Skocz do zawartości

cepik a historia pojazdu


Rekomendowane odpowiedzi

DR sczytany z kodu, nie wiem czy coś było zmieniane, najlepsze jest że jest na liście do eksportu w Norcomie wraz z innymi badaniami z tego dnia i paczka poszła prawidłowo, ale w historii nie widnieje....

A wczytałeś sobie odpowiedź CEP'a na Twój plik ?

Można (i powinno się?) zaczytać taką odpowiedź ze stron MSWiA - wówczas będziesz miał szczegółową odpowiedź nt. tej konkretnej pozycji.

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w tej sprawie - przygotuj sobie PIN karty, kartę i zadzwoń do chłopaków na serwis - wytłumaczą krok po kroku co trzeba zrobić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Przez przypadek chyba wiem co może być przyczyną braku pojazdu z historiapojazdu.gov.pl , sprawdziłem swoje nowo nabyte auto pod starym numerem rejestracyjnym i go nie ma w bazie...widnieje dopiero pod nowym numerem rejestracyjnym, wygląda na to, że zmienił się właściciel, bądź nr. rejestracyjny pojazdu. Wszystkie paczki, odpowiedzi z cepiku były poprawne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie był w poniedziałek właściciel pojazdu z potencjalnym nabywcą.Okazało się ,że chcieli sprawdzić historię pojazdu na historiagov.pl ,a tam nie ma nic,samochód nie istnieje.Ostatnie badanie robione u nas,wszystko wpisane i wysłane prawidłowo.Pojazd sprowadzony w 2008 do Polski.Pierwsza rejestracja w warmińsko-mazurskim,potem kilka przeglądów w różnych województwach,na kilku skp,wszystkie miejsca na pieczątki zapełnione.W cepiku samochodu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- że wpisane i wysłane to jeszcze nie oznacza, że w historii będzie pokazane.

A co mówi raport zwrotny?

 

U mnie też jakaś programowa bomba jest, bo dane przekazuje i nawet w historii są do podglądnięcia, tylko że aktualnego przebiegu nie ma. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to,że tego samochodu nie ma w cepiku,nie ma.Nie istnieje.Nie tylko nasze badanie ale i innych diagnostów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie pierwszy i nie ostatni, którego tam nie zobaczy.

Chodziło o to, że historia pokazuje jakby stan aktualny co do obecnego numeru rejestracyjnego. Ja jak swoje stare numery wpiszę, to też mi nic nie wyświetli.

Może była zmiana rejestracji w międzyczasie albo podobne nieznane sytuacje.

Pytałem co raport z CEP mówi z tamtego dnia. Raport, a nie informacje, że paczkę "poprawnie przekazano".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NumerBadania> 04334/2016

 

WX/126/P

 

P

 

[ Dodano: 24-05-2017, 12:44 ]

W info-car jast

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracajcie jaką macie wpisaną markę pojazdu w DR, a jaką w programie. Jeżeli w DR marka jest np."MAN-MAN" , a wpiszesz "MAN/MAN" , to ten przegląd nie zostanie odnotowany w cepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o co chodzi, ale wczoraj jakieś czary-mary w historiipeel widziałem i to rodzinnych samochodów na dodatek.

W jednym przypadku nie ma przebiegu z ostatniego badania, ale tu winę ponosi raczej dostawca oprogramowania.

Natomiast drugi przypadek był taki, że koło południa odebrałem z WK dowód po wymianie, no a później tak sobie chciałem sprawdzić co tam historia wyświetla. No i wyświetliła tylko same terminy badań bez wskazań przebiegu, a było tych badań tyle, że dowód zapełnił się pieczątkami. No nic, myślę sobie, jakaś bomba i tyle. Na szczęście dzisiaj już przebiegi się wyświetliły. Nie wiem co, kto, czemu winny. Ważne, że się zrobiło, że się naprawiło. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś czary-mary w historiipeel

Zmiennikowi kazali poprawić przebieg z badania z 2015 r. bo "troszkę" zawyżył - pewnie o jedną "3"

 

22.02.2014 Badanie techniczne (ważne do 22.02.2015)

Ostatni zarejestrowany stan licznika: 662 002

(Uwaga. Stan licznika gromadzimy od 2014)

 

16.02.2015 Badanie techniczne (ważne do 16.02.2016)

Ostatni zarejestrowany stan licznika: 7 333 881 km

(Uwaga. Stan licznika gromadzimy od 2014)

 

16.02.2016 Badanie techniczne (ważne do 16.02.2017)

Ostatni zarejestrowany stan licznika: 813 570 km

(Uwaga. Stan licznika gromadzimy od 2014)

 

01.03.2017 Badanie techniczne (ważne do 01.03.2018)

Ostatni zarejestrowany stan licznika: 874 561 km

(Uwaga. Stan licznika gromadzimy od 2014)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! :D

Jak mam sześciocyfrowy przebieg wklepać to zawsze po trzy razy sprawdzam, bo tu wcisnąć niechcący dwa klawisze na raz tworzą omyłki rzędu milionów! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.