Skocz do zawartości

Spotkanie 2015


markes30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 206
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • max72

    29

  • ketiw38

    18

  • markes30

    16

  • biker100

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

Panowie, do brzegu, do brzegu... :D Cosik mi się widzi że chyba trzeba jakieś sprawdzone miejsce odwiedzić. Tylko nie jestem pewien czy w Murzasichlu ktokolwiek z nas dostanie kwaterę... Ale babcia co serki robi wszystkich serdecznie wspomina :)

Nadmienię Wam tak przy okazji że byłem ze znajomkami w Szklarskiej Porębie. Nocowaliśmy w schronisku na Szrenicy i było bardzo fajnie. Widoki z góry niesamowite, cennik bardzo przystępny i klimat zdrowy, a na czeskie piwo 15 minut spacerkiem... Eh! Żyć nie umierać! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten kwadrans to dokąd, bo raczej nie do Szpindlerowego Młyna.

Do tego schroniska na czubku to autkiem prywatnym bez zezwolenia Naczelnika KPN raczej nie da rady wjechać, a iść to tak ze dwie może dwie i pół godzinki nawet, pod górkę przez kilometrów pięć... sześć. No ale widoki przednie we dnie słoneczne. ;) Wjazd archaicznym wyciągiem dzielonym na dwie sekcje kosztuje 35 złotych za całość. Natomiast wjazd i zjazd tego samego dnia 44 złote za dorosłą osobę. Jak znam tą specyficzną mieścinę to w niej parkingu nie znajdzie za darmo. Na dziś sezon zimowy (narciarski) do 12 kwietnia ma zamiar tam trwać.

Poza tym cała reszta może być super! :ok

Szklarska Poręba jako miejscowość turystyczna zapewnia szereg innych atrakcji niż szusowanie na deskach i trekkingi górskie. Większość zna chociażby z Googla sławetny Zakręt Śmierci, Małpi Gaj i dwa wodospady w kupie.

http://www.szrenica.pl/oferta.php

(uwaga na pościel)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A , może byśmy zaczeli od daty, żeby weekend zarezerwować , kwiecie - dzień dłuższy i trochę cieplej - między świętami i majówką (10,11,12---17,18,19---24,25,26)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A , może byśmy zaczeli od daty

to może

-17,18,19
Cosik mi się widzi że chyba trzeba jakieś sprawdzone miejsce odwiedzić.

A może teraz północ kraju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario już raz zorganizował i Jacek Guz także, tylo jakoś chętnych zbyt wielu nie było, zresztą wiele innych lokalizacji też nie wypaliło. Teoretycznie to spotkania w centrum kraju powinny mieć większą szanse powodzenia z racji mniejszych odległości ale to tylko teoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może teraz północ kraju?
no ja wrzuciłem propozycję lokalizacji spotkania.

 

Dla przypomnienia:

 

http://www.owbentur.pl/konferencje

Tylko czy ta lokalizacja jest na pewno dobra?

 

Konferencje w Neptuno Resort

Nasza oferta konferencyjna skierowana jest do klientów biznesowych chcących zorganizować konferencje, seminarium, szkolenie czy imprezę integracyjną nad samym morzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy ta lokalizacja jest na pewno dobra?
Max-iu:

Nasza sala jest również wyposażona w profesjonalny sprzęt konferencyjny: ekran, rzutnik, odtwarzacz CD

i DVD oraz flipchart.

Serwis konferencyjny

Pakiet konferencyjny dla 1 osoby – 79 zł

Pakiet konferencyjny LUX dla 1 osoby – 105 zł

 

W skład pakietu konferencyjnego wchodzi:

 

nocleg w pokoju 2 –osobowym

przerwa kawowa

lunch konferencyjny (przystawka, zupa, danie główne, deser) w formie bufetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ok. Piszę się na spotkanie.

W jakim terminie spotkanie?

Kto się zajmie rezerwacją?

Kto będzie zbierał zaliczki (bo bez tego się pewnie nie obejdzie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ok
Max-iu poczekajmy co na to pozostali...

 

W jakim terminie spotkanie?
jakieś propozycje???

 

Piszę się na spotkanie.

 

czyli lista tworzy się sama:

1. max72;

2. biker100;

3.

 

jak ustalimy termin oraz listę chociaż w 90% utworzymy dwójkę, trójkę organizacyjną ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.