Skocz do zawartości

Quiz z ostatnich ośmiu lat


Tomek D

Rekomendowane odpowiedzi

Oto jak projekt PiS zmieni Służbę Cywilną:

 

1. Dyrektorzy i pracownicy wyższego szczebla będą mogli należeć do partii politycznych. Do tej pory było to zakazane

 

2. Konkursy na stanowiska dyrektorskie mają być zastąpione aktami powołania

 

3. Zlikwidowane mają zostać wymogi doświadczenia zawodowego dla wyższych stanowisk

 

4. Wszystkie osoby pracujące obecnie na wyższych stanowiskach mają zostać zwolnione

 

5. Szef Służby Cywilnej nie będzie musiał być wybierany spośród urzędników Służby

 

6. Zniesiony zostanie wymóg bezpartyjności szefa Służby przez ostatnie 5 lat

 

7. Zniesiona zostanie Rada Służby Cywilnej, organ opiniodawczo-doradczy premiera.

 

:shock:

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19358725,ten-projekt-moze-byc-grozniejszy-niz-zmiany-w-trybunale-wyjasniamy.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=10199882

 

 

 

Jak to przejdzie to ... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 147
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • blakop

    25

  • Tomek D

    17

  • danielg539

    14

  • Grzegorz Łódź

    8

czy to źle, że poczyniono takie zmiany?
Danielu powiedz, że żartujesz..
2. Konkursy na stanowiska dyrektorskie mają być zastąpione aktami powołania

 

czyli z politycznego nadania - już w większości tak ale po cichu teraz to będzie jawne. Nie ważna wiedz, doświadczenie... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielu powiedz, że żartujesz..

Tak żartuję, ale z drugiej strony skoro demokracja się nie sprawdziła....

Najlepszą formą rządów jest monarchia bo skoro rządzący ma wszystko to w jego interesie jest likwidowanie korupcji i absurdów prawnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u nas nie będzie monarchii Daniel, tylko dyktatura.

A to spora różnica. I będzie to dyktatura na wzór stalinowski myślę... Główny gracz zawszy z tyłu, a marionetki z przodu udają dzierżenie władzy... Eh...

Tylko ta dyktatura będzie jeszcze gorsza, bo podszyta fanatyzmem wyznaniowym pseudo-katolików z pod znaku RM... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta dyktatura będzie jeszcze gorsza, bo podszyta fanatyzmem wyznaniowym pseudo-katolików

I tego powinniśmy obawiać się najbardziej, nie utraty stołków,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blakop ogarnij się z tej paniki , albo stalinizm albo faszyzm widzę że Ty jak resortowe dzieci z TV nie możesz się zdecydować :evil:

Tomek a ty w ogóle masz jakieś własne zdanie ? Dobra zmiana qw..a mać. Nigdy nie należałem do żadnej partii, brzydzę się polityką ale jak patrzę co się teraz dziej to nie wytrzymam i gdzieś się zapiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - nie czytam gazet ani spod znaku GW, ani Twoich oszołomów z PiS. Jakbyś mi wytłumaczył kim są te resortowe dzieci to byłbym wdzięczny. Bo mam wrażenie, że powtarzasz jakiś partyjny slogan, którego znaczenia chyba nawet nie rozumiesz... :(

 

Tak Tomku - prezes czerpie garściami i z nazistów i komunistów - może jakbyś znał troszkę lepiej historię widział byś te oczywiste podobieństwa...

 

A cytując znanego wokalistę Kultu - Kazika:

 

"Coście skurw...yny uczynili z tą krainą? Pomieszali katolika z manią postkomunistyczną - ci chodzący do kościoła i modlący się co rano, chętnie by zabili Ciebie tylko za kształt twego nosa..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u nas nie będzie monarchii Daniel, tylko dyktatura.

O tym to akurat dobrze wiem ;)

brzydzę się polityką ale jak patrzę co się teraz dziej to nie wytrzymam i gdzieś się zapiszę.

Mnie to jakoś nie przeraża. Praktycznie cały majątek narodowy został wyprzedany, to dzięki obecnym działaniom PiS-u może choć cząstka Polskości się ostanie. Nie widzicie tego, do czego prowadzi Europa bez granic? Anglia jest doskonałym tego przykładem jak rodzimy naród staje się mniejszością narodową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak nie jestem za PO więc nie mam swojego zdania

Przypomnijcie sobie sytuację z przed roku gdy PiS zorganizowało demonstrację jakie to glosy oburzenia były ze strony etatowych autorytetów. Sprawa jest prosta jak drut PO nie może się pogodzić z porażką , po prostu szala olewania narodu i afer przeważyła straszenie PiSem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie było Cię dziś w Poznaniu Tomku. Głosowali przeciwnicy PiS - (wcale nie wielbiciele PO).

W TV tego nie zobaczysz, że całe centrum Poznania było dziś zajęte antyrządową demonstracją... Niezależne media tego nie podadzą ze strachu przed cenzurą Jarka. A RM nie poda bo... to już sam sobie Tomku wytłumacz dlaczego nie. Później wrzucę zdjęcia.

 

Moje ulubione hasło - ODDAJ KSIĘŻYC - ZABIERZ DUDĘ :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tu nie było podstawionych autobusów i ludzi ściągniętych nie wiadomo skąd. Wiesz - Poznań to dość konserwatywne miasto, nastawione na biznes, a nie politykę. Ale jak nawet tu się dzieją takie rzeczy... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.