Skocz do zawartości

Nowe spotkanie - Myślibórz - 14-16/10/2016 r.


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualne dane na temat spotkania --> linki poniższe (i dalsze - w stosunku do nich - posty)

 

www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic. ... 944#260944

www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic. ... 205#261205

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

PONIŻSZA propozycja spotkania jest nieaktualna

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

No i mamy termin kolejnego spotkania forumowiczów.

Od ostatniego w tym właśnie miejscu minęło 6 lat ...

 

To wstępne przymiarki - zobaczymy, co z tego wyjdzie :-)

 

---------------------------------------------------------------------

 

Kiedy: 30 wrzesień (piątek) - 2 październik 2016 r.

 

Gdzie: Mierzyn k/Międzychodu - ok. 75 km na zachód od Poznania - nieopodal trasy Poznań - Gorzów - Szczecin.

Lokalizacja TERGEO: http://mapa.targeo.pl/MIERZYN,23,15.86096,52.63552

 

Zakwaterowanie - na terenie Centrum Spotkań Biznesu i Rekreacji - w pokojach 2-3-4 osobowych z łazienkami ...

http://www.csbir-mierzyn.pl/

http://tiny.pl/grk48

 

W programie:

- warsztaty szkoleniowe - dotyczące najbardziej aktualnych przepisów związanych z szeroko rozumianą problematyką SKP (w tym - CEP 2.0),

- impreza do białego rana - być może przy ognisku - z dobrym, swojskim jedzeniem

- opcjonalnie - atrakcje dodatkowe - strzelnica z bronią typu kbks, broń krótka, ścianka wspinaczkowa, kajaki (w trakcie opracowania)

 

Tradycyjnie już - alkohol i inne napoje mniej czy bardziej wyskokowe - we własnym zakresie :D

 

Orientacyjne koszty (do "przyklepania" w późniejszym terminie):

(w trakcie opracowania, sądzę, że nie powinny przekroczyć kwoty 200 zł / 2 dni bez atrakcji opcjonalnych).

 

Tradycyjnie już - impreza ma charakter NON-PROFIT. :D

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------

DALSZE SZCZEGÓŁY - za kilka(naście) dni ...

------------------------------------------------------------------------------------------

 

Proszę (w temacie) o wstępne i jeszcze niezobowiązujące deklaracje z informacją, jaki okres pobytu i jaka ilość osób wchodzą w grę ...

[scroll]ZAPRASZAM !!!!! ZAPRASZAM !!!!! ZAPRASZAM !!!!! ZAPRASZAM !!!!! [/scroll]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 168
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • biker100

    34

  • blakop

    14

  • ketiw38

    14

  • DMG1

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja prawie też - szukam kupli do pokoju, ale moi się wahają , myślę że Markes się nie wyłamie.

 

[ Dodano: 08-06-2016, 14:16 ]

Ja też. A myślałem, że będę pierwszy :)

Jakbym tyle nie gadał, byłbym przed Wami. ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie masz kolegów, to jak się mają zapatrywać
:razz::razz:
partia pozwoli
a do jakiej należysz -bo ja bym powiedział jak żona pozwoli... :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda już będę zaczynał semestr, ale wstępnie się piszę. Nie udało mi się na konferencję, to moze chociaż tam wasze mordki zobaczę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie bym pojechał ale niestety 1.10 mam wesele na drugim końcu Polski u brata (oczywiście syn się żeni nie brat) więc nie mogę odmówić. Tym bardziej że wiem o nim od dwóch lat. Może następnym razem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może następnym razem. :D
To chyba jednak musisz przyjechać do Bolesławca - bo patrząc na chętnych to ta sama załoga, a i droga fajna. :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może następnym razem. :D
To chyba jednak musisz przyjechać do Bolesławca - bo patrząc na chętnych to ta sama załoga, a i droga fajna. :x

Chętnie tylko nie 11 i 18 później już mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Po raz kolejny prosiłem właścicielkę o jakieś konkrety (m.in. ceny) - i NIC, poza automatem z informacją o odbiorze maila - zero odzewu. Telefonu nie odebrała ...

 

Jak ma to wszystko tak wyglądać ... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma to wszystko tak wyglądać ...
to może lepiej połączyć to z
Z nieukrywaną radością mam okazję poinformować, że nasze kolejne spotkanie nie musi czekać do przyszłego roku, a będzie ono miało miejsce jeszcze w tym roku :-) - w miesiącu październik.
i zorganizować w okolicach Myśliborza - te lasy, jeziora... ;-)

 

więcej:

http://forum.osds.org.pl/viewtopic.php?t=1190

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbić gdzieś na nieczynnym poligonie do spania z pięć wojskowych beczek. Zaprosić diagnostów z dziewczynami, żonami, małżonkami, szkrabami, wnuczętami. Łowić ryby za medale z kartofla w nagrodę, palić ogniska wieczorami, a skry nich mieszają się na niebie z gwiazdami, rzępolić na gitarze pieśni harcerskie fałszując, za dnia w podchody się gonić, spływ kajakowy zrobić, może grzyby, może Quady i takie tam różne sprawy do znakomitej męskiej zabawy.

Sorry, lecz się nie wybiorę. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.