Skocz do zawartości

CEPIK 2.0


Paprock

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś nr do ministerstwa na który można się dodzwonić i porozmawiać z kompetentną osoba w sprawie wniosków...

 

w sprawie wniosków polecam Beata Truszkowska 22 556 84 95

wszystko mi ogarnęła mimo zamieszania tylko, że to było załatwiane w czerwcu i nie wiem jak na tą chwilę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,że częściowo nie w temacie ale tak dla przypomnienia: skupieni na zmianach związanych z technicznym przejściem na CEPiK 2.0 nie zapomnijmy ,że od poniedziałku-brak adnotacji "HAK" "GAZ" to UI. (i inne zmiany które ukażą się w rozporządzeniu prawdopodobnie dzisiaj) :-D

i żeby tak już całkiem doprecyzować, to jeszcze w poz. 4.1.1. pkt. l) brak wyraźnej granicy światła i cienia świateł mijania

pojawia się pominięty poprzednio "x " w rubryce UI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie caly czas komunikat „ srodowisko cepik nie jest dostepne” i brak polaczenia ze strona cepik hello, a w poprzednim tyg. wszystko bylo ok. A teraz taki komunikat. Czy tak ma byc? Czy cos mam nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie caly czas komunikat „ srodowisko cepik nie jest dostepne” i brak polaczenia ze strona cepik hello, a w poprzednim tyg. wszystko bylo ok. A teraz taki komunikat. Czy tak ma byc? Czy cos mam nie tak?

Do niedzieli to mniej więcej prawidłowy komunikat. Na ile mniej na ile więcej - nie wiem. Czas pokaże (patrz - poniedziałek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie odnośnie wysyłania badań z 10 listopada.Te badania ,których nie wysłaliśmy po zamknięciu cepik 1 wysyłamy w cepik 2 w trybie awaryjnym.Pytanie, czy wysyłamy wszystkie ,czyli z wynikiem N,hak ,1 rejestracja pojazdu z zagranicy czy tylko te z wynikiem P?Robione były przed 13 listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTATECZNA DECYZJA GO/NO GO 12.11.2017 23:30 (MC)

 

UWAGA! Po decyzji NOT GO przywrócenie CEP I do 13.11.17 godz 07:30

 

Tak ŻE może się zdarzyć, że 13.XI. od rana będzie obowiązywał

 

CEP I. Osoby które dokonają wcześniej PRZEJŚCIA na CEP II proszone są wtedy tylko o powrót

 

nie ma się co rozpędzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie odnośnie wysyłania badań z 10 listopada.

- osobiście bym wysłał na zasadach obowiązujących do 13 listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U was tez wzmożony ruch wczoraj po południu??bo u mnie masakra,potrafili i z 2 miesięcznym wyprzedzeniem na BT przyjechać bo podobno po 13 będzie ciężko BT zrobić hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 2 miesięcznym wyprzedzeniem na BT przyjecha

I z dwuletnim też.A co w tym dziwnego. Ma się wstawić przed upływem,więc się wstawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuję nową wersję programu Patronat . W rodzajach badań zniknęły "GAZ" .W zaświadczeniu nie ma możliwości wyboru paliwa P+LPG . Co wybrać gdy pojazd je posiada? W DIP pojawiły się symbole w rubryce Rodzaj silnika

ND JP DP FF EE H+ H- . Pytanie prozaiczne co oznaczają te symbole? Z góry dziękuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbert Jezierski, W wcześniejszym piśmie z MC proszono o pozostawienie włączonych stacji roboczych - czy ma to jakieś znaczenie dla uruchomienia 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKP PRO aktualizują od piątku rana i tak to idzie że w piątek połowa klientów mi uciekła bo nic nie mogłem zrobić. Tak się program chrzanił. A te badania co zrobiłem po południu to mam takie bzdury w rejestrze że strach myśleć może w poniedziałek uda się już poprawić. Np. kraj rej wpisałem PL a było SL, Paliwo D a wyszło D+CNG. Jak tak będzie w poniedziałek to lepiej nic nie robić. Ciekawe jak inne programy wystartują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.