Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

kgierczak

Egzaminy maj 2016

Polecane posty

kgierczak

17.05 godz. 08:30 całość zdał tylko 1 około dziesięciu część a pozostali polegli z grupy 30-to osobowej mi udało się zdać testy do poprawki opisówka.

opisówka była treści podaj czynności wstępne i opisz szczegółowo sposób przeprowadzenia badania hamulców pneumatycznych na urządzeniu rolkowym pojazd pow. 3.5t.

markes30

Przytocz co napisałeś a my Ci odpiszemy czego brakowało.

Rysiek84

Według mnie odpowiedz na pytanie opisowe najlepiej znaleźć w dzienniku i posiłkować się głównie na nim . Pisanie z głowy jest dosyć nie pewne ,zapomnisz o jakiejś pierdole a dla nich to już powód do obłania. Ja poswiecilem sporo czasu na znalezienie odpowiedzi ale potem leciałem słowo w słowo i się udało .

Jak byś mógł kolego powiedzieć co miałeś na ADR-ach to byłbym wdzięczny bo czas mnie nagli. Wgl jak ktoś coś pamięta z egzaminu Adr to prosiłbym o info .

Pozdrawiam Rysiek .

[ Dodano: 20-05-2016, 21:47 ]

kgierczak, Witam,

mógłbyś mi napisać co miałeś na Egzaminie z Adr-ów ?

Wargorek 56

W dniu wczorajszym zaliczyłem część teoretyczną egzaminu uzupełniającego wg załącznika V.

W życiu się tak nie denerwowałem, jak się okazało niepotrzebnie. Pytania modułu II w większości te, które zawarte są w Vademecum Diagnosty, choć jedno mnie zaskoczyło, bo dotyczyło definicji zwisu tylnego pojazdu. Musiałem nieźle przekopać zwoje mózgowe, aby nie popełnić błędu. W części opisowej trzeba było szczegółowo podać wszystkie czynności podczas badania pojazdu skierowanego przez organ kontroli po kolizji drogowej, jakie dotyczą świateł pojazdu (to zagadnienie również jest opisane w vademecum).

Przede mną egzamin praktyczny, właśnie wysłałem maila z prośbą o wyznaczenie terminu. Trzymajcie kciuki. :)

P.S Pozdrowienia dla Pana Jarka Kęsickiego.

piechu

Witam kto był 24 maj w Poznaniu i może napisać co było

z góry dzieki

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.