Skocz do zawartości

Ford Transit - DMC


radekd2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

proszę o pomoc w ustaleniu danych:

Ford Transit WF0AXXGGVAVE94824

Rok produkcji: 1997

 

Zależy mi przede wszystkim na DMC ale jak będą też inne dane to super.

 

Dziękuje i pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi przede wszystkim na DMC

podstawowy parametr na TZ

 

http://www.autodna.pl/vin/WF0AXXGGVAVE94824

VIN - WF0AXXGGVAVE94824

Marka - Ford

Producent - Ford

Model - Transit 190L

Typ paliwa - Diesel

Pojemność silnika [cm3] - 2500

Kraj producenta - Niemcy

Typ skrzyni biegów - Manualna

Silnik - 2.5L Diesel

Skrzynia biegów - 5-bieg. przekł. ręczn.

Norma emisji spalin - 97 EC LDT Requirements

Moc silnika - 56kW (75HP)

Kolor lakieru - Biały Diamond 73

Napęd - RWD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi przede wszystkim na DMC

podstawowy parametr na TZ

Niestety ale brak brak na pojeździe TZ :) Zerwana.

Klient przymierza się do badania VAT. Dane techniczne w DR jakieś dziwne i zaokrąglone. Auto na kołach bliźniakach. Jak załatwi sobie TZ zastępczą chcę być pewny czy rzeczywiście mieści się w 3,5 T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to ma znaczenie w przypadku, gdy proszę Forumowiczów o pomoc w ustaleniu DMC na podstawie numeru VIN? Chyba, że się mylę?

 

Ja przekopałem "cały internet" i nie mogę znaleźć. Może ktoś ma dostęp do jakiegoś oprogramowania serwisowego Forda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc ale jak nie ma DMC to dalej szukam.

 

Edit.

Dzwoniłem do ASO Forda ale powiedzieli, że nie mają takich danych. Chyba polegnę w tym temacie. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację ale co będzie jak się okaże, że DMC w DR jest prawidłowa? Może mieć klient pretensje, że wydał kasę bo ja miałem jakieś urojenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

To może zadam pytanie inaczej.

Czy występowały te Transity, wg modelu co zdekodował wcześniej @Jacdiag, z DMC powyżej 3,5T? Będę wiedział czy przynajmniej VAT jest legal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tak jak na załączniku

A te to też były do 4600 - wiadomo już czemu brak TZ :D A czy ma tacho

 

[ Dodano: 13-11-2015, 12:56 ]

Jak będzie się Tobie chciało to zadzwoń do WK i prześledź "historię "rejestracji - ostatnio "śledziłem" naczepę która w pewnym momencie stała się przyczepą - 6 WK po numerach rejestracyjnych i doszedłem gdzie był wałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te to też były do 4600 - wiadomo już czemu brak TZ :D A czy ma tacho

Właśnie tego się obawiam, że 4600, Jak jeszcze widzę bliźniaki na kołach to tym bardziej mam obawy.

Na sprawdzenie czy jest tacho nie wpadłem. Jeżeli do mnie wróci to zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego się obawiam, że 4600

Dla tego warto poszperać po WK - gdzieś jakieś papiery leżą - moją przyczepo - naczepę prześledziłem do 91 r - dzięki uprzejmości różnych pań i panów z 6 WK - kto wydał decyzję na nabicie NR i TZ itd i na jakiej podstawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko sumienie sobie uspokoisz.

Nie kolego - rejestrowane to było od wielu lat na powiedzmy "granicy wschodniej" i nikomu nie przeszkadzało że po VIN wyskakuje naczepa pewnej znanej firmy - w miedzy czsie zmieniło kilku właścicieli - i było by tak dalej ale trzeba było ustalić dane po zakupie tego cuda - F.1 34000 F.2 34000 - przyczepa 3- osiowa :D - teraz klient ma z niej fajny kwietnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam już dokładnie ale na pewno pojemność silnika była dokładnie 2500cm3, a moc 0 (zero) kW.

 

Edit.

Gdyby była fabryczna TZ, a na niej wpisy zgodne z DR to bez zastanowienia bym to wyprostował, a później "zrobił" VAT. Jednakże jej brak "zapalił mi lampkę". Błędny przegląd VAT zapewne ciężko się odkręca :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.