Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

wiesław

Rejestracja na umowę kupna

Polecane posty

wiesław

Obecnie można zarejestrować przyczepę rolniczą sprowadzoną z Niemiec na podstawie umowy kupna,słyszałem ,że ma się to zmienić od 2016 roku , prawda czy fałsz ?

mirek.g

Wg mnie teraz też nie można ,niech WK da PC to wtedy oki.

michal_k

W zakresie rejestracji nic się nie zmienia, chyba że WK zmieni "indywidualne podejście" ;)

mirek.g

Zrozumiałem błąd swojej wypowiedzi.

wiesław

a rolnicy coś zwąchali

waldorff

Podłączę się i zadam to samo pytanie odnośnie przyczep z Anglii. Według mnie można, tylko pytanie czy diagnosta może wykonać badanie okresowe przed pierwsza rejestracją, bez D.R. z wiadomych powodów ? Kiedyś tylko z tablicami, to samoistnie wymagane PC, a dziś ?

michal_k
czy diagnosta może wykonać badanie okresowe przed pierwsza rejestracją, bez D.R. z wiadomych powodów ?

Moim zdaniem - zgodnie z ustawą może, ale literalnie zgodnie z rozporządzeniem już nie (czyli musi być PC).

Najlepiej zapytać w WK.

pentagram

Poczytaj Dz.U 1076 § 2, czy tam masz wyszczególnioną UMOWĘ KUPNA SPRZEDAŻY jako dokument na podstawie którego możesz wykonać OBT?

No właśnie, w tym przypadku tylko i wyłącznie PC i TTR.

waldorff

Najlepiej zapytać w WK.

Czyli stary numer, a konkretnie u nas WK łyka. Do tego był argument klienta, a na innych stacjach robią. Nie żałuję , że odesłałem, bo pieniadz mały a roboty dużo z ustalaniem danych 8)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.