Skocz do zawartości

protokół z badania zbiornika


MarianoItaliano

Rekomendowane odpowiedzi

Może być pożyczony od samego Belzebuba, mi to "gila z nosa".

Ma być WAŻNY KWIT na urządzenie podlegające DOZOROWI. I wszystko.

 

Byle tylko był zamontowany w badanym pojeździe.

 

Kwit musi odpowiadać ciału.

 

Jak nie to CIAO!

 

Bo gdyby tylko kwit... to może by tak sobie kseróweczkę jakiegoś zbiornika 2017r zrobić, albo na monitorze zapisać i wszystkie pojazdy P/LPG raczyć owym protokołem... na dekadę spokój z przebijaniem się przez zapady w bagażniku i osłonkę wielozaworu. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • blakop

    7

  • Fredek

    6

  • Paprock

    6

  • MarianoItaliano

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mogę iść o zakład, że co trzeci stacja na kserokopiach jedzie. Bez różnicy jakiego urządzenia kserówka dotyczy. Jeszcze się nie spotkałem aby jeden z większych, jak nie największy z wielkopolskich dealerów auto na siebie rejestrowane w oryginalne protokoły i decyzje zbiorników LPG wyposażył, a śmigają po całym kraju tym samym korzystają ze stacji kontroli porozrzucanych po całej Polsce.

I jest OK! I kręci się! :x;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

§ 2. Przed przystąpieniem do właściwego sprawdzenia należy skontrolować:

1) ważność protokołu oraz decyzji ...

I teraz zagadka dla wszystkich:

jaki długi okres czasu zawiera się w określeniu "przed" :?:

 

1 min

1 godz

1 dzień

1 rok

 

* wybierz z powyższych

 

§ 2. * przed przystąpieniem

 

 

 

 

Wszystko jest przed :viva:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poddaję się. Bicie piany ponad wszystko. Zastanów się Mecher spokojnie nad tym co napisałem.

 

[ Dodano: 11-08-2017, 10:21 ]

Byle tylko był zamontowany w badanym pojeździe.

A o czym jest cały ten wątek? "Przyjechał ci sobie samochód na badanie i zamontowane miał...." (Sorry za ironię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

§ 2. Przed przystąpieniem do właściwego sprawdzenia należy skontrolować:

1) ważność protokołu oraz decyzji ...

I teraz zagadka dla wszystkich:

jaki długi okres czasu zawiera się w określeniu "przed" :?:

 

1 min

1 godz

1 dzień

1 rok

 

* wybierz z powyższych

 

§ 2. * przed przystąpieniem

 

 

 

 

Wszystko jest przed :viva:

 

Przed danym BT. Klient wymienić może przecież zbiornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Może się dowiemy od autora czy zajrzał w końcu pod tą obudowę wielozaworu i czy był tam ten nr?

Przepraszam za brak odpowiedzi z mojej strony przez tak długi czas ( urlop, brak czasu), okazało się jak koledzy pisali numer był pod obudową , a co do pomocy Pana Janusz60 to mam przekonanie ze to tetryk , przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do pomocy Pana Janusz60 to mam przekonanie ze to tetryk , przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać

Radziłbym jednak hamować trochę język wypowiedzi. Pan Janusz60 nie musi się znać na wszystkim, nie mniej jednak, jak każdy z nas, może się mylić i nie podobna w ten sposób zwracać mu uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do pomocy Pana Janusz60 to mam przekonanie ze to tetryk ,

Jeśli tyle tylko wywnioskowałeś z mojego posta, który niżej jeszcze raz Ci powtórzę;

Cytat; To już lepiej pisać wiersze, niż pierdoły typu;

Fredek napisał/a:

... ważny protokół z TDT ..., lecz ... nie mogę porównać z nim mojego zbiornika

, to bardzo Ci współczuję,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Januszu niech Pan sobie daruje uszczypliwości naprawdę nie ma potrzeby, nie widzę konieczności współczucia mi .

Widzę , że nie spotkał Pan się wcześniej z takim problemem na SKP to trudno , lepiej nie pisać nic jak się nie ma konkretnego do powiedzenia , widzę że cięte riposty to Pan lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forach internetowych nie "panujemy" rozmówcom...

 

Brak znajomości tych podstaw net-etykiety skłania mnie do wniosku, że to raczej @Ferdek nie umie sobie "darować" i nie wie gdzie są granice luzu w wypowiedziach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Pracuje jakiś czas w zawodzie ,ale taki dokument widziałem po raz pierwszy. :-?

Do rzeczy :-P

Samochód firmowy ,kierowca nic nie wie :-D

 

Urząd miasta... ,biuro administracji spraw obywatelskich delegatura dzielnicy.... zaświadcza na ksero dokumentu TDT-"za zgodność z orginałem"

 

Czy jest to zgodne z prawem?

Jeżeli tak :?: to

Czy diagnosta na podstawie tego dokmentu może wykonać badanie.?Nie jest to orginał.

Czy do wystawiania duplikatów nie jest upoważniony tylko TDT

5ae1a81c375e8_zgodno.thumb.jpg.adc53bb242df2bac79b2992a27c394e0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - dokument potwierdzony za zgodność w ten sposób nie może być uznany za równy oryginałowi w obrocie administracyjnym przed innymi podmiotami.

Nie ma się co rozwodzić nad tym dlaczego i w jakich okolicznościach posiadacz wszedł w posiadanie tego dokumentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaświadcza na ksero dokumentu TDT-"za zgodność z orginałem"
a z jakiej okazji oryginał jest w posiadaniu UM :?:

 

Chyba że "samochód firmowy" jest własnością UM

i boją się że kierowca (który nic nie wie :-D ) zgubi oryginalny papier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę Cię rozczarować - to że ktokolwiek potwierdza coś za zgodność z oryginałem absolutnie nie świadczy o tym, że tenże oryginał posiada, a jedynie że widział ten oryginał przez moment w dniu przystawiania owej pieczątki. Zatem skąd u Ciebie osąd i bezpodstawne pytanie:

 

a z jakiej okazji oryginał jest w posiadaniu UM :?:

 

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda tylko na potwierdzoną kopię dokumentów przedłożonych przy wpisie GAZ/LPG we właściwym wydziale z datą zgłoszenia i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne rzeczy widziałem powbijane i powypisywane przez WK w protokołach z TDT-u, więc nic mnie już nie zdziwi. Ale wracając do sedna, PORD mówi o dokumencie wystawionym przez upoważniony organ dozoru, więc tylko oryginał albo duplikat z tegoż są obowiązujące. I jedna uwaga. Duplikaty z jakimi się spotkałem mają inne numery niż protokoły i decyzje pierwotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zamieścić pewien cytat z strony internetowej Policji podkarpackiej dotyczący pewnego pojazdu bez butli z gazem i protokołu, ale z gazem w bagażniku i instalacją. Pojazd ten nie zdążył dojechać na badanie.

"Poważnie poparzone cztery osoby trafiły do szpitala, po tym jak w samochodzie, którym jechali, wybuchł gaz. Okazało się, że właściciel bmw kilka dni wcześniej wymontował z samochodu butlę gazową, aby obniżyć koszty badań technicznych. Zapomniał o tym i zatankował gaz.

Wczoraj przed godz. 19 w miejscowości Zabłotce doszło do pożaru samochodu osobowego marki BMW. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że przyczyną pożaru był wybuch paliwa LPG. W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że właściciel samochodu, 23-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, kilka dni wcześniej wymontował z samochodowej instalacji gazowej butlę. W ten sposób chciał obniżyć koszty badania technicznego pojazdu. Po wykonaniu badań, zbiornik miał ponownie trafić na swoje miejsce.

 

Wczoraj kierujący wraz z pasażerami, wśród nich znajdował się również właściciel samochodu, przyjechali na stację paliw na ul. Krakowskiej. Właściciel BMW zaczął tankować gaz. Po pewnym czasie zorientował się, że w pojeździe nie ma butli, więc zatankował do baku benzynę. Następnie samochód odjechał w kierunku Rzeszowa. Pomimo wyczuwalnej w samochodzie woni gazu, jeden z pasażerów chcąc odpalić papierosa, zapalił zapalniczkę. To spowodowało wybuch w samochodzie.

 

W zdarzeniu tym ucierpiały cztery osoby, 21-letni kierujący oraz troje pasażerów dwóch mężczyzn w wieku 22 i 23 lat oraz 23-letnia kobieta. Wszyscy z dość poważnymi poparzeniami trafili do szpitala."

 

Link do strony źródłowej cytatu :

http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-sanok/wydarzenia/82136,Zatankowal-gaz-mimo-ze-wczesniej-wymontowal-butle-bmw-wybuchlo.html

 

A tak na marginesie jaką usterkę należy odznaczyć w takim pojeździe gdy podjedzie na badanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.