Skocz do zawartości

Czy dokumenty zostają sprawdzane ?


mlody

Rekomendowane odpowiedzi

Dla pocieszenia Ci powiem, że pracowników WK czeka to samo. Ten, który z automatu przepisał dane z badania i nie zweryfikował tego z DR też musi wewnętrzny elaborat stworzyć dlaczego tak postąpił 8)
Co grozi takiemu pracownikowi WK za takie działanie? Pewnie nie ma to wiele wspólnego z odebraniem uprawnień na 5 lat. W takim razie marne to pocieszenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • blakop

    14

  • Paprock

    7

  • michal_k

    7

  • aboz

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

A to już zależy od regulaminu wewnętrznego WK. W praktyce jest tak, że jak raz czy drugi Cię złapią to zwyczajnie mają na Ciebie haka. Czyli żegnaj nagrodo, awansie (przeszeregowanie) i takie tam. O zwolnieniu bezpośrednim raczej nie ma mowy.

Jednak w przypadku np. konieczności redukcji etatów, jak najbardziej takie rzeczy mogą być składową całości oceny pracowniczej na niekorzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak w przypadku np. konieczności redukcji etatów, jak najbardziej takie rzeczy mogą być składową całości oceny pracowniczej na niekorzyść.
Ale nie pozbawiają możliwości wykonywania zawodu przez pięć lat... Bo np. ze SP może iść do spółki miejskiej/gminnej/wojewódzkiej, innego urzędu itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno to porównywać - stanowisko ds. rejestracji pojazdów to nie zawód.

Z SKP też możesz przejść na stanowisko mechanika - nawet u tego samego pracodawcy :) Niektórzy nawet nie odczuli by zmiany ;)

Natomiast o czym warto pamiętać jakikolwiek wyrok to w przypadku pracownika WK koniec pracy w jakiejkolwiek formie gdziekolwiek w administracji publicznej. Diagnosta z wyrokiem może w określonych przypadkach pracować dalej.

 

Poza tym może skończy się na upomnieniu? Kto powiedział, że Paprockowi od razu uprawnienia za to zabiorą? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paprockowi nie zabiero, bo to dobry chłop jest. Choć łysy... I czasem błądzi. Mnie bardziej martwi Uć i tamtejsze zwyczaje. Miśkowaty walnął babola i się wytłumaczył. We Uci by mu zarzucili, że se wyliczanki zrobił i myk pieczątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej martwi Uć i tamtejsze zwyczaje.

Dziwne masz wyobrażenia, pisałem już nie raz, przechodzą takie babole, że aż zęby bolą. Nikt tego nie sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego nie sprawdza.
- niestety ale nie jest to zasada -robiłem ostatnio badanie i pojazd pojechał do odległego starostwa .Po trzech dniach zadzwonił pan z wydziału komunikacji - spokojnie spytał co i jak i dlaczego - dodałem pewną formułkę w zaświadczeniu i wysłałem pocztą - przecież jesteśmy tylko ludźmi i można mieć gorszy dzień ,pomylić się - w dzisiejszej dobie komunikacji i łączności można wszystko załatwić szybko i miło bez ścinania od razu głów ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siebie lepiej niech sprawdzają, bo jak mówię, że hurt rzadzi rejestracją, to mówię.

Najważniejszy Leasingowy Szef Floty z garścią papierów do rejestracji i ktoś kto hurtem w WK to robi, a potem wychodzi co wychodzi. Dwa takie same samochody, dwie takie same Karty Pojazdu, dwa identyczne Świadectwa Zgodności, a jakże różne Pozwolenia Czasowe z tego samego wydziału.

Już nie będę wytykał, że przy tych samych silnikach jeden ma 353 kW mocy, a drugi ledwie 35 kW wpisane. Coś koło Żółtego Seicento Sporting wychodzi.

Ludzie! Trzy dowody!! Cztery bomby!!!

To coś tak podobnie jakby Mini COUNTRYMAN, opisać jako Mini OCHWOMAN. 8/

5ae1a7c31ee51_Znajdszczeg.gif.71e98f7a325b343d07ffa7778e192c01.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych fragmentów co wkleiłeś to akurat są to dwa różne modele patrząc w pole D3 - i to istotnie różne. Choć dziwi, że mają to samo oznaczenie wariantu i wersji w tym układzie.

No ale za mało wkleiłeś, żeby to jednoznacznie ocenić.

 

hurt rzadzi rejestracją

 

Wiem, że zespół Hurt jest z Wrocławia, ale rządzą rejestracją nie wiedziałem :shock:

 

:evil:

 

PS A gdzie rejestracją nie rządzi hurt? Aż mnie dziwi, że tylko w Poznaniu sami sobie rejestrują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, różne, tylko że samochody takie same, świadectwa takie same, karty takie same, a w pozwoleniach jak się trafi, jak się uda... w każdym razie też powinno być jednakowo, a jest inaczej. 8/

Sorry za jakość, ale niczym lepszym nie dysponuję. Poniżej fragment świadectwa zgodności i kawałek karty pojazdu do jednych i tych samych (identycznych) pojazdów:

5ae1a7c4c4a89_Znajdszczeg2.gif.93bba1cec7308eaeac0771d5f854e19d.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.