Skocz do zawartości

ubezpieczenie samochodu ciekawa informacja


andy68

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawy artykuł z rzeszowskich nowin, pozwoliłem sobie zacytować (przekopiować)

(mam problem z wstawianiem obrazków, coś nie doczytałem?help)

 

Premia dla dobrego parafianina

PODKARPACKIE Śpiewasz w kościelnym chórze, zapłacisz mniej za ubezpieczenie auta

 

 

 

Piotr Skrzypek, etatowy pracownik parafii Ojców Dominikanów w Tarnobrzegu: - Mam prywatny samochód, ale ubezpieczam go w innej firmie, bo o ofercie "Warty” dotąd nie słyszałem. Na pewno się nią jednak zainteresuje, bo 20 proc. to dużo pieniędzy...

 

 

Aż 20 procent zniżki na ubezpieczenie samochodu OC i AC - obiecują podkarpaccy agenci "Warty”. Wymagają tylko zaświadczenia od proboszcza potwierdzającego zaangażowanie w życie parafii.

Maria K. usłyszała od pracownicy tarnobrzeskiej agencji Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji "Warta”, że na obowiązkowym ubezpieczeniu OC i dobrowolnym Auto - Casco swojego auta, może zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Żeby dostać 20 proc. zniżki musi tylko dostarczyć zaświadczenie od proboszcza - potwierdzające, że jest dobrą, aktywną parafianką.

- Pomyślałam, że pracownica agencji żartuje - mówi pani Maria.

Nie dla każdego...

Nie był to jednak żart, tylko możliwość skorzystania z programu "Parafia”, jaki ma w ofercie "Warta”

- Żeby z niego skorzystać nie wystarczy być aktywnym, dobrym parafianinem - tłumaczy Zbigniew Laskowski, dyrektor podkarpackiego oddziału "Warty” - Program jest skierowany do osób duchownych i świeckich, zatrudnionych przy kościele - katechetów, organistów, kościelnych itd. Nie mogę ujawnić, ile osób z Podkarpacia dotąd z niego skorzystało.

- Program powstał przy współpracy z Sekretariatem Episkopatu Polski. Jest adresowany do osób, które - jak wynika ze statystyk - jeżdżą bezpiecznie - dodaje Lidia Dej z Biura Prasowego "Warty”.

Dyrektor swoje, agenci swoje

Zadzwoniliśmy w czwartek do kilku podkarpackich przedstawicielstw Warty.

- Żeby skorzystać ze zniżek trzeba aktywnie działać przy parafii. Jak? O! Możliwości jest wiele, na przykład śpiewać w chórze kościelnym. Stałe zatrudnienie nie jest konieczne - powiedział nam pracownik rzeszowskiego oddziału firmy.

To samo usłyszeliśmy w agencjach w Stalowej Woli, Tarnobrzegu i Przemyślu - etat w parafii nie jest wymagany - wystarczy zaświadczenie od proboszcza o "zasługach” dla parafii.

Wojciech Malicki

w.malicki@gcnowiny

25. Listopada 2005 04:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(mam problem z wstawianiem obrazków, coś nie doczytałem?help)

Tu masz coś takiego jak dział testów - można do woli pisać bzdurne i testowe posty:

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewforum.php?f=16

 

a tu FAQ:

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/faq.php?sid=d288bfef054c587c6006d307b49ede32#24

 

Generalnie służy do tego przycisk o nazwie IMG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.