Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
zenon 100

pierwsza rejestracja

Polecane posty

zenon 100

Witam, jak zakwalifikować przyczepę kempingową do 750 kg na pierwszym badaniu?

czy

rodzaj: przyczepa lekka

podrodzaj: specjalna

przeznaczenie: kempingowa

zenon 100

tak

Grzegorz Łódź

Ale ona ma DMC 850kg przecież :? A jak sam piszesz wykonujesz badanie przed pierwszą rejestracją w kraju.Chcesz poświadczyć nieprawdę,że ma 750kg :?

zenon 100

tak ona jest zarejestrowana na 850 i ma próbny dowód i klient chce teraz pomniejszyć dmc na 750 kg aby była lekka

Grzegorz Łódź

Kolego to zdecyduj się co chcesz zrobić :?

Jeśli wykonujesz badanie okresowe przed pierwszą rej.w kraju to je wykonaj a nie kombinuj....(czyli DMC 850 kg)

klient chce teraz pomniejszyć dmc na 750 kg

To niech pomniejszy i wróci do Ciebie na dodatkowe badanie-zmiany konstrukcyjne.

zenon 100

no własnie mam je wykonac jak klient dokona przeróbki tej przyczepy i pytanie czy klasyfikacja bedzie prawidłowa jak zapytałem w pierwszym poście ?

Grzegorz Łódź
mam je wykonac

Kolego specjalnie nie odpowiem na Twoje pytanie zadane w pierwszym poście,ponieważ czuję tu przekręt i chcę Cię ustrzec przed kłopotami.

wojteczek
no własnie mam je wykonac jak klient dokona przeróbki tej przyczepy i pytanie czy klasyfikacja bedzie prawidłowa jak zapytałem w pierwszym poście ?

Napisz jakie klient ma dokumenty na tą przyczepę.

Jakie to były przeróbki domyślę się i nie będę komentował żeby innych nie kusiło.

michal_k
jak zakwalifikować przyczepę kempingową do 750 kg na pierwszym badaniu?

Co to znaczy na pierwszym? Skoro będzie to lekka to nie podlega badaniu okresowemu po raz pierwszy.

danielg539

michal_k, bo najpierw trzeba wiedzieć o co chce się zapytać a przy braku podstaw jest trudno :(

zenon 100

Kolego Grzegorzu, jakie przekręty?

Powtarzam jeszcze raz, klijent sprowadził z Niemiec przyczepę kempingową o dmc 850 kg, zrobił przegląd techniczny przed pierwszą rejestracją na podstawowej stacji kontroli pojazdów i zarejestrował ją. Następnie przyszedł do mnie na okręgową stacje i prosi o wyjaśnienie jakie są możliwości o zmniejszenie dmc do 750 kg i to wszystko. Tego dotyczą moje pytania.

pozdrawiam

Grzegorz Łódź
zrobił przegląd techniczny przed pierwszą rejestracją na podstawowej stacji kontroli pojazdów i zarejestrował ją.

A zadajesz pytanie w temacie :pierwsza rejestracja :?

Następnie przyszedł do mnie na okręgową stacje i prosi o wyjaśnienie jakie są możliwości o zmniejszenie dmc do 750 kg i to wszystko

Tam zadałeś to pytanie i tam się toczy rozmowa

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?p=249222#249222

I to wszystko.

Pozdrawiam.

[ Dodano: 08-01-2016, 20:06 ]

jak zakwalifikować przyczepę kempingową do 750 kg na pierwszym badaniu?

Sam wprowadzasz w błąd :?

Psuj
jakie przekręty?

Takie jak Ci juz napisałem w tamtym temacie.

Człowieku, przecież ona masy własnej będzie miała pewnie z 820 kg... Tak ci spieszno do spotkania z prokuratorem?

Myślę, że nie ma sensu ciągnąć tego tematu. Nie będziemy popierali na tym forum kombinatorstwa, a do tego prowadzi ta rozmowa...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.