Skocz do zawartości

Renault r7050nl


renaut60

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy był już kiedyś poruszany ten temat, nie wiem też czy to tu powinien być dodany, więc przepraszam jeśli źle to zrobię ;)

 

potrzebuję informacji gdzie jest bity nr silnika w ciągniku- na silniku renault

typ: r7050nl

seria: 7023093

rok produkcji: 1960

 

czy możliwe jest że w takim ciągniku jest zamontowany silnik perkins ?

 

z góry dziękuję za pomoc ;)

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Jacdiag,

Witam,

Kiedyś pomógł mi Pan w sprawie ciągnika i jego nr.

Znowu mam pewien problem a nie chcę robić problemu i wpisywać w złym temacie, poście- szukałam i nie mam pojęcia gdzie mogę o to zapytać :x

a chodzi mi o schemat podłączenia wspomagania do ciągnika :)

proszę o podpowiedź gdzie umieścić pytanie :)

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję pomocy w podłączeniu wspomagania do ciągnika na siłownik orbitrol OSPC 50LS

chyba nietypowo, bo na 5 wyjść- przydałby się jakiś schemat, podpowiedź gdzie podłączyć z pompą, gdzie z siłownikiem, itp :x

 

wygląda to mniej więcej jak na załączonym zdjęciu

 

dziękuję :)

20160123_195254.thumb.jpg.8a281d06283f1f81103f247d508fe902.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ct_196194.gif

 

Powyżej rysunku przedstawiono komponenty skład układu wspomagania kierownicy w pojeździe z orbitrol. Ten przykład najprostszej układu kierowniczego. Olej z pompy wpada do "P" -port z orbitrol a następnie ilość oleju w proporcji do obrotów kierownicy Steering wpada do cylindrów poprzez "R" -port na prawej kolei, a poprzez "L" -port w lewo kolej. Oczywiste jest przez tę liczbę, że nie ma połączenia mechaniczne między częścią wejścia kierownicy (kierownica, kolumna kierownicy i orbitrol), a część produkcji kierownicy (Cylindry kierownicy, powiązań i kierowanymi kołami). Zgodnie z tym, istnieje wiele zalet w projektowaniu pojazdów. Orbitrol wykorzystywana jest głównie do hydrostatycznych układów wspomagania kierownicy z pojazdów przemysłowych, maszyn budowlanych i łodzi, ale może on być stosowany w przypadku niektórych zastosowań serwo typu lub wszelkich zastosowań, gdzie wymagane jest pozycjonowanie wideo.

http://www.eaton.com/EatonComJapan/e-index/Products/EFPL/SteeringControlUnit/TypicalSteeringwithOrbitrol/index.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Witam wszystkich,

Chciałbym wiedzieć gdzie jest filtr oleju w traktorze renault 7050 normal z silnkiem AKD 112 Z.

Chciałbym wymienić olej w silniku ale nie widzę gdzie jest umieszczony jakiś filtr odśrodkowy czy siatkowy?

Z góry dziękuję 🙂

IMG_20210325_182249.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć zdjęcia z czterech stron tego silnika to może uda się coś wypatrzeć.

W dniu 27.07.2021 o 17:36, Renautl7050 napisał:

jakiś filtr odśrodkowy czy siatkowy

Jeżeli jest tam filtr odśrodkowy to może znajdować się w wale korbowym lub w jakiejś obudowie przykręconej do bloku a filtr siatkowy może być zintegrowany z pompą oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.