Skocz do zawartości

Diagności obudzicie się? ????????


ketiw38

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie wiem czy to nie jest tzw. musztarda po obiedzie w związku z propozycjami zmian w ustawie PoRD - moim skromnym zdaniem to już nad zmianą propozycji powinniśmy mocno pracować i skonsolidować siły, anie zajmować się tak naprawdę już historią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 250
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • ketiw38

    33

  • danielg539

    27

  • blakop

    26

  • kowal

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja nie wiem czy to nie jest tzw. musztarda po obiedzie

Niekoniecznie, może być dodatkowy argument do wysłania w kosmos tego co proponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że istnieje już nowa wersja zmian w PORD. Tylko teraz pewnie pilnują, żeby taki jeden brzuchaty z psem zaczepno obronnym tego nie widział :D Bo jeszcze puści w obieg tak jak ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że TK obecnie mamy jaki mamy.

Skoro uważasz, że ten wcześniejszy TK był "lepszy" to znaczy, że uległeś propagandzie politycznej. TK w sprawach "politycznych" zawsze był na usługach władzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zawsze był na usługach władzy.

 

Był ? To teraz niby nie jest ?

 

Sam już nie wiem, czy to śmieszne, żałosne, czy jeszcze coś gorszego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że TK obecnie mamy jaki mamy.

Skoro uważasz, że ten wcześniejszy TK był "lepszy" to znaczy, że uległeś propagandzie politycznej. TK w sprawach "politycznych" zawsze był na usługach władzy.

 

Przeczytaj lepiej co w sprawie diagnostów napisał do TK Prokurator Generalny. Wcześniej miałem nadzieję. :shock: Normalnie zamordyzm jak na Białorusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zwrócić się do naszych adwersarzy którzy twierdzą ,że ja i inni sramy we własne gniazdo i pokazujemy patologie tego systemu.Przecież nie ma złych i nie uczciwych diagnostów . Chciałbym aby pomyśleli i odpowiedzieli na pytanie jak ma się czuć nasz kolega z tego forum który po paru miesiącach stracił pracę - a dlaczego ją stracił , bo w miarę sumiennie i uczciwie ją wykonywał -ale niestety według oceny właściciela który co dopiero postawił nową stacje - nie wywiązywał się ze swoich obowiązków tak jak on by tego chciał ,więc podziękował mu za współprace i dosadnie powiedział ,że ściągnął sobie z drugiej skp miłego ,miękkiego ,uległego -po prostu pocztowca i jak myślicie jak teraz czuję się nasz kolega który nie dawno zmienił tą pracę bo na poprzedniej ,też nowo otwartej właściciel posiadający uprawnienia diagnosty miał inną wizję w jakim celu stawia się stację diagnostyczną . Może kolega będzie na mnie obrażony ,że poruszam problem ,ale czy tak dłużej ma być i mamy tolerować osoby które nazywają siebie diagnostami , a bez mrugnięcia oka wbijają pieczątkę w dowód i są zadowoleni bo szefostwo jest zadowolone -ale ilu innych kolegów uczciwych ma przez to przesrane bo chce uczciwie wykonywać swoją pracę -a w oczach ludzi którzy stawiają nową stacje i nie mają o tym zielonego pojęcia -są beeeeeeee , bo on myślał ,że to chwilka - diagnosta stawia pieczątkę i pieniążki same wpadają do kieszonki.... a tu jakieś N , odmawianie jego kolegom - jak ja wyglądam w oczach moich kolegów którzy mają super sprawne bryki a pan coś wymyśla , bo pojechał obok i ma pieczątkę .. bez żadnego marudzenia i zwracania uwagi na jakieś tam duperelki - dla nich wszystko to duperelki :cool::x Właściciel ma swoje wizje ,ale co myślą ,jeżeli potrafią myśleć - diagności którzy klepią wszystko na lewo i prawo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleć Koledze
ten kolega jest tu aktywny na forum więc sam to przeczyta - a jak ostatnio rozmawiałem z nim to właśnie zastanawialiśmy się czy to tylko na naszym terenie tak jest -gdzie są takie tereny
patologia NIE ISTNIEJE.
.i nie chce się nam w to wierzyć .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby pomyśleli i odpowiedzieli na pytanie

 

No właśnie pomyśleli i odpowiedzieli co zrobili, żeby tą sytuację zmienić, a nie opisywać :?:

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowal odwracanie kota ogonem. Jeżeli ty nie zrozumiałeś mojego pytania to przetłumaczę z polskiego na polski.

Co dało twoje opisywanie sytuacji „różnych”? Czy pomogłeś w ten sposób koledze?

Kto (Co) się przyczynił do zwolnienia Twojego Kolegi?

Czy to Ja przyczyniłem się do tego zwolnienia?

Chciałem zwrócić się do naszych adwersarzy którzy twierdzą ,że ja i inni sramy we własne gniazdo i pokazujemy patologie tego systemu.
To fajnie brzmi adwersarze - coś mi to przypomina. Ja jednak jestem po tej stronie, że twoje posty przyczyniły się nie do poprawy sytuacji, a wręcz wpłynęły na pogorszenie sytuacji diagnostów.

Spowodowały (twoje opisy i wnioski) tylko to, że w opinii czytających za wszystko są winieni diagności, a jest to sprzeczne z moim poglądem na sprawę.

 

Dlatego zadałem Tobie pytanie, i innym diagnostom:

No właśnie pomyśleli i odpowiedzieli co zrobili, żeby tą sytuację zmienić, a nie opisywać :?:

Proszę przeczytaj na spokojnie co napisałeś znów o środowisku diagnostów, a czy to tak jest, że wina leży po stronie diagnostów? Bo według mnie jest wina tylko w tym, że diagności umieją tylko narzekać, za to większość nic nie umie z tym zrobić.

Uważam, że Stowarzyszenie OSDS jest jakąś próbą (inicjatywą) podjęcia walki z tą patologią.

 

Z chęcią podyskutuję z Tobą na Temat co konkretnie dały czyje działania.

Czekam też na odpowiedź co dały Twoje działania. Bo ja myślę, że przyniosły odwrotny skutek od zamierzonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,że ściągnął sobie z drugiej skp miłego ,miękkiego ,uległego -po prostu pocztowca
i kto jest tu winny - na pewno właściciel .Jak by wszyscy diagności mieli właściwe podejście do tematu to nie doszło by do tego ,że jednego dobrego się zwalnia - bo wiadomo wszem i wszytkim ,że tam na drugiej stacji jest taki co klepie wszystko to ja go sobie ściągnę i będę miał przerób.

 

są winieni diagności, a jest to sprzeczne z moim poglądem na sprawę.

a widzisz mój pogląd jest taki jaki jest i go nie zmienię i nie zamiatam wszystkiego pod dywan - bo dla twojej organizacji liczy się sztuka tylko aby była i nie zwracasz uwagi ,że w tym stadzie są czarne owce .
jakąś próbą (inicjatywą) podjęcia walki z tą patologią.
to co zrobiłeś prze tyle czasu -że dobrych diagnostów się zwalnia albo przypina rożne łatki a pocztowców nosi się na rękach .

 

p.s to jest również twój kolega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo dla twojej organizacji liczy się sztuka tylko aby była i nie zwracasz uwagi ,że w tym stadzieczarne owce .

Z tego co mi wiadomo nie jest to jakaś prywatna organizacja...

Jest to stowarzyszenie diagnostów.

Jeśli wiesz o nich napisz śmiało na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,że ściągnął sobie z drugiej skp miłego ,miękkiego ,uległego -po prostu pocztowca

Po pierwsze jeżeli ściągnął z innej SKP to na niej powstał wakat - może dla twojego kolegi?

 

Jak by wszyscy diagności mieli właściwe podejście do tematu to nie doszło by do tego
Nie jest to przypadkiem utopia?

Jakie warunki pracy? Z mojej wiedzy wynika, że nie tak prosto zwolnić pracownika, jeżeli ten sumiennie wykonuje swoje obowiązki - nawet w firmie prywatnej.

 

a widzisz mój pogląd jest taki jaki jest i go nie zmienię i nie zamiatam wszystkiego pod dywan - bo dla twojej organizacji liczy się sztuka tylko aby była i nie zwracasz uwagi ,że w tym stadzie są czarne owce
Nie wiem czy wiesz ale znowu uderzyłeś w diagnostów którzy coś próbują robić. Oczywiście wiem nie zmienię twoich poglądów, że Ci co próbują zrobić coś dla środowiska to czarne owce, ale chociaż może zmuszę Cię do zastanowienia się nad tym co głosisz.
to co zrobiłeś prze tyle czasu -że dobrych diagnostów się zwalnia albo przypina rożne łatki
Fajne zadanie pytanie - Czy to znaczy że to jest przeze mnie?
a pocztowców nosi się na rękach .
Czy to znów ja jestem temu winien?

A teraz ja mam pytanie do Ciebie i mam nadzieję, że odpowiesz:

Czy sądzisz, że nic nie zrobiłem?

Czy sądzisz, że OSDS nic nie zrobił tylko liczy członków, a w statucie ma zapisane - przyjmujemy czarne owce?

 

[ Dodano: 24-01-2017, 19:49 ]

Jeśli wiesz o nich napisz śmiało na forum.

Jestem jak najbardziej za - napisz. Wskaż czarną owcę, która jest członkiem OSDS-u!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że w tym stadzie są czarne owce .

błąd pisarski ,każdemu może się zdarzyć :D - mogą się znaleźć czarne owce w tej pogoni aby organizacja rosła w siłę .. :x:cool:

 

[ Dodano: 24-01-2017, 19:57 ]

Z mojej wiedzy wynika, że nie tak prosto zwolnić pracownika, jeżeli ten sumiennie wykonuje swoje obowiązki - nawet w firmie prywatnej.
no to widzisz mało wiesz
może dla twojego kolegi?

widzę ' date='że nie zauważyłeś ,ze napisałem -to jest to też twój kolega
niej powstał wakat - może dla twojego kolegi?

po mojej ostatniej rozmowie z nim twierdze ,że on już chyba ma dość tej walki i nie widzi światełka w tunelu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błąd pisarski ,każdemu może się zdarzyć :D - mogą się znaleźć czarne owce w tej pogoni aby organizacja rosła w siłę .. :x:cool:
Ale informacja już poszła w świat. Łatka już jest - a twoje tłumaczenie nie ma już znaczenia. Nie każdy musi je przeczytać, ale posiadł już wiedzę, że w OSDS-e są czarne owce. I myślę, że zrobiłeś to świadomie.
widzę ,że nie zauważyłeś ,ze napisałem -to jest to też twój kolega

Jestem dumny, że mam takiego kolegę.

po mojej ostatniej rozmowie z nim twierdze ,że on już chyba ma dość tej walki i nie widzi światełka w tunelu
Coś w tym jest bo ja też zaczynam wątpić w to światełko - patrząc na roszczeniową postawę większości diagnostów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błąd pisarski ,każdemu może się zdarzyć

Może , ale i tak się czepnę

bo dla twojej organizacji liczy się sztuka

Tego dla którego liczyły się tylko sztuki i "chłyt marketingowy" nie ma już w OSDS, jeżeli pisząc o czarnych owcach miałeś jego na myśli ,to ok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.