Skocz do zawartości

Ford Transit - DMC


radekd2

Rekomendowane odpowiedzi

kto wydał decyzję na nabicie NR i TZ itd i na jakiej podstawie

 

[ Dodano: 14-11-2015, 07:54 ]

i nikomu nie przeszkadzało że po VIN wyskakuje naczepa pewnej znanej firmy

Nie bedę sie czepiał ale widzę tu brak spójnosci w zeznaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu chcesz to kwestionować?

 

DMC po nr VIN to być może tylko generalny importer Ci ustali, a i to tylko jeśli auto jest z krajowego rynku. Nie zweryfikujesz tego. Ewentualnie opinia rzeczoznawcy. Aż sam jestem ciekaw jak np. @markes30 by ustalił to DMC i jak je określił ;)

 

Inna sprawa, że nie wiem czy są tu podstawy do skierowania na badanie rzeczoznawcę. Pojazd ma urzędowy dokument potwierdzający DMC, więc co tu ustalać?? Skoro DR (dokument urzędowy!!!) potwierdzający ten parametr nie jest dla Ciebie wiarygodny to co będzie? Wydruk z "ruskiej" strony internetowej sympatyków forda transita? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro DR (dokument urzędowy!!!) potwierdzający ten parametr nie jest dla Ciebie wiarygodny to co będzie? Wydruk z "ruskiej" strony internetowej sympatyków forda transita?
blakop, może nie potrzebne przejaskrawienie bowiem dane do DR (tych urzędowych!!!) "klepane są z paluch" zatem z racji, iż nie jesteśmy nieomylni trafiają się pomyłki. Trafiają tam również dane z DIP-ów wypełnianych przez diagnostów w trakcie badania - my również jesteśmy omylni, a jak wyglądają te dane to wystarczy zobaczyć radosną twórczość w jednym z programów, który to zasysa właśnie z DIP-ów wszelkie ..., a następnie powielane bezkrytycznie ... :shock: Także może się zdarzyć "cudak" na SKP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę niczego na siłę kwestionować. Tak samo nie chcę nikogo wysyłać do rzeczoznawcy. Napisałem to już wcześniej :)

W DR jest przynajmniej jeden oczywisty błąd (moc) i chciałem to skorygować. Podczas wizyty w WK przy okazji poprawiliby inne nieścisłości, które przychodzą do głowy w związku z brakiem TZ. Nie znaczy to oczywiście, że one istnieją. W DR nie było także F3, O1 i O2. Liczyłem, że jest jakiś wiarygodny np. serwisowy dostęp do danych pojazdu na podstawie VIN.

Przy okazji dziękuję wszystkim za zainteresowanie i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.