Skocz do zawartości

Zamiatarka z Anglii


pszczola

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś orientuje się jakie są teraz po zmianie przepisów możliwości zarejestrowania zamiatarki z kierownicą po prawej stronie? Zamiatarka nie jest podwoziowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to wcześniej przeglądałam...ja zapytuje o kompakt, nie podwoziówkę...pierwsza rejestracja byla w Anglii. Teraz chce zarejestrować w PL i nie wiem czy po zmianie przepisów obędzie się bez odstępstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiatarka powiadasz...

 

A coś więcej powiesz? Np. w kwestii kategorii homologacyjnej? Posiadanych dokumentów? Marki, tonażu, daty rejestracji, innych parametrów itp.?

 

Bo na razie Twoje pytanie można śmiało wrzucić do działu: "Czy można zarejestrować żółte SEICENTO?' :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam jakies 3500t, rejestracja z 3 tygodnie temu. Marki nie podam...bo może konkurencja patrzy :D dowod rejestracyjny angielski.

kompakty wygladaja mniej wiecej tak

http://www.google.pl/search?q=zamiatarka+kompaktowa&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjwnIuGvqDMAhUlCpoKHRJcD0MQ_AUIBygB&biw=1024&bih=768

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marki nie podam...bo może konkurencja patrzy

To dowiaduj się u konkurencji co i jak.........

I proszę moderatora o zamknięcie tematu.

 

[ Dodano: 22-04-2016, 08:44 ]

Ps.Wyobraż sobie:

Jesteś u lekarza wpadasz do gabinetu (oczywiście bez pukania ,słowa dzień dobry...bo i po co) i mówisz-orientuje się doktor co to może być,boli mnie ale nie powiem gdzie,bo nie chcę żeby się ktoś dowiedział.....

Ale ja dobrego wychowania nie bedę tu uczył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda...myślałam, że na forum diagnostów, ktoś coś podpowie...widać, jest to tajemny temat na ktory nikt nic nie wie. Mimo zmiany przepisów obowiązuje stara praktyka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maks. pręd. 50km

 

Kierownica w pojeździe o liczbie kół większej niż trzy, którego konstrukcja umożliwia rozwijanie prędkości przekraczającej

40 km/h, nie powinna być umieszczona po prawej stronie pojazdu.

 

No to niestety czeka cie odstępstwo. Ale na zamiatarkę to praktycznie formalność.

 

widać, jest to tajemny temat

 

Sam taki z niego zrobiłeś. Tu sa konkretni ludzie i rozmawiają o konkretach, a nie o tym "czy żółte seicento może mieć kierownicę po prawej".

Przy samochodach wiele zależy od kategorii pojazdu, rodzaju pojazdu, podrodzaju, daty pierwszej rejestracji, roku produkcji, masy całkowitej itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak kategorii homologacyjnej M1 = brak możliwości rejestracji. Dalsza dyskusja zbędna. Brak możliwości rejestracji w Polsce. Dziękuję ;)

Szkoda, że taki ....fachowiec to pisze - bo ja wiem, że możliwość jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonuje się badanie techniczne - pierwsze z zagranicy z wynikiem negatywnym. Wynik pozytywny można uzyskać tylko dla kat M1 i w dodatku osobowy.

Prosty wniosek - zamiatarka na pewno nie spełnia tych warunków.

A później o odstępstwo do MIB i dobre uzasadnienie, że to bardzo dobrze, że kierownica po prawej bo ........

I wszytsko staje się jasne :piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam jakies 3500t, rejestracja z 3 tygodnie temu. Marki nie podam...bo może konkurencja patrzy :D dowod rejestracyjny angielski.

kompakty wygladaja mniej wiecej tak

http://www.google.pl/search?q=zamiatarka+kompaktowa&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjwnIuGvqDMAhUlCpoKHRJcD0MQ_AUIBygB&biw=1024&bih=768

Mniej więcej to ja tu widzę takie co mają kierownice z boku i takie z kierownicą umieszczoną centralnie. Opisz konkretnie i wtedy może dostaniesz jakąś odpowiedź sensowną, a jak jesteś taki tajemniczy i martwisz się o konkurencję to klep wszystko i na pewno będziesz miał więcej badań niż konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.