Skocz do zawartości

Czy OSDS jest potrzebny?


ketiw38

Rekomendowane odpowiedzi

JANUSZ60, coś w tym jest bo na tym kompie z którego teraz pisze nie działa strona OSDS-u (parę innych stron też), no i jak tu się zapisać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 228
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • ketiw38

    36

  • JANUSZ60

    22

  • biker100

    18

  • DARIO64

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Skoro Tobie strony OSDS-u się nie otwierają, a chcesz sobie sprawić ten prezent urodzinowy, to deklarację mogę podesłać na maila - mam nadzieję, że skrzynka życzeniami nie zapchała się ;) i starczy trochę miejsca na jeden pliczek pdf-u :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jutro wysyłam kopertę zwykłym ( żadnych poleconych, ni priorytetów ), jeśli dojdzie, nikt mi nie powie, że OSDS potrzebny nie jest ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem to co Prezes.

Jak wyjdzie szydło z worka to możecie srać rzadkim gównem po piętach. *

 

potwierdzam, jako członek zarządu, a przede wszystkim członek OSDS-u.

 

W tzw. kuluarach rozdają karty, dzielą tort i nawet przysłowiowa wisienka zlazła już swojego właściciela.

 

Koleżanki, koledzy, diagności jeżeli nie zajmiemy stanowczego i dobitnego, zwłaszcza w sile popartą ilością członków OSDS-u bo merytoryczne uwagi, wnioski już mamy to obudzimy się z ręką w ... (ja nie będę tak wyrywny jak "czaszka" i do czerwonego paska nie będę się pchał).

 

Jeżeli część z Was liczy na to, że ktoś przeforsuje zapis w przyszłym PORD-zie korzystny dla diagnostów to jest w wielkim błędzie.

Proszę spojrzeć na stronę RCL-u i zgłaszane postulaty przez różne organizacje, a bez cienia wątpliwości spostrzeżecie, że OSDS jest jedyną organizacją na rynku, która dba o nasz DIAGNOSTÓW INTERES.

 

Nie dajcie się omamić innym podmiotom deklarującym taką działalność bo najzwyczajniej w świecie rozbiegają się z prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biker 100

Darrio64

rurek777

jast

Psuj

 

janusz60

adam1501

S.K.P. - POZNAŃ

daniel539

 

Wasze zdanie już znam czy to już wszyscy 5647 użytkowników.

 

reprezentatywność forum = (9*100)/5647 [%]=0,1594 %

 

Więc poproszę o inne głosy - np każdy jeden głos :ok

 

Czy 99% forumowiczów twierdzi, że jest nie potrzebne?

Czy może jest to im obojętne?

A może to forum to 5000 "martwych dusz" :?:

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny, oczywiście że potrzebny, wiemy o tym wszyscy. Ale dlaczego nie chcą się zapisywać?

Nie wiem. Odpowiedzi typu: a po co mi to, nie mam czasu, a co mi to da - mnie powalają :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak OSDS jak i inne organizacie zrzeszające jakiś zawód sa i powinny byc!

Zapewne dostane wiadomosc-to dlaczego sie nie zapisalem?

Prowadze SKP od 1991, jestem rowniez diagnostą ...

Widze bardzo na forum nagonki na wlascicieli SKP a Waszych pracodawców i i wiem ze wszystko to co zle robia spadałoby mi na mnie.Jestem Czlonkiem PISKP.

Uważam ,ze tak wlascicieli SKP jaki i diagnosci powinni wspolnie działac dla wspolnego dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze bardzo na forum nagonki na wlascicieli SKP a Waszych pracodawców i i wiem ze wszystko to co zle robia spadałoby mi na mnie.Jestem Czlonkiem PISKP.

To ja twierdzę, że szkoda że nie napisałeś: Jestem członkiem PISKP, jestem członkiem OSDS, bo obydwie te dwie organizacje coś robią dla podniesienia poziomu badań, a co za tym idzie bezpieczeństwa w ruchu drogowym

Uważam ,ze tak wlascicieli SKP jaki i diagnosci powinni wspolnie działac dla wspolnego dobra.

I ja też nie widzę ku temu przeszkód, po prostu w niektórych obszarach mamy trochę inne zdanie.

Myślę, że w obecnej sytuacji prawnej można śmiało powiedzieć, że nasze cele są w więcej niż 80% zbieżne ;)

 

PS Mamy kilku członków - właścicieli stacji należących do PISKP i nie widzą żadnych problemów. Nie będę tu pisał, że musieli mieć uprawnienia diagnostów - bo to jest warunek statutowy.

Nie dość tego czasami nam pomagają spojrzeć na problem z drugiej strony, abyśmy "nie wylali dziecka z kąpielą". :ok

 

Więc poproszę o dalsze głosy - wypowiedzcie się forumowicze. Proszę :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Odpowiedzi typu: a po co mi to, nie mam czasu, a co mi to da - mnie powalają :-(

 

a ja często słyszę 10 zł miesięcznie (teraz 15 zł) to jest 120 zł rocznie no i co z tego będę miał.

Przykre ale prawdziwe , niektórym diagnostom w mojej okolicy tak wygodnie żyć w niewiedzy. Mam wrażenie że nawet nie czytają tego forum , a o istnieniu naszego stowarzyszenia nie mają pojęcia bo pytają CO TO JEST.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biker 100

Darrio64

rurek777

jast

Psuj

cortez76

markes30

aboz

mmiodzio

 

janusz60

adam1501

S.K.P. - POZNAŃ

daniel539

ijm

Skobel

Artur2214

eborg

 

Ktoś jeszcze się wypowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się i ja ,żeby Ktoś nie myślał ,że chowam głowę w piasek.Moim zdaniem OSDS jest jak najbardziej potrzebny.Najlepiej jakby to była jedyna organizacja zrzeszająca diagnostów.Wtedy byłaby większa szansa na jedność wśród diagnostów.Obecnie jest trochę inaczej....Osobiście uważam ,że OSDS robi bardzo dobrą pracę,a zarazem bardzo ciężką,mozolną,trudną...Chylę czoło za ich trud,czas,poświęcenie oraz cierpliwość.Trzeba mieć naprawdę stalowe nerwy,żeby znosić słowa krytyki,a jeszcze bardziej ,żeby dotrzeć do naszego szanownego Ministerstwa i innych organizacji rządowych.

Dziękuję Wam za to.

Wiem wiem - może nie będzie to zadowalająca odpowiedź, ale prawdziwa-na dzień dzisiejszy jeszcze nie jestem gotowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby to była jedyna organizacja zrzeszająca diagnostów.
Możesz wymienić inne organizacje zrzeszające bezpośrednio diagnostów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówisz o organizacjach skupiających właścicieli - to niestety diagności tam nie należą tylko są zapisani i mają pakiet korzyści, a to nie jest to samo co organizacja diagnostów.

Więc - co miał autor na myśli - bo jeżeli powyższe to ja twierdzę, że tam diagnosta nie może watąpić tylko co najwyżej być zapisanym . :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc - co miał autor na myśli

Na główne pytanie odpowiedziałem.A tego nie chciałbym tutaj ciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzegorz70, nie możesz tego powiedzieć w sposób cywilizowany?Jeśli tak to powiedz gdzie,kiedy.......Po co jakieś niedomówienia :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.