Skocz do zawartości

pierwsza rejestracja


zenon 100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak zakwalifikować przyczepę kempingową do 750 kg na pierwszym badaniu?

czy

rodzaj: przyczepa lekka

podrodzaj: specjalna

przeznaczenie: kempingowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ona ma DMC 850kg przecież :? A jak sam piszesz wykonujesz badanie przed pierwszą rejestracją w kraju.Chcesz poświadczyć nieprawdę,że ma 750kg :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ona jest zarejestrowana na 850 i ma próbny dowód i klient chce teraz pomniejszyć dmc na 750 kg aby była lekka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to zdecyduj się co chcesz zrobić :?

Jeśli wykonujesz badanie okresowe przed pierwszą rej.w kraju to je wykonaj a nie kombinuj....(czyli DMC 850 kg)

klient chce teraz pomniejszyć dmc na 750 kg

To niech pomniejszy i wróci do Ciebie na dodatkowe badanie-zmiany konstrukcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie mam je wykonac jak klient dokona przeróbki tej przyczepy i pytanie czy klasyfikacja bedzie prawidłowa jak zapytałem w pierwszym poście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam je wykonac

Kolego specjalnie nie odpowiem na Twoje pytanie zadane w pierwszym poście,ponieważ czuję tu przekręt i chcę Cię ustrzec przed kłopotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie mam je wykonac jak klient dokona przeróbki tej przyczepy i pytanie czy klasyfikacja bedzie prawidłowa jak zapytałem w pierwszym poście ?

Napisz jakie klient ma dokumenty na tą przyczepę.

Jakie to były przeróbki domyślę się i nie będę komentował żeby innych nie kusiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zakwalifikować przyczepę kempingową do 750 kg na pierwszym badaniu?

 

Co to znaczy na pierwszym? Skoro będzie to lekka to nie podlega badaniu okresowemu po raz pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Grzegorzu, jakie przekręty?

Powtarzam jeszcze raz, klijent sprowadził z Niemiec przyczepę kempingową o dmc 850 kg, zrobił przegląd techniczny przed pierwszą rejestracją na podstawowej stacji kontroli pojazdów i zarejestrował ją. Następnie przyszedł do mnie na okręgową stacje i prosi o wyjaśnienie jakie są możliwości o zmniejszenie dmc do 750 kg i to wszystko. Tego dotyczą moje pytania.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobił przegląd techniczny przed pierwszą rejestracją na podstawowej stacji kontroli pojazdów i zarejestrował ją.

A zadajesz pytanie w temacie :pierwsza rejestracja :?

Następnie przyszedł do mnie na okręgową stacje i prosi o wyjaśnienie jakie są możliwości o zmniejszenie dmc do 750 kg i to wszystko

Tam zadałeś to pytanie i tam się toczy rozmowa

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?p=249222#249222

I to wszystko.

Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 08-01-2016, 20:06 ]

jak zakwalifikować przyczepę kempingową do 750 kg na pierwszym badaniu?

Sam wprowadzasz w błąd :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie przekręty?

 

Takie jak Ci juz napisałem w tamtym temacie.

 

Człowieku, przecież ona masy własnej będzie miała pewnie z 820 kg... Tak ci spieszno do spotkania z prokuratorem?

 

Myślę, że nie ma sensu ciągnąć tego tematu. Nie będziemy popierali na tym forum kombinatorstwa, a do tego prowadzi ta rozmowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.