Skocz do zawartości

CEPIK 2.0


Paprock

Rekomendowane odpowiedzi

UD w Patronacie za brak zgodności danych technicznych tylko można wysłać z awaryjnego ?

 

Wygląda,że Patronat przyjmuje online usterki wszystkie poza nowymi które weszły od 13.XI. te nowe tylko przyjmuje z awaryjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można by tego jakoś tak bardziej przejrzyście? Czy to odgórnie wychodzi? Dla zmyłki przeciwnika, ma być misz-masz? Monitor 22` a i tak szału nie ma. :D

Oczywiście to na marginesie bo problemów innych, ważniejszych co nie miara :oops:

3d7b7e5af0cd9034gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie Patronatu. Przy pierwszym badaniu w kraju przy zaciągnięciu danych z cep wyskakuje komunikat BRAK POSZUKIWANEGO POJAZDU i nie można przejśc dalej. Można chyba jedynie w awaryjnym zrobić. Na filmikach było coś o prerejestracji w Patronacie ale nie mam takiej opcji. Ktoś podpowie jak to robić??

 

JKak moz ebyc pojazd w CEp jak pierwsza rejestracja/ Muszisz wsyztkie dane wprowadzic do CEP> zobacz filmik z preinstalacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Patronacie przy pierwszej rejestracji sprowadzonego Okresowe przed Pierwsza rejestracja na terytorium RP musi być to badanie ; po wpisaniu danych i przejściu na model odblokowuje się belka z napisem prerejestracja jeszcze musisz wstępnie wypełnić parę pół na DI możesz wszystkie jesli posiadasz dane , i naciskasz prerejestracja program wyszukuje czy nie ma pojazdu już w cepiku ( bo mógł tam zostać wpisany np przez Ubezpieczyciela pojazdu ) po wyszukaniu przechodzisz na wydruki i na normalny DIP gdzie już masz te dane które wpisałeś wcześniej w DI

 

[ Dodano: 15-11-2017, 15:18 ]

ND nie dotyczy

 

[ Dodano: 15-11-2017, 15:32 ]

Mam pytanie do patronatowców... Wysyłaliście badania z dnia 10.11?? Nie wczytuje mi z bazy żadnych badań przed 13 i nie wiem jak się do nich dosrtać mimo, że widnieją w rejestrze. Obsługa z ITSu twierdzi, żeby dać spokój.

 

Wysyłałem badania z 12-11-2017 w dniu 13-11-2017 zaległe wszystkie poszły w patronacie ale wysyłamy paczki tylko po pierwsze wersja patronatu co najmniej 11,2 ( już jet 11,3 ) wchodzimy w baza zestawienie i w generacji pliku do cepik i mamy puste pole a na dole opis wyślij zaległe z CEP , Na górze zaznaczamy daty od do 12-11-2017 ! nie dalej wstecznie możemy zapodać nawet i te daty badań w których już były wysłane paczki - nic się nie stanie utworzy sie wówczas lista badań do wysyłki naciskamy wyślij zaległe badania i wszystkie jedno po drugim sa automatycznie wysyłane co widać na ekranie bo każde badanie przez moment jest widoczne .

 

[ Dodano: 15-11-2017, 15:42 ]

Panowie potrzebna pomoc, mój znajomy pracuje na Patronacie a ja nie jestem w stanie coś pomóc bo pracuje na innym programie, przy uruchamianiu Cep, prosi podać hasło , pin do karty oraz hasło VPN próbowane i nadal blokuje, macie pomysł o co dokładnie pyta?

 

 

Chodzi o pin do karty niech wbije ten od karty jeśli pamięta jesli nie pamięta to tylko zakup nowej karty i ponowne certyfikowanie bo hasła nie poda nikt

 

[ Dodano: 15-11-2017, 15:53 ]

Już jest wersja Patronatu 11,3 aktualizujcie bo poprawia błedy jakie były w porzednich wersjach ( oczywiście kto pracuje na patronacie )

 

[ Dodano: 15-11-2017, 16:33 ]

W sprawie badania HAK

Przechwytywanie.PNG.544790ab2342d453f174e524f3050e07.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Badania OKRESOWE GAZ - proszę pisać jako OKRESOWE, GAZ wpisywać w uwagi. Badanie HAK do odwołania jako INNE CZYNNOŚCI bez pobierania danych z CEP. Zapis takiego badania w trybie awaryjnym, bez wysyłania do CEP.

 

Badania INNE CZYNNOŚCI nie wysyłamy do CEP."

 

Dokładnie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opłatę pobieramy

- ja tam do wszystkiego co system podpowiada biorę.

Martwił się będę po okresie 'stabilizacji' kiedy ta na dejdzie, jak w ogóle nadejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ktos w stanie pomóc ?

 

Wystarczy się trochę zainteresować, poczytać forum, przeczytać instrukcję naprawy (link do niej powtarza się na każdej stronie dyskusji, bo nikt tego nie czyta). Każdy chce tylko na tacy magiczne rozwiązanie problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytać forum,

chyba mam dość :faint:

 

Większość wpisuje tylko swój problem, nie czytając poprzednich postów nawet w tym temacie, do się którego dopisują

 

a przez ostatnie 72 godziny (3 dni) forum "urosło" o 1080 nowych postów :!:

 

i 56 nowych użytkowników,

 

czyli prawie poprzednia norma miesięczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.