Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

wiesław

Rejestracja na umowę kupna

Polecane posty

wiesław

Obecnie można zarejestrować przyczepę rolniczą sprowadzoną z Niemiec na podstawie umowy kupna,słyszałem ,że ma się to zmienić od 2016 roku , prawda czy fałsz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirek.g

Wg mnie teraz też nie można ,niech WK da PC to wtedy oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal_k

W zakresie rejestracji nic się nie zmienia, chyba że WK zmieni "indywidualne podejście" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirek.g

Zrozumiałem błąd swojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesław

a rolnicy coś zwąchali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldorff

Podłączę się i zadam to samo pytanie odnośnie przyczep z Anglii. Według mnie można, tylko pytanie czy diagnosta może wykonać badanie okresowe przed pierwsza rejestracją, bez D.R. z wiadomych powodów ? Kiedyś tylko z tablicami, to samoistnie wymagane PC, a dziś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal_k
czy diagnosta może wykonać badanie okresowe przed pierwsza rejestracją, bez D.R. z wiadomych powodów ?

 

Moim zdaniem - zgodnie z ustawą może, ale literalnie zgodnie z rozporządzeniem już nie (czyli musi być PC).

 

Najlepiej zapytać w WK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pentagram

Poczytaj Dz.U 1076 § 2, czy tam masz wyszczególnioną UMOWĘ KUPNA SPRZEDAŻY jako dokument na podstawie którego możesz wykonać OBT?

No właśnie, w tym przypadku tylko i wyłącznie PC i TTR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldorff

 

Najlepiej zapytać w WK.

Czyli stary numer, a konkretnie u nas WK łyka. Do tego był argument klienta, a na innych stacjach robią. Nie żałuję , że odesłałem, bo pieniadz mały a roboty dużo z ustalaniem danych 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.