Skocz do zawartości

Zapowiedź kontroli pracy diagnostów we Wrocławiu


power

Rekomendowane odpowiedzi

No to pora uruchomić analizatory Panowie i Panie. Tu piszący raczej uruchamiają ale byłem na SKP jak kupowałem auto daleko od domu, oczywiście "incognito" a na pytanie do pana diagnosty o analizę spalin usłyszałem że analizator się popsuł. Miałem zadać drugie pytanie (to w jaki sposób robi badania techniczne i ma otwartą SKP ) ale dałem sobie spokój i jemu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło z ich strony, że uprzedzają:

"Mamy nadzieję, ze diagności będą zwracać szczególną uwagę na pomiar emisji spalin z silników benzynowych oraz wysokoprężnych" – pisze w specjalnym oświadczeniu Małgorzata Szafran z Urzędu Miejskiego Wrocławia.

"Wiadomo, że od nowego roku wyrywkowe kontrole pojazdów mają przeprowadzać policjanci oraz pracownicy Inspekcji Transportu Drogowego. – Kontrole będą prowadzone w najbliższym sąsiedztwie stacji kontroli pojazdów – zdradza Szafran."

 

W łódzkim nikt diagnostów nie uprzedził, że od zeszłego miesiąca komórka z KG od PG wyposażyła się w pojazd z uszkodzonymi tylnymi hamulcami i udają tajemniczego klienta. Próbują wręczyć również łapówkę. UWAŻAJCIE !!! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwagę na pomiar emisji spalin z silników benzynowych oraz wysokoprężnych"
kto to pisał - w wysokoprężnych mierzy się zadymienie a nie emisję spalin.............. a to robi wielką różnicę :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od zeszłego miesiąca komórka z KG od PG wyposażyła się w pojazd z uszkodzonymi tylnymi hamulcami i udają tajemniczego klienta.
W Karkowie też krążył bodaj Focus z walniętym VIN-em i kilkoma innymi usterkami. Czy chcieli dać łapówkę, nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komórka z KG od PG wyposażyła się w pojazd z uszkodzonymi tylnymi hamulcami

 

A jak go dowożą na SKP? Na lawecie czy normalnie uczestniczy w ruchu drogowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szedł tu w kierunku USZ + zabranie DR a w przypadku zaobserwowania próby odjechania ze stacji natychmiast 997. 8)

Jeszcze niedawno posądzałeś mnie o schizę - to dopiero początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w jakim temacie??

 

Ja zawsze piętnowałem dziwne skierowania policyjne (tzw. doraźne z drogi) i inne tego typu historie. Ale generalnie w odniesieniu do Policji 8)

 

A w codziennym życiu dobrze wiesz, że N nawet z zabraniem DR nie skutkuje tym, że wołasz lawetę. Bo w sumie nikogo nie obchodzi co klient za bramą zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w jakim temacie??

W temacie gnębienia diagnostów kontrolami wszelakimi i sugestiami kolegów ze ściny wschodniej, że nadzór nad SKP nie działa. Jak widać w Łódzkim działa i za chwilę jeszcze bardziej dokręcą śrubę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać działa i gdzie indziej. A to co u Ciebie opisujesz to prowokacja policyjna, a nie nadzór. Ale widać tak u Was trzeba 8) Konieczność prowadzenia takich prowokacji w łódzkim świadczy raczej o tym, że nadzór właśnie nie działa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać działa i gdzie indziej.

A koledzy ze ściany wschodniej twierdzą, że u nich nadal nie działa.

A to co u Ciebie opisujesz to prowokacja policyjna, a nie nadzór. Ale widać tak u Was trzeba 8) Konieczność prowadzenia takich prowokacji w łódzkim świadczy raczej o tym, że nadzór właśnie nie działa :evil:

Jak to są wspólne akcje "wespół i w porozumieniu". Więcej napisać nie mogę .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej napisać nie mogę .......

 

Czyli jesteś w zmowie :evil:

 

Prowokacje takie czy inne nie zaliczam do prowadzenia nadzoru. Ale jak jesteś dumny ze swojego policyjnego państewka to Twoja sprawa 8)

 

Przypomnę że zaściankowa Łódź, to jedno z niewielu miast w Polsce, który zabronił przeprowadzania akcji okresowych w SKP (darmowe sprawdzanie świateł na zimę, stanu pojazdu po zimie itd.) - akcji tak popularnych w innych częściach kraju organizowanych przez lokalne nadzory i policję na swoich SKP. Jak to jest ten sprawny nadzór, to cóż :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie był dziś rano czarny Ford Mondeo i pan zapytał czy da radę zrobić przegląd ale nie temu autu, którym przyjechał tylko innemu a tamtym nie przyjechał bo mu się przegląd skończył....... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowokacje takie czy inne nie zaliczam do prowadzenia nadzoru. Ale jak jesteś dumny ze swojego policyjnego państewka to Twoja sprawa

Jak to dobrze czasem pewnych rzeczy nie wiedzieć. Tu nie ma z czego być dumnym. Tak ciężko jak my tu mamy nie ma nigdzie a będzie jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markes - może wrzucisz to pisemko w sprawie VW które Wasz super nadzór rozesłał po stacjach? :evil:

 

Bo Dario wrzucił, ale miniaturki i rozczytać nie idzie.

 

Ale z jednym się zgodzę wspominając swoją pracę w WK. Z Łodzią zawsze było ciężko - pozostaje wierzyć, że pewnie niestety będziecie mieli jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie był dziś rano czarny Ford Mondeo

Gdyby nie czarny to byłoby normalne, ale ten to na pewno tajemniczy klient,,,

 

[ Dodano: 29-12-2015, 09:33 ]

Jak to są wspólne akcje "wespół i w porozumieniu".

Ja to nazywam "sraniem do własnego gniazda" i blakop ma tutaj rację. Dobry nadzór poradziłby sobie bez takich akcji,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nazywam "sraniem do własnego gniazda" i blakop ma tutaj rację. Dobry nadzór poradziłby sobie bez takich akcji,,,

To ja przypomnę, że to koledzy z tego forum bardzo mocno narzekali na pracę swoich kolegów diagnostów (

Ja to nazywam "sraniem do własnego gniazda"
) a oni mają teraz mandat społeczny by posprzątać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.