Skocz do zawartości

Dziś w TV temat "diagnosta samochodowy" ?


autostacja

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jaka stacja tv.Domownicy mi coś wspominali.Ogólnie jakość badań,kierowanie usterek w pojazdach do znajomych warsztatów samochodowych itp. :-? Może ktoś z Was oglądał? ::?

 

[ Dodano: 03-11-2015, 21:31 ]

A jednak ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś?Podobno mają się za nas brać ostro :x

Oglądałem. Proponował bym zrobić taką scenkę w której jest jeszcze właściciel SKP i jego niezadowolona mina mina jak diagnosta stwierdza N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabijamy społeczeństwo - trując i dopuszczając niesprawne pojazdy :o . A kto ku..wa kontroluje producentów części - NIKT. Wypuszczają badziewie na rynek - bo liczy się tylko zysk - tarcze hamulcowe po 3000 km - pokrzywione, klocki odklejone, zawieszenie np KRAFT po 3 miesiącach rozdupione - i ONI śmią Nam zarzucać niesolidność - Kpina w biały dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem zdruzgotany przekazem, po raz kolejny diagnosta został przedstawiony jako łapówkarz, który za "20PLN" ... Scenka przedstawiana przez aktorów szczególny nacisk położyła na diagnostę, chociaż nie jest on bez winy (bądźmy realistami) jednak moim zdaniem to nie my jesteśmy główną i jedyną przyczyna istniejącej patologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~1:03

" ... żyjemy w kraju który nie wie dokładnie ile jest SKP i ilu diagnostów ... "

:evil::evil:

 

co ten gość brał :?::?:

 

~1:11

"... średnio co piąta stacja działa nielegalnie ..."

to jak TDT robi odbiory :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem zdruzgotany przekazem, po raz kolejny diagnosta został przedstawiony jako łapówkarz, który za "20PLN"
- ja tam widzę klienta, który jest gotowy płacić więcej za badania, więc nie ma co czekać tylko tabelę opłat modyfikować. :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem zdruzgotany przekazem, po raz kolejny diagnosta został przedstawiony jako łapówkarz

A dla mnie przekaz jest następujący-tu wcale nie chodzi o bezpieczeństwo,tylko o zysk dla przedsiębiorców produkujących części,serwisów samochodowych.....Zauważyli w swoich statystykach spadek zarobku, więc szukają przyczyny...

I upatrzyli sobie diagnostów (jak zawsze zresztą...). A właściciel pojazdu cacy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakiś diagnosta nie chciał dziennikarzynie zarejestrować pojazdu :x , to stwierdził, że odpłaci się takimi nierzetelnymi informacjami :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-tu wcale nie chodzi o bezpieczeństwo,tylko o zysk dla przedsiębiorców produkujących części,serwisów samochodowych....

 

ja bym do tego jeszcze dodał,producentów wyposażenia SKP :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - ciekawe czy kiedyś zobaczę w tv lub przeczytam w gazecie artykuł o łapówkach w dziennikarstwie, pisaniem na zamówienie itp... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. My. Wy. Oni. I podpowiadajki co kto ma robić.

 

A to przepraszam... jako członek OSDS-u nie mogę się odezwać i domagać się władz stowarzyszenia o interwencję? Znaczy mam płacić składki i morda w kubeł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam... jako członek OSDS-u nie mogę się odezwać i domagać się władz stowarzyszenia o interwencję?
oczywiście, że możesz, a nawet powinieneś. Co więcej możesz nawet zainicjować, stworzyć szkielet pisma...
Znaczy mam płacić składki i morda w kubeł?
mam nadzieję, że to pytanie retoryczne.

 

Swoją drogą sprawy związane z OSDS-em rozwiązujmy je u nas, mam taką prośbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby członków było wystarczająco dużo i wszyscy zapłacili by składki, to może było by nas stać na artykuł sponsorowany i scenkę z mechanikiem i kiepskimi częściami samochodowymi niektórych firm.

Coć pewnie za scenkę wylądowali byśmy w sądzie. Tyko diagnostami można wycierać sobie gębę bezkarnie. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście przerobiłem taki temat na własne oczy. Klient wymienił kompletne koła z drugiego pojazdu u mnie na parkingu, a po BT przełożyli je z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.