Skocz do zawartości

Zaświadczenie o przeprowadzonym BT pojazdu.


zikog

Rekomendowane odpowiedzi

Daniel - pamiętaj, że upierdliwy pracownik WK gotów Ci zarzucić, że celowo nie zbadałeś tego czy tamtego, skoro on potrafił to odczytać (względnie zarzuci Ci przeoczenie czy coś w tym stylu) - a od tego jeden krok do wszczęcia postępowania.

Ja bym nie pisał nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem na styku trzech, nie wyolbrzymiaj proszę,,,

Niczego nie wyolbrzymiam, nie powiedziałem, że na styku tylko na skrzyżowaniu, "obsługuję" systematycznie pojazdy z 6 powiatów i każdy ma swoje zagrywki i zboczenia.

W różnych WK w kraju usłyszałem - " nas interesuje czy ustała przyczyna zatrzymania " ,,,

Dokładnie to ma miejsce, kiedy dzwonią do mnie, wówczas pytam ich, a jak sądzą, skoro wynik BT jest określony na pierwszej stronie. Wówczas zalega cisza, a następnie, bo na naszym terenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy nie trzeba nic dodatkowo wpisywać. Po to określa się wynik pozytywny dodatkowego badania. Oczywiście wpisanie innych uwag to nic nagannego.

 

Ja bym nie pisał nic.

 

Sprawdzam w zakresie wymienionych usterek .Nic nie wpisuje w uwagach.

Wynik -"P" badania określa czy przyczyna zatrzymania DR została usunięta.

Nikt w tym wypadku (WK) nie zarzuci mi żadnego niedopatrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro wszyscy to i ja :)

 

Wpisuję że ustała przyczyna zatrzymania DR oraz że pojazd spełnia wymagania art. 66 PoRD w zakresie usterek wymienionych w pokwitowaniu numer .....

Może na wyrost ale nikt się nie czepia :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tego już nie ma w zaświadczeniu.
dlatego Qnick
Wpisuję że ustała przyczyna zatrzymania DR oraz że pojazd spełnia wymagania art. 66 PoRD
wpisuje to z "palucha" ;-) takie złe nawyki ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób aktualizację programu ...

lub poczytaj Dz.U. 2015 poz. 1076

 

Ja mam debeściarski program pewnej Firmy z Bielska Białej sam się aktualizuje :lol: a uwagi sam sobie tworzę jakie chcę :cool:

wpisuje to z "palucha" ;-) takie złe nawyki ...

Dokładnie takie stare, złe nawyki :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znasz dokładnie całą treść art.66 bo jeżeli przyjechał na nie manie świateł i tylko to sprawdzasz to skąd wiesz o pozostałych podzespołach i wiesz ,że są sprawne - po to zniknął ten zapis odnośnie art.66...... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel - pamiętaj, że upierdliwy pracownik WK gotów Ci zarzucić, że celowo nie zbadałeś tego czy tamtego, skoro on potrafił to odczytać (względnie zarzuci Ci przeoczenie czy coś w tym stylu) - a od tego jeden krok do wszczęcia postępowania.

Ja bym nie pisał nic.

Działa to również w drugą stronę, bo jak już przyjmie zaświadczenie i wyda DR to w tym momencie kończy się moja odpowiedzialność za usterki, których nie sprawdziłem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to ma miejsce, kiedy dzwonią do mnie, wówczas pytam ich, a jak sądzą, skoro wynik BT jest określony na pierwszej stronie.

Czasami się zdarza, że wynik jest negatywny mimo, że ustała przyczyna zatrzymania dowodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym momencie kończy się moja odpowiedzialność za usterki, których nie sprawdziłem :cool:
nie byłbym taki pewny,równie dobrze problemy mogą się dopiero zacząć :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.