Skocz do zawartości

wpis do dowodu rej. po zatrzymanym d.r.


Coffin

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jakbyś sprawdził w historiapojazdu.gov.pl to miałbyś datę pierwszej rejestracji w kraju.
aboz, ale ta data jest niezbędna aby tam się dostać. Jeżeli pojazd wcześniej był już na stacji to znajdziesz rzeczoną datę w innym przypadku zostaje telefon do WK (gdzie pojazd jest zarejestrowany) celem uzyskania informacji o niej, a następnie ścieżka tak jak opisałeś inaczej lipa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • biker100

    11

  • JANUSZ60

    6

  • danielg539

    4

  • jast

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

aboz, ale ta data jest niezbędna aby tam się dostać.
biker100, do wejścia w dane pojazdu w historiapojazdu.gov.pl potrzebna jest data pierwszej rejestracji z poz. B DR. I tą (najczęściej) policjanci wpisują w pokwitowaniu, bo jest podstawą m.in. do warunków technicznych, którym pojazd podlega.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wpiszesz nr DR, to nawet przy ustaleniu TNBT nie idzie. Pracuję na tym programie.
Pracuję na Norcomie i jeśli pojazd był u mnie to system automatycznie wrzuca nr DR - w takim przypadku wracam do danych pojazdu i zmieniam na PP - muszę przetestować - czy jak nie zmienię na PP i zostawię DR pójdzie do CEPA i w drugą stronę - jeśli klient wróci po wpis i nie poprawię z PP na DR - bo teoretycznie miejsce na DR jest uzupełnione wpisem PP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wejścia w dane pojazdu w historiapojazdu.gov.pl potrzebna jest data pierwszej rejestracji z poz. B DR. I tą (najczęściej) policjanci wpisują w pokwitowaniu,...
dokładnie tak jest, nie wiem dlaczego "zakonotawoło" mi się w pamięci, że w pokwitowanie wpisana została data pierwszej rejestracji w kraju :x i dlatego nie może wejść w historia....pl.

 

[ Dodano: 13-01-2016, 09:30 ]

muszę przetestować - czy jak nie zmienię na PP i zostawię DR pójdzie do CEPA i w drugą stronę - jeśli klient wróci po wpis i nie poprawię z PP na DR - bo teoretycznie miejsce na DR jest uzupełnione wpisem PP
nie powinno, tylko z numerem DR ale różnie może być... oraz, jest to badanie okresowe, została pobrana opłata ewidencyjna....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PP ?
zapewne "Pokwitowanie Policji" ale przyznam, że w swojej wersji nie mam mozliwości wyboru takiego skrótu, a pracuje na wersji 9.953L. Ktoś musiał w słowniku dodać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to fajna pozycja gdyż wrzuca je automatycznie do Uwag ...

No faktycznie bardzo fajna, skoro z jej powodu program z automatu wrzuca do Cepa badania, które nie powinny tam trafić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne "Pokwitowanie Policji" ale przyznam, że w swojej wersji nie mam mozliwości wyboru takiego skrótu, a pracuje na wersji 9.953L. Ktoś musiał w słowniku dodać...

 

Zaktualizuj do najnowszej, tam również "PP" nie występuje, chyba że wpiszesz "z palca" - tylko po co :)

PATRONAT.jpg.1d1a3b776ea0da59679b3b2f23cdee34.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.