Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
autostacja

Dziś w TV temat "diagnosta samochodowy" ?

Polecane posty

autostacja

Oglądał ktoś?Podobno mają się za nas brać ostro :x

kowal
Oglądał ktoś?
ale dokładnie gdzie........ :D

Kryczynski A

W Polsacie wydarzenia 8)

autostacja

Nie wiem jaka stacja tv.Domownicy mi coś wspominali.Ogólnie jakość badań,kierowanie usterek w pojazdach do znajomych warsztatów samochodowych itp. :-? Może ktoś z Was oglądał? ::?

[ Dodano: 03-11-2015, 21:31 ]

A jednak ... :)

wojteczek
Oglądał ktoś?Podobno mają się za nas brać ostro :x

Oglądałem. Proponował bym zrobić taką scenkę w której jest jeszcze właściciel SKP i jego niezadowolona mina mina jak diagnosta stwierdza N.

IVVO

Zabijamy społeczeństwo - trując i dopuszczając niesprawne pojazdy :o . A kto ku..wa kontroluje producentów części - NIKT. Wypuszczają badziewie na rynek - bo liczy się tylko zysk - tarcze hamulcowe po 3000 km - pokrzywione, klocki odklejone, zawieszenie np KRAFT po 3 miesiącach rozdupione - i ONI śmią Nam zarzucać niesolidność - Kpina w biały dzień

biker100

Osobiście jestem zdruzgotany przekazem, po raz kolejny diagnosta został przedstawiony jako łapówkarz, który za "20PLN" ... Scenka przedstawiana przez aktorów szczególny nacisk położyła na diagnostę, chociaż nie jest on bez winy (bądźmy realistami) jednak moim zdaniem to nie my jesteśmy główną i jedyną przyczyna istniejącej patologii.

Jacdiag

~1:03

" ... żyjemy w kraju który nie wie dokładnie ile jest SKP i ilu diagnostów ... "

:evil::evil:

co ten gość brał :?::?:

~1:11

"... średnio co piąta stacja działa nielegalnie ..."

to jak TDT robi odbiory :?:

Paprock
Osobiście jestem zdruzgotany przekazem, po raz kolejny diagnosta został przedstawiony jako łapówkarz, który za "20PLN"
- ja tam widzę klienta, który jest gotowy płacić więcej za badania, więc nie ma co czekać tylko tabelę opłat modyfikować. :evil:

Grzegorz Łódź
Osobiście jestem zdruzgotany przekazem, po raz kolejny diagnosta został przedstawiony jako łapówkarz

A dla mnie przekaz jest następujący-tu wcale nie chodzi o bezpieczeństwo,tylko o zysk dla przedsiębiorców produkujących części,serwisów samochodowych.....Zauważyli w swoich statystykach spadek zarobku, więc szukają przyczyny...

I upatrzyli sobie diagnostów (jak zawsze zresztą...). A właściciel pojazdu cacy...

Skobel

Pewnie jakiś diagnosta nie chciał dziennikarzynie zarejestrować pojazdu :x , to stwierdził, że odpłaci się takimi nierzetelnymi informacjami :shock:

zbych1916
-tu wcale nie chodzi o bezpieczeństwo,tylko o zysk dla przedsiębiorców produkujących części,serwisów samochodowych....

ja bym do tego jeszcze dodał,producentów wyposażenia SKP :x

ijm

Myślę że nie zaszkodzi pismo (email) napisany Przez Prezesa OSDS do redakcji co sądzimy o tym programie.

Paprock

Jasne. My. Wy. Oni. I podpowiadajki co kto ma robić.

:?

blakop

Hehe - ciekawe czy kiedyś zobaczę w tv lub przeczytam w gazecie artykuł o łapówkach w dziennikarstwie, pisaniem na zamówienie itp... :razz:

krichna25
Pewnie jakiś diagnosta nie chciał dziennikarzynie zarejestrować pojazdu

Diagnosta nie jest od rejestrowania pojazdów :)

Psuj
Jasne. My. Wy. Oni. I podpowiadajki co kto ma robić.

A to przepraszam... jako członek OSDS-u nie mogę się odezwać i domagać się władz stowarzyszenia o interwencję? Znaczy mam płacić składki i morda w kubeł?

biker100
A to przepraszam... jako członek OSDS-u nie mogę się odezwać i domagać się władz stowarzyszenia o interwencję?
oczywiście, że możesz, a nawet powinieneś. Co więcej możesz nawet zainicjować, stworzyć szkielet pisma...
Znaczy mam płacić składki i morda w kubeł?
mam nadzieję, że to pytanie retoryczne.

Swoją drogą sprawy związane z OSDS-em rozwiązujmy je u nas, mam taką prośbę.

blakop

Eeee - prawdziwa cnota krytyki się nie boi 8)

skpauto

Gdyby członków było wystarczająco dużo i wszyscy zapłacili by składki, to może było by nas stać na artykuł sponsorowany i scenkę z mechanikiem i kiepskimi częściami samochodowymi niektórych firm.

Coć pewnie za scenkę wylądowali byśmy w sądzie. Tyko diagnostami można wycierać sobie gębę bezkarnie. :cry:

biker100

W związku z inicjatywą diagnostów niezrzeszonych jak i zrzeszonych w OSDS-ie proszę pod podanym poniżej linkiem o wyrażenie opinii, które wykorzystane zostaną w piśmie do redakcji:

http://forum.osds.org.pl/viewtopic.php?p=7311#7311

Dziękuję.

kowal

adam1501

Osobiście przerobiłem taki temat na własne oczy. Klient wymienił kompletne koła z drugiego pojazdu u mnie na parkingu, a po BT przełożyli je z powrotem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.