Skocz do zawartości

Pieczątki


Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Krzysztof

    9

  • JANUSZ60

    9

  • Paprock

    8

  • michal_k

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeszcze długo nie padnie, ponieważ on tak naprawdę nie istnieje,,,

Niestety ale w świecie badań technicznych panuje wolna amerykanka.

a w czym chcesz mi pomoc?

Moje pytanie brzmialo czy zmieniamy pieczątki.

To odpowiedzi jak zwykle nierzeczowo nie na temat i WYMUNDRZANIE SIĘ.

Odpowiedź jak najbardziej rzeczowa, bo bez decyzji w jaki sposób mamy odpowiedzieć jakie masz mieć pieczątki?

Niestety ale zapewne wiedza autora pytania jest tak mierna, że aby nie skompromitować się całkowicie skanu decyzji nie zamieści :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale zapewne wiedza autora pytania jest tak mierna

Dokładnie, już pierwsze pytanie na to wskazuje,,,

 

 

Witam czy od 2016 stacje podstawowe powinny zmienić pieczątki skoro znika cde

 

[ Dodano: 31-12-2015, 09:05 ]

Pytam, bo w ościennej parafii przynajmniej jeszcze w lipcu

Gdybyś jeszcze miał dostęp do decyzji TDT-u za ten okres, dowiedzielibyśmy się przynajmniej kto tam z kogo zażartował,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JANUSZ60. Wkleiłem też Decyzję datowaną na dzień 26-06-2015 r., a wcześniej poszło Zaświadczenie datowane na 01-07-2015 r. Wszystko do jednej i tej samej sprawy, do jednej i tej samej stacji. No a potem wykonano pieczęcie do tego, tak jak zapodałem: [ABT/h].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wiedza może byc mierna w twojej ocenie , ale po to wchodze na forum zeby dostać pomoc, a nie być opluwany i udowadnianie kto jest mądrzejszy.

Podnoście poziom tego forum, a nie go obniżacie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkleiłem też Decyzję

Fakt, nie otwierałem jej. Decyzja jest w najlepszym porządku.

Wyobraź sobie, że starosta dał ciała wydając zaświadczenie na podstawie starej, sześć lat nieaktualnej ustawy.

Jak widać można nawet we Wrocławiu, wstyd ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem nawet pieczątki z samym "E". Diagnosta stwierdził, że takie zamówili, bo robią przyczepy, a przecież ABT wszyscy mają

To już mistrzostwo do kwadratu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą samą literą E to nawet była interpretacja Ministerstwa na piśmie.

 

Poważnie? To analogicznie stacja bez E może nie mieć żadnych liter? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście szybko się z niej wycofali. Generalnie najczęściej spotykaną jest pieczątka tylko z dużymi literami ( moim zdaniem najbardziej zgodna z przepisami). Choć z małymi "nowe podstawowe" też widziałem. Może przez OSSWK lub ZPP coś powinni w WK ujednolicić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć z małymi "nowe podstawowe" też widziałem.

 

Czyli mieli pieczątki niezgodne ze wzorem w rozporządzeniu, które jest jasne. "Po nowemu" bez małych, "po staremu" z małymi", ale teraz już wszystkie muszą być "po nowemu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą samą literą E to nawet była interpretacja Ministerstwa na piśmie.

 

Poważnie? To analogicznie stacja bez E może nie mieć żadnych liter? :P

 

Tak na naszym terenie PSKP maja pieczatki z literka E i bez żadnej literki,aczkolwiek widziałem też z duzymi literkami ABT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem też z duzymi literkami ABT

Też takie widuję i zawsze zastanawia mnie to jak na taką PSKP przyjedzie ciągnik o dmc. np 5000kg czy mu wykonają OBT a jeśli nie to dlaczego skoro literka 'T' dotyczy wszystkich ciągników niezależnie od DMC :?

Czyli niezgodnie ze wzorem z rozporządzenia.

Jak widać w niczym to nie przeszkadza.

Ciekawe czy jest jakieś dyz... na nieumiejętność odczytywania zapisów prawa i czy zwalnia ono z jego przestrzegania???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie to dlaczego skoro literka 'T' dotyczy wszystkich ciągników niezależnie od DMC :?

 

Dlatego, że ustawa jest ważniejsza od literki, a każdy znający ustawę wie, że T w tym przypadku dotyczy ciągników do 3,5 t.

 

dyz...

 

dyS :P:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.