Skocz do zawartości

passat taxi BT przed rejestracją


zdz

Rekomendowane odpowiedzi

jak pracowałem jako mechanik to taksówkarze i handlarze byli najgorszymi klientami

myślałem że są mądrzejsi tylko od mechaników ale jak widać to chyba są mądrzejsi od wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to taksówkarze ,,li najgorszymi klientami

 

Jest takie powiedzenie; Z człowieka zrobisz taksówkarza ,ale z taksówkarza -człowieka- nigdy :P

 

klient był cwańszy i wszystko już było przygotowane na pl

 

Czyli legalizacje taksometru miał?,,czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klient próbował wymóc na mnie że to wyszło z fabryki jako taxi i nic nie trzeba potwierdzać

....i ja tam byłem,miód i wino piłem a co widziałem opowiedziałem :x;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Czy mozna się dowiedzieć jak to się skończyło, jakie czynności, jakie badania wykonano?

Czy o to co S.K.P-POZNAŃ pytał, legalizacja na taksometr była?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to taksometr miał z swojej poprzedniej taksówki

zrobił okresowe przed pierwszą i nie pokazał się więcej (przynajmniej u mnie)

szef się wk...ił bo był to pierwszy klient z tej korporacji i miał ściągnąć pozostałych a ja wszystko "zje...em" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to taksometr miał z swojej poprzedniej taksówki

 

musi miec legalizacje taksometru na teraźniejszą TAXI

klient próbował wymóc na mnie że to wyszło z fabryki jako taxi i nic nie trzeba potwierdzać

 

No bo to taksówkarz jest... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szef się wk...ił bo był to pierwszy klient z tej korporacji i miał ściągnąć pozostałych a ja wszystko "zje...em

Dlatego też diagnosta powinien mieć zagwarantowana całkowitą niezależność od pracodawcy.

No bo to taksówkarz jest..

Złotówy przeważnie tak mają, że jaki im się cos nie podoba, to zmieniają SKP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o taksówkarzy i handlarzy to największym problemem są właściciele SKP którzy na siłę prześcigają się w rabatach i innych "udogodnieniach"

największym wrogiem diagnosty jest pracodawca bez uprawnień UDS-a

wystarczy takiemu zaproponować żeby zrobił uprawnienia i sam "podbijał" przeglądy

ja mam jeszcze inne źródło dochodu więc mi to lotto co szefostwo chce abym przyklepał

zawsze mogę się zwolnić. ilu z was jest w tak komfortowej sytuacji żeby odmawiać szefowi jego super pomysłów na powiększenie obrotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o to chodzi. Gdyby właściciel stacji zrobił uprawnienia i robił badania te którymi my psujemy jego biznesplan (bo nie są po jego myśli) to ograniczyło by się zjawisko patologii.

najlepiej żeby właściciel stacji obowiązkowo posiadał uprawnienia i tracił możliwość prowadzenia SKP w momencie zabrania uprawnień. To uniemożliwiło by przepisywanie stacji na inne osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To uniemożliwiło by przepisywanie stacji na inne osoby

w naszych okolicach jest taka stacja -ojciec karany i zabrane uprawnienia , syn to samo - to teraz przepisana na wnuka -ale jakoś nie może zrobić uprawnień -ale jak już zrobi to hulaj dusza piekła nie ma :cool::x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem na stacji, gdzie właściciel klepał czego ja nie chciałem...

 

i niech klepią. połowa rodziny straci uprawnienia i nie było by komu prowadzić stacje bo na sąsiada strach przepisać

a jak miałby zamknąć 10 stacji chociaż na pół roku dopóki syn czy córka nie zda egzaminów to zastanowi się pięć razy zanim coś klepnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.