Skocz do zawartości

III Konferencja OSDS - Bolesławiec - 11/06/2016 r.


Rekomendowane odpowiedzi

Konferencję czas zacząć!

 

III Konferencja Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Diagnostów Samochodowych zbliża się wielkimi krokami.

Będzie okazja do zapoznania się nie tylko z działaniami Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, dotyczącymi implementacji zapisów Dyrektywy 2014/45/EU do przepisów krajowych, ale i z działaniami Ministerstwa Cyfryzacji w zakresie CEPiK 2.0.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Centralnego Ośrodka Informatyki, Urzędu Dozoru Technicznego, Transportowego Dozoru Technicznego, Inspekcji transportu Drogowego, Policji, Politechniki Wrocławskiej, ale także - firmy IT.NORCOM czy WSOP.

 

Konferencja - organizowana pod patronatem honorowym Starostwa Powiatowego w Bolesławcu oraz Urzędu Dozoru Technicznego - przygotowywana jest przez diagnostów dla diagnostów.

 

 

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres biuro@osds.org.pl

 

ZAPRASZAM!

 

 

-------------------------------

 

ramowy plan konferencji: http://osds.org.pl/wp-content/uploads/2016/05/PLAN-RAMOWY-2016.pdf

karta zgłoszenia (PDF): http://osds.org.pl/wp-content/uploads/2016/05/Karta-Zg%C5%82oszenia-2.pdf

karta zgłoszenia (DOC): http://osds.org.pl/wp-content/uploads/2016/05/Karta-Zg%C5%82oszenia-2.doc

 

dalsze informacje (strony OSDS): http://osds.org.pl/?p=1178

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz członków OSDS ?

Niestety tej liczby podać nie mogę, jedyne co mogę podać, to to że popularnością nie cieszy się ta konferencja.

Widocznie na wszelkiego rodzaju seminariach itp. można skorzystać więcej. Bo tam podobno tłumy.

Na Konferencji na pewno spotkam się z dużą ilością członków OSDS-u, a to wymagające grono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sarkazm jest zbędny.

Le..... eborg jak mam się nie denerwować, jeżeli działamy od 4 lat i pierwsze pytanie jest ilu was jest?

Nikt nie chce punktować, że zrobiliśmy tyle przez 4 lata co inne organizacje przez 40.

A wszyscy diagności uważają, że to tak SAMO :shock:

I czekają, że SAMO też się zrobi, a diagności będą mieli lepiej.

Zresztą pogadamy na konferencji :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadamy i będzie fajnie % :D

PS z resztą na tej konferencji i przy luźnych rozmowach na pewno można się dowiedzieć więcej niż na różnego rodzaju seminariach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim uczestnikom III Konferencji OSDS w Bolesławcu za przybycie i czynny udział.

W imieniu Zarządu

 

Prezes

 

Waldemar Witek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Zarządowi i Prezesowi za zorganizowanie tej konferencji. Merytorycznie i organizacyjnie - bardzo wysoki pozom. Rozmowy zakulisowe - bezcenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek jak zwykle logistycznie i merytorycznie stanął na wysokości zadania. Dziękuję.

 

Dziękuję wszystkim przybyłym, dziękuję za kolejne spotkanie łączone są dwie bardzo ważne elementy naszego życia branżowego, a mianowicie zdobywanie wiedzy i integracja środowiska.

 

Rozmowy zakulisowe - bezcenne.
:ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Pana Prezesa za profesjonalizm w organizacji.

Kolegom, że tak zażartuję :D za wspaniałą atmosferę.

Krzysiu, przeproś żonę, że nie pożegnałem się osobiście, ale w natłoku rąk jakoś mi się zgubiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim uczestnikom III Konferencji OSDS w Bolesławcu za przybycie i czynny udział.

W imieniu Zarządu

 

Prezes

 

Waldemar Witek

Gratuluję profesjonalnej i merytocznej Konfrerencji i udanego spotkania!

Kuluary nie do przecenienia! :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że mnie z Wami nie było,,,

Naprawdę masz czego :ok

 

Niestety muszę pogłębić to twoje odczucie, ponieważ pierwszy raz - myślę że w skali kraju - została zaprezentowana łączność z CEPIK II.

Należą się w tym miejscu duże podziękowania firmie NORCOM, a zwłaszcza Norbertowi Jezierskiemu.

 

 

Co prawda program mógł tylko poruszać się po danych testowych ale..................łączność fizyczna była z CEPIK II udostępnioną przez "warszawkę" do testów.

 

Prelegent z COI obalił mity przekazywane na pewnych seminariach ...... szkoleniowych ............

 

Jak dobrze wiesz należy z pewnych programów po prostu rezygnować, aby nie dawać więcej powodów do wprowadzania w błąd.

To samo dotyczy twierdzenia że niezbędnym i jedynym do komunikacji z CEPIK II jest:

- router

- jego produkt

- jego oprogramowanie,

- jego ........

a może nie jego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konferencja bardzo dobra.Każdy mógł uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania.Wiedza wywieziona z konferencji-bezcenna!

Warto należeć do OSDS i mieć taką konferencję za free :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prelegent z COI obalił mity przekazywane na pewnych seminariach ...... szkoleniowych ............

 

 

 

Jak dobrze wiesz należy z pewnych programów po prostu rezygnować, aby nie dawać więcej powodów do wprowadzania w błąd.

 

Jeśli przy wdrażaniu CEPIK II wsparcie techniczne będzie na poziomie z przed dwóch lat, to życzę powodzenia wszystkim pracującym na "TYM MERCEDESIE za cenę MALUCHA". Może warto zastanowić się nad tym, (czyt. zmianą programu) tak jak ja zrobiłem to ponad dwa lata temu. Psychiczny spokój - bezcenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.