Skocz do zawartości

prośba o pomoc


ddaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich i mam ogromną prośbe, moja córka walczy ze swoją szkołą o boisko i sprawa wygląda tak że trzeba co dzień wchodzi na strone i oddawac głos, wiem że to zawracanie dupy ale gdybyście sie chwile nudzili to prosze o oddanie głosu na jej szkołe, będziemy bardzo wdzięczni i z góry dziękujemy! tu jest link http://www.koloroweboiska.pl//glosuj/36

 

póżniej na swojej poczcie trzeba potwierdzic głos żeby był ważny jeszcze

 

kiedyś pomagałem wam w podobnym głosowaniu, ale nie wyszło, może teraz sie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo wam wszystkim dziękujemy za wsparcie! na boisko to raczej nie ma szans, ale jest jeszcze kilka nagród , typu zestawy sportowe, itp przydzielone według miejsc, więc może załapiemy się na coś! Jeszcze raz wielkie DZIĘKI za wsparcie! i głosujemy dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie a jest tu jakaś mądra głowa , żeby znależć sposób możliwości zagłosowania wiecej niż raz na dobe? bo nie jest możliwe żeby szkoła mająca ok 60 uczniów nastukała prawie 3tys głosów w 3 dni, napewno coś mają, próbowałem przez proxy i idzie ale przy weryfikacji captscha nie pokazuje mi obrazków i nie puszcza dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie a jest tu jakaś mądra głowa , żeby znależć sposób możliwości zagłosowania wiecej niż raz na dobe?

Jakie to polskie.

Można tak zrobić (niestety nie wiem jak) ale wiem, że w Podwórkach Nivea (darmowe place zabaw) "spece" z jednego komputera wysyłają po kilka tysięcy głosów dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym Cię nie znał, to bym pomyślał, żeś z pokolenia Gimbusów...

 

"Jak nie my to kto,

"Jak nie teraz to kiedy?"

 

Tak brzmi całość tego słynnego powiedzenia, przerabianego i używanego powszechnie chyba na całym świecie.

A słowa te wypowiedział nie kto inny tylko: Михаил Сергеевич Горбачёв 8)

 

Parafrazując z kolei Stanisława Anioła z Alternatywy 4 "... my się nie wstydzimy dobrych wzorców" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słowa te wypowiedział nie kto inny tylko: Михаил Сергеевич Горбачёв

Akurat ten "idol" mi nie pasuje . :lol:

Wolę Mrozu,Libera,Doniu,Peję no i jeden kawałek Popka mi się podoba. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak myślałem, że możesz do końca nie wiedzieć kogo cytujesz 8)

 

Ale nie wiem czemu narzekasz... Przecież jak większość z nas, wydał Cię, wychował, wykształcił, wykarmił PRL!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ciebie...

Mnie wychowali, wykarmili i spłodzili rodzice. PRL co najwyżej mnie wykształcił i dawał czasem mleko i płyn do płukania ust, a nawet darmowego dentystę w szkole. Fakt nie musiałem tez czekać latami (czy miesiacami) do specjalistów.

Ale już makulaturę na papier toaletowy, musiałem sam wymieniać i wpisywać się na listy kolejkowe. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.