Skocz do zawartości

Potrzebne O1,O2 i naciski do Ford 77404RM


Rekomendowane odpowiedzi

Przy 7500 dmc 20kW :shock: - nie możliwe - jego odpowiednikiem jest New Holland 7740 Ford - F.1 7500 G-5800 P.1 4987 P.2- 72kW O.2 22000 O.1 -1500 Jeśli rozmawiamy o tym samym

new.jpg.389f88d95b41ced441af163ea0351137.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos te twoje dane (Demart) chyba sa nie całkiem- mam takie: FORD 77404 RM:

- MW 5001kg;

-DMC 7500 kg;

- przyczepa z ham 27500 kg;

- pss 4976 ccm lub 4987 ccm lub 4060 ccm ;

- MOC 66 kW lub 67 kw lub 69 kW lub 70 kW;

- nacisk przód 32kN;30.6 kN;

- nacisk tył 50kn;51kN;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi nie pasowała ta moc dane wrzuciłem takie jak mi kolega podał podobno są takie w DR francuskim. Dzisiaj mam wolne i jutro będę na stacji to zobaczę bo kserujemy wszystkie DR z zagranicy. Dzięki za to co jest zaraz mu zadzwonię.

 

Rozmawiałem przed chwilą z kolegą i taka pojemność i moc jest w DR francuskim. Widocznie jest błąd. Co teraz zrobić, które dane podać? Katalogu w razie W z danymi nie mamy. Opisać w uwagach i dać P? Wiem że powinno być N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już musisz zrobić tak, jak na Twoim terenie się robi. No bo w sumie dasz N i co dalej? Czego byś oczekiwał do poprawki tego badania?

 

Zazwyczaj w przypadku takich oczywistych pomyłek daje się "P" z opisem w uwagach co i dlaczego nie gra oraz jak jest prawidłowo. W większości rejonów stało się to taką świecką tradycją. Ale co kraj to obyczaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem przed chwilą z kolegą i taka pojemność i moc jest w DR francuskim. Widocznie jest błąd. Co teraz zrobić, które dane podać? Katalogu w razie W z danymi nie mamy. Opisać w uwagach i dać P? Wiem że powinno być N.

Opinia rzeczoznawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już musisz zrobić tak, jak na Twoim terenie się robi. No bo w sumie dasz N i co dalej? Czego byś oczekiwał do poprawki tego badania?

 

Ja tak robiłem że opisywałem i P, ale jak by nie było jest to jakieś ryzyko bo znajdzie się kiedyś jakiś uczony i mogą być problemy. Kolega robił to badanie i na razie się wstrzymał bo nigdy tak nie robił. A co do tego to moim zdaniem powinno być N z ustaleniem prawidłowych danych PC i poprawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego WK ma wydać PC na podstawie badania z wynikiem N? :P

 

Żeby później było P :P Dlatego wchodzi w grę jedynie wydanie PC w celu przejazdu na badanie - oczywiście po ustaleniu, że dane od diagnosty są OK i że zapis w zagranicznym DR to na pewno pomyłka (a nie np. wynik zmian konstrukcyjnych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.