Skocz do zawartości

Quiz z ostatnich ośmiu lat


Tomek D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • blakop

    25

  • Tomek D

    17

  • danielg539

    14

  • Grzegorz Łódź

    8

Zgadza się. Na tym polega, mimo, ze zawsze będą ludzie którym się to nie spodoba. Mi osobiście się nie podoba, że pis ma taka przewagę, ale cóż mogę zrobić. Trzeba się z tym pogodzić. A oceniać będziemy za parę lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 dni chcecie czekać? To aż do tego czasu będzie już wojna z Rosją, a internet wyłączą (będzie tylko w Toruniu podobno) :evil:

 

A kto to są "resortowe dzieci"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na Rodzinę Radia Maryja chociaż terminowo płacicie?? :oops:

Wbrew pozorom nie wszystkich na ścianie wschodniej ta miłość ogarnęła .

Jak to jeden powiedział :Za demokracją od czasu do czasu byłem , przeciw głupocie zawsze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Dario - abonament TV to sobie możesz olać. Ale opłat na RRM bym nie lekceważył w obecnym stanie.

 

Myślisz, że jak co, to wystarczy że powiesz, że znasz Tomka D? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak pogłębia? Ja kogo pytam, to nikt się nie przyznaje, że na Pis głosował i go popiera :evil: No ok - oprócz Tomka D... Ale Jego i tak lubię :P

 

Ej... A może te wybory były sfałszowane? :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kogo pytam, to nikt się nie przyznaje, że na Pis głosował

Wiesz,że u mnie podobnie :?

A może te wybory były sfałszowane?

Ja tak nie uważam.Uważam,że w wyniku Polonia pomogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam,że w wyniku Polonia pomogła.
Pomogła to sobie sama PO olewając zebrane podpisy . Nie wytrzymałem i po raz pierwszy od 1989 poszedłem na wybory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy to, co mamy.....

To również dzięki mnie, bo ;

i po raz pierwszy od 1989 poszedłem na wybory.

po raz pierwszy postąpiłem odwrotnie,,,

Chociaż, dzięki temu suma głosów powinna się zgadzać,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ten cyrk z Trybunałem PiS sobie strzelił w stopę.

Cyrk zaczęła PO. Ja to bym tych sędziów co zostali wybrani niekonstytucyjnie wysłał w daleki kosmos.

Jaka jest ich znajomość prawa ? Stołek ważniejszy od honoru ,wiedząc że zostali wybrani niekonstytucyjnie powinni sami zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym tych sędziów co zostali wybrani niekonstytucyjnie wysłał w daleki kosmos.

Jaka jest ich znajomość prawa ? Stołek ważniejszy od honoru ,wiedząc że zostali wybrani niekonstytucyjnie powinni sami zrezygnować.

Sami nie zrezygnują bo to funkcjonariusze wysłani przez PiS (tak jak Duda ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może te wybory były sfałszowane?

Jest taka teoria, że jak PO zorientowała się, że nie jest w stanie wygrać wyborów to zmieniła strategię i postanowiła pomóc w zwycięstwie PiS-owi. Potwierdzeniem tego jest np. nie zawarcie koalicji z .Nowoczesną, choć obie partie mają podobne programy. W nagrodę PiS ma teraz pozamykać kopalnie i zreformować służbę zdrowia no i jeszcze parę niepopularnych spraw załatwić co skutecznie ma wyeliminować go w przyszłych wyborach. Nie dziwi mnie zatem obecne zachowanie PiS-u bo jeśli ostro nie wezmą się do roboty i nie dokonają obiecanych reform, do czego potrzebne są diametralne zmiany w prawie to faktycznie przegrają następne wybory. Jeżeli za 4 lata bezrobocie utrzyma sie na obecnym poziomie, będzie istniał program 500 zł na dziecko i znacząco polepszy sie sytuacja w służbie zdrowia a do tego zostaną wprowadzone jednomandatowe okręgi wyborcze to prawdopodobnie PiS utrzyma się u władzy.

Dodam tylko , że ja też nie głosowałem na PiS ale życzę im sukcesów, bo poprzedni rząd wielokrotnie zignorował obywateli nie dotrzymując danego słowa za co dostał czerwona kartkę w wyborach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ten cyrk z Trybunałem PiS sobie strzelił w stopę. Wstyd na cały świat.

 

Tak Ci wmówili wszyscy w wiodących TV.

A czy mówili że poprzednia koalicja nie zastosowała się do 40 wyroków TK ? Według mnie ten twór już dawno powinien zostać rozwiązany, relikt PRL-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.