Skocz do zawartości

Egzamin Warszawa 20,05,2015 godz 8:30


lukaszw007

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, czy ktoś z was pamięta jakie pytania były z Autobusów na 100 i ADRów bo były jakieś mocno podkręcone. Ja pamiętam że były 2 pytania z ADRów w których chodziło coś o ustawienie geometrii, 3 pytanko to było co to jest pojazd FL. Z Autobusów był wycinek z przeprowadzonego badania ale było zaznaczone że że nie ma homologawego układu hamulcowego.

 

Coś ktoś jeszcze pamięta??

 

W podstawowej części były pytanka:

Co powinien posiadać diagnosta

-identyfikator

Co powinna posiadac podstawowa SKP

-klucze dynanometryczne 20-400Nm

Co powinna posiadac OSKP

-podnośnik na oś minimum 115kN

Zaznaczyć zwis tylny

Czy pojazd może być dwusuwem?

-motocykl przed 1986r

Odległość pomiędzy stopem a przeciwmgłowym

100mm

Jaki dopuszczalny jest nacisk na urządzenie sterujące dla przyczepy z hamulcem najazdowym?

-10%

Pojazd samochodowy powinien być?

-szczelny

W co powinien być wyposażony ciągnik rolniczy przed którymś rokiem?

-nie pamiętam odpowiedzi

 

Gaz:

Pytanie dotyczace tych otworów wentylacyjnych w obudowie?

Jaka odległość powinan być reduktora od układu wydechowego?

 

Opisówka była ta sama co w poście z Poznania

 

Jak mi się coś jeszcze przypomni to dopiszę.

Jak coś pamiętacie to dopisujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że Poznań miał ten sam zestaw testów. Pytania bus 100 i ADR były zagmatwane na maxa. :shock:

 

[ Dodano: 21-05-2015, 18:21 ]

Ale nie przypominam sobie aby w ADR było coś o geometrii. No chyba że bez zrozumienia czytałem.

 

[ Dodano: 21-05-2015, 18:32 ]

W ADR było coś o akumulatorach i coś o samochodzie typu skrzynia i przewożącym cysterny przewoźne, albo jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się gdyby każdy napisał troszeczkę to co zapamiętał byłoby prościej a takto prawie nikt nie pisze co było przez większość terminów. Było coś w odpowiedziach o geometrii. Cała polska o jednej godzinie ma to samo. Ja w Warszawie zdałem 4 części a 2 nie zdałem własnie Autobusu na 100 i ADRów :(. Może komuś się coś przypomni i dopisze pod tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się gdyby każdy napisał troszeczkę to co zapamiętał byłoby prościej

Widzisz Kolego tak to już jest.Większość tylko pisze jak coś potrzebuje.A potem zapominaja aby pomóc innym.W Tobie nadzieja że ten zły trend odmienisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.