Skocz do zawartości

Pytanie?


Demart

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w jakimś programie do obsługi SKP można już wpisywać nr KP, Pokwitowania czy macie tak jak było DR,PC i PW. Bo na tym co ja robię nic się nie zmieniło, a wydaje mi się że skoro jest już jasne że można dokonać identyfikacji na podstawie KP i Pokwitowaniu to powinny być do wyboru w programie. Pytam bo nie wiem czy tylko ja nie mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co miałoby to być, skoro w rejestrze gromadzi się jedynie:

 

4) numer rejestracyjny pojazdu/seria i numer dowodu rejestracyjnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w jakimś programie do obsługi SKP można już wpisywać nr KP

W moim nie ma, ostatnio zaznaczyłem brak, a w uwagach wpisałem nr KP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że teraz mogło by być. Było by przejrzyściej, a nie jedni piszą w miejscu nr-u DR nr. pokwitowania inni piszą zamiast nr. "POKWITOWANIE'' jeszcze inni nr DR bo był już w rejestrze i każdy nie wie czy dobrze robi. Było by prościej. Tym bardziej że jest już jasne że można na pokwitowaniu i KP robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedni piszą w miejscu nr-u DR nr. pokwitowania inni piszą

A nie pomyślałeś, że byłoby poprawnie gdyby wszyscy wpisywali to czego wymagają rubryki a wierszyki i prywatne wypociny umieszczali w uwagach ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w jakimś programie do obsługi SKP można już wpisywać nr KP, Pokwitowania czy macie tak jak było DR,PC i PW. Bo na tym co ja robię nic się nie zmieniło, a wydaje mi się że skoro jest już jasne że można dokonać identyfikacji na podstawie KP i Pokwitowaniu to powinny być do wyboru w programie. Pytam bo nie wiem czy tylko ja nie mam?

Pracujesz nadal na programie SKP PRO? Jeśli tak , to nie wprowadzaj w błąd. Wszystkie wymienione przez Ciebie opcje są dostępne w niniejszym programie. Sprawdź dobrze zanim napiszesz cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracujesz nadal na programie SKP PRO?

 

Na chwilę obecną nie pracuję na SKP PRO i nie będę pisać na jakim żeby nie siać fermentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracujesz nadal na programie SKP PRO?

 

Na chwilę obecną nie pracuję na SKP PRO i nie będę pisać na jakim żeby nie siać fermentu.

Dzięki za stosowne wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak to wygląda

 

Czyli da się. Na tym zabytku na którym obecnie pracuję jak nie wpiszę jakiegoś nr. w rubryce DR to nie zrobię w ogóle paczki do CEPA. Muszę zaznaczyć DR lub PC i wpisać nr. pokwitowania bo inaczej lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to już raczej problem CEPiKu, że katalogu stosowanych skrótów nie rozwinął. Może od nowego roku zacznie łykać słowotwórczość w tym zakresie poszerzoną o Kartę Pojazdu, czy tam Pokwitowanie/Skierowanie.

To co wkleił IVVO w większości stosowanych programów można uzupełniać, poprawiać, modyfikować samemu w tak zwanych 'słownikach' z pozycji operatora/użytkownika zacnej aplikacji służącej do obsługi badań technicznych wykonywanych na stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę tu żadnego problemu. W przypadku braku dowodu wybrać skrót DR a pola seria i numer wypełnić iksem/iksami.

Z takiego przykładowego zapisu [DR|XXX|XXXXXXX] też można wywnioskować, że żadnego z zasadniczych dokumentów podczas badania nie było, a czym do identyfikacji się posłużono, to już na to może być rubryka UWAGI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.