Skocz do zawartości

CEPIK 2.0


Paprock

Rekomendowane odpowiedzi

A wiesz co mój dozór/nadzór mądrego wymyślił?

- Że mam ich informować o przyczynach niedotrzymywania regulaminowego terminu przesyłania. Coś w stylu "komp się zwiesił, strona nie działa, nie chciało mi się znaczy czasu brakło taki był zapiernicz" i takie tam różne bzdety inne. Ale jak poprosiłem o zalecenie owo na piśmie, to temat jakby wymiękł.

Jak nic trza paragraf dodać: SKP informują starostę o niewysłaniu zbiorów badań do CEPiKu z powodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Chodziło mi o sposób uwierzytelniani się w systemie, bo z tego co pamiętam to obecne certyfikaty wygasają 3 stycznia 2016

 

Certyfikat CEPIKU wazny ja mam do 2018-06-03

a firmowy do 2016-11-04

takze dostep jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak ja napisalem.

Po chłopsku . Masz Forda i kluczyki do niego , po nowym roku dostajesz Mercedesa .Czy kluczyk od Forda będzie pasował do Mercedesa? Mi się wydaje że bez kluczyków(karty) do Mercedesa nie pojedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem po co wymieniac skoro jak pisąłem oba centyfikaty mam ważne

 

Bo ty masz klucz, a oni zamek. Co ci po dobrym kluczu jak właściciel mieszkania wymieni zamek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ARTUR2214 - polecam Ci taki film - "Seksmisja" - może on pozwoli Ci zrozumieć. Jest tam scena, w której główny bohater nie mogąc zrozumieć nowych realiów czasowych, w których się znalazł głośno protestuje - "przecież ja w 97' miałem dostać mieszkanie!" :P

 

Zachowujesz się dokładnie tak samo powołując się na ważność klucza do systemu, który we wskazanej dacie nie będzie już funkcjonował jak się okazuje. Po prostu wyznaczając ten termin administratorzy systemu nie wiedzieli jeszcze, że we wskazanej dacie system będzie już zastąpiony innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zdążyć na czas, powinni już zacząć wymianę.

To nie tylko chodzi o wymianę, ale o jakieś konkrety.

Co ze stacjami wielostanowiskowymi? Czy będą pracowały na jednej karcie czy każde stanowisko będzie wyposażone w swoją kartę, a może będzie inny sposób logowania, tak jak na przykład logujesz się do konta w banku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś konkrety

 

A co jak się skończy karta w nowym systemie? Kłódkę na drzwi na pół roku? Bo tyle potrafią w tej chwili czekać na karty stacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dziś nikt nic nie wie?
jeden to twierdzi, że wie - przepraszam dwóch, nawet "instrukcję" wydali" i "poradę techniczną" :x:evil:

 

kombinację ctrl+c, a następnie ctrl+v mają opanowaną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

kto mi łopatologicznie wytłumaczy co trzeba zrobić przed 4.1.2016 z obecną kartą i certyfikatem?? bo tak czytam różne źródła i narazie wiem ze nic nie wiem.Jakieś pisma,wnioski itp??narazie dostałem tylko pismo z WK ze mam się skontaktować z producentem oprogramowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.