czy ktoś robil migracje z innego programu do programu norcom?? Pracuje obecnie na dekrze i mam już ich dosyć i chciałbym przejść na program norcomu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie dasz rady. Pracowałem na Dekrze równy rok i stwierdiłem ze to jedna wielka lipa. A ci przedstawiciele to wielka ściema i darmozjady. Od września tego roku mam SKP-PRO , parę lat wstecz robiłem na SKP-PRO w MON-nie i stwierdzam z pełną świadomością i odpowiedzialnością że jest to super program. Co do przeniesiena klijentów to nic z tego nawet do norcomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przeniesiena klijentów to nic z tego nawet do norcomu.

 

Norcom się deklaruje, że migracje przeprowadza. Może nie być możliwości edycji badań ze "starego" programu, ale w systemie one będą. Trzeba zadzwonić do Norcomu. Mi robili tylko migrację między stacja a stacją sql, a to troszku inaczej jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracowałem na Dekrze i migracja przebiegła bardzo fajnie. Wszystkie dane przeszły oprócz danych klientów ale wcześniej wszystko sobie wydrukowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.