Skocz do zawartości

Zakres badan PSKP


krichna25

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu, zależy jakiego weźmie prawnika i ile drobnych na to przeznaczy ,,,
To nie zależy od papugi. Sprawa jest przegrana dla WK w WSA (bo o tym, że SKO poklepie urzędników po plecach i klepnie ich decyzję, to nie ma co mówić). Podobnie było z uprawnieniami i praktyką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    11

  • IVVO

    7

  • biker100

    7

  • aboz

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

W tak krytykowanej przez niektórych Łodzi problem nie występuje, diagnosta musi mieć uprawnienia zgodne z zakresem SKP

 

Czyli bezprawie na całego, jak to w Łodzi :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diagnosta musi mieć uprawnienia zgodne z zakresem SKP

 

tak powinno być ....................takie jest moje zdanie. Bo twierdzę ,że rodzi to następne patologie i dziwię się ,że pracodawca zatrudnia takiego pracownika który może mu pracować na pół gwizdka lub tylko 20% ................ :shock:

:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracodawca zatrudnia takiego pracownika który może mu pracować na pół gwizdka lub tylko 20%

 

Takie ma prawo i nikomu nic do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym dyskusja :-P

Ale mam jak zwykle ale ...........

 

Oczywiście można się zgodzić, że pracodawca może zatrudnić diagnostę z niepełnymi uprawnieniami pod jednym warunkiem, że nie jest to pracownik samodzielny (jedyny) na zmianie :!:

 

W momencie kiedy np diagnosta ma niepełne uprawnienia np brak gazu to w momencie kiedy przyjedzie pojazd i w ofercie jest takie badanie to powinno (czytaj musi) być wykonane.

 

Co innego jak nie ma uprawnień ADR. Może pracować samodzielnie na PSKP, ale już nie może być sam na zmianie na OSKP.

 

To takie moje ale..........i działalności wolnorynkowej...................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak se napleść trochę pozwolę. :roll:

 

Oj coś mi się zdaję, że tu nikt nic nie musi. A już na pewno wykonać badanie.

A gdzie jest powiedziane, że mam z LPG wykonać badanie jak detektor leży w naprawie?

A gdzie jest powiedziane, że mam z LPG zrobić badanie jak analizator przechodzi legalizację?

A gdzie jest powiedziane, że mam z LPG zrobić badanie jak w EOBD fabryka wgrywa aktualizację?

A gdzie jest powiedziane, że cokolwiek mam robić jak se otworzyłem stację?

A gdzie jest powiedziane, że SKP ma być dochodowe?

- a może awarię mam, a może nowe kafle kładę w kanale, a może ludzie u mnie nie chcą pracować, a może programu do obsługi nie mam, a może diagnosta się rozchorował, a może na urlop wyemigrował, a może to taki przypadek, że strata w biznesie zysk przyniesie, więc mam uprawnienia podstawowe i sam klepię z tych badań co mogę, owszem mam zgłoszonego (zatrudnionego pod stołem) drugiego diagnostę - kolegę. :P

Życie... tancze.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest powiedziane, że mam z LPG wykonać badanie jak detektor leży w naprawie?
tzn. SKP nie posiada odpowiedniego wyposażenia ...
jak analizator przechodzi legalizację?
jw
w EOBD fabryka wgrywa aktualizację?
jw

 

 

 

cokolwiek mam robić jak se otworzyłem stację?
możesz np. ją zwiedzać, a potem tam posprzątać ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. SKP nie posiada odpowiedniego wyposażenia ...
- no nie ma diagnosty, no nie ma uprawnień, no nie ma wyposażenia, no nie ma... no nie ma... no nie ma...

No, a ile takich dni w roku może być, w skali kraju na stacjach i co wtedy dzieje się na stanowiskach?

Bo ja jak "jw" zwiedzam. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Panowie, jak to jest z zakresem badań podstawowej SKP po 1.01.2016. - jakie będziemy mogli wykonywać badania ?

Poświadczenie z TDT już jest i będzie jutro do odebrania, szef dzwonił do starostwa i tam urzędnik powiedział, że zakres badań już może podać (te same duże litery jak do tej pory, ale wspomniał też coś o małych tyle, że szef dobrze nie usłyszał jednak te miały zniknąć).

 

Podpowiecie, bo już zgłupieliśmy .... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie będziemy mogli wykonywać badania ?

Takie, o jakie wystąpiliście we wniosku o sprawdzenie warunków lokalowych ,,,

 

[ Dodano: 29-12-2015, 15:26 ]

Żadnych małych liter. O małą "h" możecie wystąpić do starosty we wniosku o wpis do ewidencji,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa po nowemu robi lpg bez małej literki, ale o tym diagnosta i właściciel powinien wiedzieć. Przyczepy "E" mogliście zgłosić we wniosku ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.