Skocz do zawartości

Unieważnienie certyfikatu.


grzegorz70

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z likwidacją stacji potrzebuję unieważnić certyfikat dostępu do systemu. Do wypełnienia wniosku potrzebny jest nr certyfikatu, gdzie go znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi o encard, która z tych pozycji? Raczej nie chodzi o to co zaznaczyłeś, ponieważ u mnie jest to samo w tej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wniosku jest "unieważnienie certyfikatu nr .......", dlatego zastanawiam się co tam wpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie przyjmę pomoc, pytanie brzmi co wpisać w pozycji "unieważnienie certyfikatu nr ......."? Czy ma to być "typ obiektu" i "numer seryjny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wykorzystać kartę na następnej stacji.

 

Usuń stary certyfikat, czyt. "WYCZYŚĆ KARTĘ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij starą, nic nie usuwaj, sami to zrobią. 2 razy tak robiłem - w załączeniu pismo informujące o zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Witam.Jestem na etapie "przesiadania" się ze stacji podstawowej na okręgową i mam kilka niewiadomych. Odnośnie unieważnienia certyfikatu dzwoniłem do help desku i powiedzieli co i jak więc z tym nie będzie większego problemu.

szef chce żeby PSKP zamknąć 31,I a OSKP otworzyć 1,II. wniosek o nowy certyfikat zostanie wysłany dziś lub jutro(czekamy na kod rozpoznawczy stacji)karta zostaje stara czytnik też. pytanie czy możliwe jest wykonywanie badan technicznych bez certyfikatu i wysłanie danych zaraz po jego uzyskaniu??co z zapisem o niezwłocznym wysłaniu danych do CEPa??domyślam się ze w ciągu 3 dni nie dostanie stacja nowego certyfikatu

 

z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy możliwe jest wykonywanie badan technicznych bez certyfikatu i wysłanie danych zaraz po jego uzyskaniu??

Możliwe ,robisz paczki tak jak do tej pory robiłeś ,wyślesz hurtem jak będziecie mieli certyfikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.