Skocz do zawartości

Czy OSDS jest potrzebny?


ketiw38

Rekomendowane odpowiedzi

Co znaczy do niedawna i jak jest teraz ?

 

Była reorganizacja w urzędzie (wycena stanowisk na podstawie różnych kryteriów) + "gruby awans" i jest około 2500 zł. Przy czym w międzyczasie było jeszcze 1900 (pół etatu w WK, pół w BHP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 228
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • ketiw38

    36

  • JANUSZ60

    22

  • biker100

    18

  • DARIO64

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Do niedawna miałem 1700 zł na rękę. Doliczmy trzynastkę to wychodziło ok. 1850 zł

Doliczmy jeszcze inne dodatki i talony świąteczne a wyjedzie ok. 2000 i przy założeniu, że do pracy miał bym nie dalej jak kilka kilometrów to dalej wybieram posadę urzędnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonów tych musiałoby być łącznie ok. 2000 (raczej wątpliwe). No i wtedy już należy to przeliczać bez dodatków. Czyli gołe 2000 tys./m-c. Z uprawnieniami Diagnosty bym się nie zgodził za tyle pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna miałem 1700 zł na rękę. Doliczmy trzynastkę to wychodziło ok. 1850 zł

Doliczmy jeszcze inne dodatki i talony świąteczne a wyjedzie ok. 2000 i przy założeniu, że do pracy miał bym nie dalej jak kilka kilometrów to dalej wybieram posadę urzędnika.

 

Danielg539 -widzialem wczoraj inf przy dudująćej sie OSKP -poszykuja diagnostów-bodobno dobrze płacą. KIer Rzeszów obrzeża Lublina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam po co ta dyskusja. Póki co nikt ani w MIR ani tym bardziej w TDT nie myśli o uregulowaniu statusu diagnosty. Poza tym wprowadzając tak poważne zmiany prawne, lekka korekta kpa to pikuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna miałem 1700 zł na rękę. Doliczmy trzynastkę to wychodziło ok. 1850 zł

Doliczmy jeszcze inne dodatki i talony świąteczne a wyjedzie ok. 2000 i przy założeniu, że do pracy miał bym nie dalej jak kilka kilometrów to dalej wybieram posadę urzędnika.

 

Danielg539 -widzialem wczoraj inf przy dudująćej sie OSKP -poszykuja diagnostów-bodobno dobrze płacą. KIer Rzeszów obrzeża Lublina

 

Coś wiem na temat tej OSKP, ale pozwolisz, że publicznie nie będę się krytycznie wypowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę nawiązać do tematu, choć to tylko Hyde Park.

 

Możecie mi powiedzieć w jaki sposób chcecie mieć wpływ na cokolwiek, co będzie dotyczyło zawodu diagnosty?

 

Bo jak rozumiem to drodzy forumowicze (nie mylić z piszącą garstką, lecz czytającą masą) nie chcą OSDS-u, Więc jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak?
jak zawsze, jest forum można się pożalić, wyrazić swoją opinię ... a czy to coś zmienia czy nie daje tylko pretekst do kolejnych narzekań ,,, ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć w jaki sposób chcecie mieć wpływ na cokolwiek, co będzie dotyczyło zawodu diagnosty?

Ja już straciłem wszelką wiarę, że może być lepiej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co konkretnie zrobiliście, że stwierdziliście, że to nie ma sensu?
zmieniłem miejsce pracy - ale tam też mówiono mi ,że nie powinienem tak uczciwie wykonywać swojej pracy ,że firma traci ,że nikt mi nic nie zrobi jak będę przymykał oko na trupy ....... :cool::x Zawsze myślałem ,że w końcu trafiłem na taką na której będę wykonywał pracę jako diagnosta a nie jako stawiacz pieczątek ........... :shock::shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Daniel i Kowal ja wiem, że Polskę dzielą na A i B ale u nas ( woj łódzkie ) nie widzę takich nacisków na diagnostę o jakich Wy piszecie. (Jeśli jest na forum diagnosta z woj łódzkiego na którego pracodawca wywiera naciski to proszę o kontakt na PW.) Brak diagnostów a może raczej lekki niedobór sprawił, że zjawisko nacisku na diagnostę praktycznie zanikło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucieczką nic nie wskórasz.
nie ja uciekałem tylko pracodawcy tak robili aby się mnie pozbyć ................
Jeśli jest na forum diagnosta z woj łódzkiego na którego pracodawca wywiera naciski to proszę o kontakt na PW.)
myślisz ,że ktoś się odezwie .................. :x:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co konkretnie zrobiliście, że stwierdziliście, że to nie ma sensu?

Praca w tym zawodzie to ciągłe kopanie się z koniem :( Na jakości badań praktycznie nikomu nie zależy - nawet WK mają to gdzieś a to one powinny nadzorować SKP. Jak zmienić istniejący układ jak nawet poskarżyć sie nie ma komu????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Jak zmienić istniejący układ jak nawet poskarżyć sie nie ma komu????

a może nie bądz Rewolucjonistą i po prostu RÓB SWOJE I PRACUJ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet poskarżyć sie nie ma komu????

Mało tego, poskarżyć się strach,,,

 

 

nie bądz Rewolucjonistą i po prostu RÓB SWOJE I PRACUJ !!

Raczej przyglądaj się, jak inni robią kasę nie pracując,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może nie bądz Rewolucjonistą i po prostu RÓB SWOJE I PRACUJ !!

Aha, do końca umowy..., mając na czas nie określony zmieniła się po pewnym czasie na określony a następna nie została przedłużona i tak zakończyła się moja przygoda pod tytułem: rób swoje - nie patrz na nic, bo jak będziesz robił zgodnie z prawem to nic ci się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.