Skocz do zawartości

Cennik BT


tutus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie

Ile kosztowało by pierwsze BT pojazdu SAM (BUGGY) z fiata 126p razem z nabiciem wszystkich potrzebnych numerów na ramę ?

Oczywiście z opinią rzeczoznawcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Psuj

    6

  • Piotr Barczuk

    6

  • Norbert Jezierski

    5

  • waga50

    5

...."Koszt zatrudnienia jednego diagnosty wynosi 1,2–1,9 tys. zł."......

 

Za 1200 ZŁ !!!!-to wolę układac pędzle i farby w markecie budowlanym ,bez stresu i odpowiedzialności :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/2 etatu to 4 h dziennie tak za 1200 zl do 1900 zl na reke zatrudniony oficjalnie pracodawca musi zaplacic zus ubezpieczeniei wychodzi okolo 2000 do 3000 tys zl to teraz policzcie ile to jest przegladów - napiszecie okolo 30 ok ale policzcyc nalezy ile z 98 zl zostaje pracodawcy naczysto czyli po oplaceniu podatkow prądu itp -wiem ze ta pensja to nie jest szczyt marzen ale postawcie sie w roli pracodawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam się w roli pracodawcy i jeżeli mi wychodzi że on przez dwa miesiące ma na rękę tyle co ja przez 12 m-cy to ciężko mi zrozumieć narzekania że straszny kryzys i że powinienem się cieszyć, że tyle mam bo inni zarabiają minimalną, tylko że inni np. kopią rowy. Poza tym nie widzę jakichś dużych inwestycji w urządzenia od jakichś 4 lat poza pap.toalet. itp. Tak więc może gdzie indziej jest inaczej. Ale jeśli chodzi o cennik badań to fakt powinni podnieść opłaty, zwłaszcza że chcą część pojazdów zrobić co 2 lata OBT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam się w roli pracodawcy i jeżeli mi wychodzi że on przez dwa miesiące ma na rękę tyle co ja przez 12 m-cy
Mam nawet więcej, z tym że to Ja zainwestowałem ponad 500tyś (większość kredyt i leasing) nie licząc terenu pod zabudowe bo już go miałem, i licze na to że taka duża (jak na mnie) inwestycja będzie przynosiła, bez obrazy dla Ciebie lub innych diagnostów bo sam też nim jestem większe dochody niż inwestycja w uprawnienia diagnosty.

Nie będe się tłumaczył że trzeba to wszystko utrzymać bo poprstu tak jest. A z drugiej strony jak przyjażdżało np 250 pojazdów miesięcznie a obecnie 200 no to chyba sami widzicie że kryzys :P

Każdy z Was może przecież otwożyć swoją własną SKP ale nie każdego będzie na to stać i to nie tylko od strony finansowej

A co do podniesienia cennika to jestem za :ok z tym że w rozsądnej mierze, no i aby cena badania osobówki z gazem nie była wyższa od ciężarówki 15tonowej, bo osobiście wole zrobić to pierwsze i niekoniecznie ze względu na cene :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.