Skocz do zawartości

Nadanie cech identyfilacyjnych


Paprock

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz, że takich kwiatków jest więcej. Np. wykonanie TZ zastępczej skutkuje wydaniem przez stację zaświadczenia. Po cóż i komu jest ono potrzebne? Skoro klient nie ma obowiązku wrócić z nim do WK aby potwierdzić wykonanie decyzji? Czyli stricte urząd nie ma wiedzy czy ta decyzja została zrealizowana czy też nie.

Ale Adam, konsekwencją dla właściciela pojazdu nie wykonania tej decyzji powinno być N na najbliższym OBT. Zresztą większość decyzji na wykonanie TZ jest wydawana właśnie po N z OBT lub w przypadku przyczepek lekkich przy ustalaniu parametrów. Jeśli klient nie wróci na stację, aby wykonać TZ, to nie dostanie P, a dalej np. nie przerejestruje pojazdu, nie wymieni Dr, czy dostanie mandat. I jest to właśnie "logiczna spójność zdarzeń". :-)

 

[ Dodano: 02-06-2016, 19:18 ]

A w przypadku z tematu głównego, to klient nie wykonał decyzji, bo Ktoś kompetentny "po drodze" nie zrealizował jej, bo uznał słusznie, że wykonana być nie powinna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • blakop

    11

  • Paprock

    8

  • Olga

    6

  • biker100

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

bo Ktoś kompetentny "po drodze" nie zrealizował jej, bo uznał słusznie, że wykonana być nie powinna.

 

Droga Olgo - zgodnie z ustawą podmiotem KOMPETENTNYM do orzekania, czy nr jest czytelny czy nie jest rzeczoznawca. Nie Diagnosta 8) A rzeczoznawca napisał w tej sprawie, że nr jest nieczytelny. Koniec kropka.

Bez podważenia tej opinii dalej ruszyć się nie - przynajmniej w świetle prawa 8)

 

No ale... Jak wiesz są takie WK, gdzie decyzje pisze się decyzje "do szuflady", to co za problem, nie??

 

No i jeszcze wyjaśnij mi proszę, skąd Diagnosta na OBT ma wiedzieć, że była wydana jakaś decyzja o nabiciu nr, żeby dać N na OBT???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam wrażenie, że czytasz bez zrozumienia...

N na OBT dot. TZ.

 

I jeśli chcesz rozmawiać ze mną, to zmień swój prześmiewczo-wyniosły ton, bo bynajmniej mnie zniechęca on do rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeśli chcesz rozmawiać ze mną, to zmień swój prześmiewczo-wyniosły ton, bo bynajmniej mnie zniechęca on do rozmowy.

Czy w rozmowach z blakop`em mogę cytować twoją wypowiedź ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.