Skocz do zawartości

Analizatory dla Policji


marbie

Rekomendowane odpowiedzi

Policjanci i strażnicy miejscy kontrolują samochody wyjeżdżające ze stacji diagnostycznych. "Teraz przyszedł czas, by policja mogła sprawdzać samochody w ruchu i dlatego przekazujemy trzy nowoczesne urządzenia do analizy spalin" - dodał.

 

 

 

to po co stację ........................................ :shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę też strażnicy więzienni będą sprawdzać auta
a dziwicie się ,że tak jest .Jakie opinie chodzą o stacjach i systemie badań -a wystarczyło by aby diagnosta jak policjant ,strażnik czy leśniczy byli zatrudnieni przez państwo które odpowiada za bezpieczeństwo na drogach -mieli dobrą pensje i nie byli uzależnieni od właściciela i wtedy nie było było by potrzeby ,żeby po wyjechaniu ,z SKP pojazd był jeszcze kontrolowany - bo na stacji odbyło by się to tak jak powinno

a nie

to ile skp. sprawdza spaliny ?
lub
OBD

 

i słyszał w pracy -jak będziesz za dokładny to klienci nie będą do nas przyjeżdżać albo to mój kumpel -podbij .................. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byli zatrudnieni przez państwo które odpowiada za bezpieczeństwo na drogach -mieli dobrą pensje i nie byli uzależnieni od właściciela

Marzenia są niekaralne, na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieli dobrą pensje

Szkoda, że kwoty nie wrzuciłeś, ile to Twoim zdaniem, bo moim zdaniem burdel w kraju tworzą Ci co mają większe od nas pensje ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że kwoty nie wrzuciłeś
i z tym jest właśnie problem -jak ją określić ,bo każdy ma w życiu jakieś problemy ,jakieś wymagania a i region kraju ma też na to wpływ - więc dla każdego będzie to inna suma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3500 netto + 13, 14, wczasy pod g. i wyrównania roczne :x

No i jeszcze nadgodziny ewentualne za kolegów płatne wg kodeksu.

 

[ Dodano: 16-04-2015, 13:20 ]

Na dzień dzisiejszy nie mam ani połowy z tego :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3500 na rękę tyle zarabia byle jaki mechanik czy murarz bez szkoły

To pokaż mi firme która do tego dopłaci mu pełne składki :evil: Nie ten kraj człowieku :roll:

 

[ Dodano: 16-04-2015, 14:43 ]

3500 na rękę tyle zarabia byle jaki mechanik czy murarz bez szkoły

Zapewne na pomorzu, gdzie ludzie do pracy po 100km jeżdżą :/

 

[ Dodano: 16-04-2015, 14:51 ]

zdz, Tak swoją droga myślisz, że zawód diagnosty jest więcej wart od mechanika, czy murarza? Odnoszę wrażenie, że jeszcze jestes bardzo młody i dopiero co zrobiłeś uprawnienia, a wydaje Ci sie, że Pana Boga za nogi złapałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młody nie jestem swoje latka mam

stażu też mam troszkę

jeżeli jako diagnosta miałbym zarabiać tylko 3500 to wolę pracować jako mechanik bo lubię grzebać

jeżeli mam być szczery tyle to płacili jakieś 10 lat temu

do pracy najwięcej miałem 20km a tera 4km

panowie trzeba się cenić a nie być murzynem

 

znam też takich którzy zarabiają 2000 ale nie bez powodu

 

[ Dodano: 16-04-2015, 15:40 ]

a w kwitach różnie ale to i tak nie wystarczy na godną emeryturę więc trzeba myśleć troszeczkę szerzej a nie tylko 8 godz i do domu przed telewizor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

a w kwitach różnie ale to i tak nie wystarczy na godną emeryturę więc trzeba myśleć troszeczkę szerzej a nie tylko 8 godz i do domu przed telewizor

Ceni to się ten co godziwe pieniądze zarobi za 8 godzin, a reszta czasu dla rodziny i inne obowiązki i wolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.