Skocz do zawartości

Przypomnienia i termin nastepnego badania.


Piotr Barczuk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam sporo badań w których nie wyznaczam terminu nastepnego badania. Skoro jednak klient pofatygował się do mnie i mam już jego dowód w rękach to chciałbym przysłać mu zawiadomienie, w stosownym momencie, o terminie nastepnego badania. Może by "dorobić" taką mozliwość ?

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę pamiętać o ochronie danych osobowych. W programie STACJA 2000 jest lista z możliwością jednokrotnej parafki wyrażającej zgodę na wysyłanie zaproszeń do następnego badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sygnalizowałem podobną sprawę na ostatnim spotkaniu.

No ale niestety :( nie zostało to ujęte w ostatniej wersji programu.

 

Chodziło o kalendarz - możliwość wpisywania terminów badań, tak żeby każdy użytkownik widział wszystkie pozycje wpisane, a nie tak jak było dotychczas że tylko swoje.

 

 

W ogóle teraz to przy wchodzeniu do kalendarza program się wiesza i jest pięknie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem nie polega na tym, że nie chcemy, tylko na tym, że generalnie mamy problemy z kalendarzem. Nowa wersja, która w tej chwili opuszcza bramy naszej firmy (v.7.4.4) ma poprawione pewne rzeczy ziązane z kalendarzem , ale pewne zawirowania nadal wokół niej istnieją ...

Jak wytłumaczenie powiem, że w materii modułu terminarza korzystamy z usług innej (zagranicznej) firmy ...

Błędne działanie programu polegało na takim jego działniu, jakby komputer zawieszał się w niektórych momentach (np. przy przelogowywaniu się na innego użytkownika, w momencie zatwierdzania BTP).

Błąd występował głównie na komputerach z systemem W98, rzadziej XP czy W2k ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.