Skocz do zawartości

Nieuczciwi diagności zatrzymani przez policjantów


Diagnose

Rekomendowane odpowiedzi

Poprosimy o jakiś link do opracowań.
jedno z ostatnich

 

Oświadczam – iż stosownie do mojego doświadczenia życiowego i zawodowego, mojej najpełniej pojmowanej, szerokiej wiedzy o branży badań technicznych oraz w oparciu o potrzebę racjonalnego traktowania wszelkich spraw związanych ze stosowaniem przepisów ustaw i rozporządzeń w konkretnych sprawach – uważam, że w sprawie wystawiania i/lub wydawania zaświadczeń po badaniu technicznym WŁAŚCIWE i PRAWIDŁOWE JEST stanowisko pana GRZEGORZA KRZEMIENIECKIEGO, a nie pana Piotra K. czyli bikera100.

http://www.diagnostasamochodowy.pl/2015/faktura-a-zaswiadczenie/#comments

 

i temat nieszczęsnego "haka" wałkowany na tym forum w innym dziale:

http://forum.osds.org.pl/viewtopic.php?t=853&postdays=0&postorder=asc&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znasz kogoś, kto był zainteresowany dyskusją merytoryczną na temat jakiegoś mojego opracowania? ;>

Daj nam szansę się zapoznać z tymi opracowaniami a dyskusja się wywiąże sama. Poprosimy o jakiś link do opracowań.

Ja nie mam na to czasu, ale przecież tu, na tym forum, napisałem niewiele ponad sto postów. Co najmniej kilka spełnia kryteria i dość łatwo można je zlokalizować - każdy chętny dla siebie, albo ktoś uczynny, dla wszystkich - i umieścić je w osobnym wątku jako interesujące do przegadania jeszcze raz... Być może niektóre tematy były za trudne dla ogółu, bo nie doczekały się ani jednego komentarza - te warto omówić tym bardziej...

 

To samo na forum OSDS - wątki stamtąd można przenieść np. tu, bo jest to moja własność intelektualna i mogę nią dowolnie dysponować. Tak samo z bloga dP. :)

 

Tam (forum OSDS) nie mam ochoty wracać, dopóki cały obecny Zarząd nie poda się do dymisji i nie zostanie wyłoniony kandydat na nowego prezesa. Mam takiego! Proszę o zgłaszanie propozycji... sugestie jawne lub podszepty na priv. Myślę, że tak będzie dla nich wszystkich najlepiej. Potem oczywiście jest to realne (powrót na OSDS ), jak najbardziej. Część wątków może trafić na forum pana Grzegorza Krzemienieckiego, bo uważam z kolei, że człowiek ten jest jednak postacią pozytywną, w kontekście strat i korzyści, jakie może z jego inicjatyw i realnych działań odnieść tzw. "przeciętny diagnosta". Będę z nim współpracował niezależnie od opinii, które na jego temat są formułowane przez kogokolwiek innego.

 

Kończę natomiast właśnie, współpracę z panem Błażejem Kowalskim (dP), który popisał się przede mną doprawdy fascynującą - jak na byłego, ale jednak policjanta, w stopniu znacznie powyżej szeregowego - nieznajomością art. 42 ust. 3 Konstytucji RP oraz fundamentalnej zasady zakazu samooskarżania się podejrzanego...

 

Poza tym złamał dP, naszą ( moją i jego ) ustną umowę i zablokował mi dostęp, jako równorzędnie uprawnionemu adminowi, do panelu administracyjnego swego bloga akurat wtedy gdy moje metody oraz pisane teksty zaczęły wynosić popularność bloga w górę, w tempie wykładniczo narastającym... Po dwóch tygodniach mojej, tam na blogu, obecności. Chciał przecież dP, zarabiać na reklamach - a możliwość tego właśnie pojawiła się w zasięgu ręki... Właśnie tę możliwość wyrzucił za okno, łamiąc naszą umowę.

 

Zasugerował, że od tej pory będzie mi cenzurował teksty... Uroczy człowiek, nieprawdaż? :> Zastanawiam się, KTO tak na niego wpłynął - bo on sam tego raczej nie wymyślił...

I czym go zastraszono, albo jaką korzyść mu obiecano w zamian za tę zdradę...

Albo może... kto to napisał zamiast niego? :roll: Bo posunął się dP, do zasugerowania mi odpoczynku na L4 - akurat to jest do niego kompletnie niepodobne.

 

c.d.n.

 

[ Dodano: 11-12-2015, 10:49 ]

a nie pana Piotra K. czyli bikera100.

Przepraszam pana Grzegorza K. za pomyłkę w imieniu i nazwanie go Piotrem... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cosik mi ten link nie wygląda na to forum :evil:

Jac, chodziło mi o identyczny temat poruszany na forum OSDS-u z udziałem katalizatora oraz temat identyczny na ty forum. Przyznaję, że może niezbyt czytelny był mój przekaz poprzez wklejenie linku tylko do forum OSDS-u ;-)

 

temat zbieżny:

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?p=247382&highlight=#247382

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znasz kogoś, kto był zainteresowany dyskusją merytoryczną na temat jakiegoś mojego opracowania? ;>

Daj nam szansę się zapoznać z tymi opracowaniami a dyskusja się wywiąże sama. Poprosimy o jakiś link do opracowań.

 

 

Ja nie mam na to czasu,

 

Takiej właśnie odpowiedzi się po Tobie spodziewałem :( Czyli z jednej strony chcesz podyskutować ale z drugiej strony nie masz na to czasu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że nie ja musiałem to zauważyć Danielu :)

 

Wiesz - zawsze możesz wyrazić niczym niezastrzeżony pełen zachwyt i aplauz oraz pełna, bezwarunkową aprobatę dla tych wszystkich stworzonych definicji i opracowań (stworzonych nie do końca wiadomo komu i po co).

 

Czy już samo to nie da Ci satysfakcji Daniel? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIACH - część nie na temat...

 

Czy ten, kto wyciął część mojego posta pokaże choć nick? :>

 

Umówmy się, że to ja decyduję czy coś jest na temat, czy nie jest.

Inaczej szkoda mojego czasu, panowie szlachta...

 

Proszę o jasną odpowiedź moda albo admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadać mogę - byle pytania były sensowne...

 

1)Jakie zarzuty masz postawione w sprawie w której dostałeś jeszcze nieprawomocny wyrok?

 

2)Jakie zarzuty masz postawione w sprawie związanej z zatrzymaniem i doprowadzeniem do prokuratora?

 

3)Czy nie uważasz, że jest co najmniej niewłaściwe żeby biegły sądowy był skazany, choćby nieprawomocnym wyrokiem, lub toczyło się przeciwko niemu postępowanie karne?

 

4)Czy powiadomiłeś prezesa sądu o toczących się przeciwko tobie sprawach?

 

Proszę bardzo - cztery konkretne pytania. Czekamy na odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem sam - taki nietypowy facet - sztuk jeden. Was jest wielu...

A za Kogo Kolega się uważa-bo chyba nie za właściciela tego forum :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za Kogo Kolega się uważa-

 

Tu chyba poniekąd odpowiedź:

 

Umówmy się, że to ja decyduję czy coś jest na temat, czy nie jest.

 

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz - zawsze możesz wyrazić niczym niezastrzeżony pełen zachwyt i aplauz oraz pełna, bezwarunkową aprobatę dla tych wszystkich stworzonych definicji i opracowań (stworzonych nie do końca wiadomo komu i po co).

 

Czy już samo to nie da Ci satysfakcji Daniel?

 

Czyt przypadkiem nie o kult jednostki chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać odpowiedzi się nie doczekaliśmy i już raczej nie doczekamy...

 

W takiej sytuacji jak dla mnie to nie ma sensu prowadzić jednostronnej dyskusji. EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.