Skocz do zawartości

Nowe spotkanie - Myślibórz - 14-16/10/2016 r.


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

tez bym się pisał na takie spotkanie bo nigdy nie byłem i daleko strasznie tez bym nie miał. te 250 km jest do przełknięcia. i koszta tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 168
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • biker100

    34

  • blakop

    14

  • ketiw38

    14

  • eborg

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

W związku z szybko upływającym czasem poniżej przedstawiam propozycje terminu i miejsca spotkania szkoleniowo-integracyjnego:

 

termin:

Szkolenie - 7.10.2016r. (piątek);

Integracja - 7-9.102016r.(piątek-niedziela).

 

Wstępna propozycja miejsca spotkania wraz noclegiem i wyżywieniem:

 

https://e-turysta.net/pensjonat-nad-jeziorem-mysliborz-105437.html

 

jest również miejsce alternatywne:

 

http://szkuner.e-meteor.pl/pokoje.html#

 

W związku z powyższym proszę o rozpoczęcie tworzenia listy chętnych wraz ze wskazaniem dat oraz chęci uczestniczenia w szkoleniu.

 

Do końca tygodnia powinienem dostać ofertę cenową z obu miejsc i przedstawić ją na forum. Bazując na doświadczeniu poproszę o przygotowanie ofert dla ok. 20-25 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaru dlatego są podane 2 miejsca, przy większej frekwencji będzie można wykorzystać oba

liczyłbym na 50-70 osób.
niech się lista utworzy zobaczymy. :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz na wiosnę organizuj u siebie

Tylko ciekawe ile osób przyjedzie. Mało jest osób takich jak Adam czy też ja co potrafią sami przejechać całą Polskę. Ostatnio Adam proponował podwózkę, wymieniał większe miasta przez które będzie przejeżdżał i jakoś nikt się nie zgłosił :(

PS dla mnie nie problem odległość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może miał za mały samochód :D

można było go zostawić w Polsce środkowej i jechać z nami autobusem , może więcej pali , ale po drodze zawsze wesoło - albo naprawiamy - albo jeździmy w kółko. :what::piwo:hah:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może miał za mały samochód :D

Jak widać za duży :viva: , przez cały kraj śmignąłem i jeszcze wolne miejsca były w obie strony :medit:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety termin 7-9 października jest nieaktualny.

 

Ze względów logistycznych realnym terminem jest:

 

14 - 16 października br.

 

14 października (piątek) - dzień szkoleniowy - do godzin popołudniowych :-)

 

od godzin popołudniowych do godz. 12.00 16 października - integracja, wymiana doświadczeń, czas rozliczeń :-)

 

Opłaty:

Pokój dwuosobowy- cena za dobę wraz ze śniadaniem - 150,00 .

Obiadokolacja - ok 40 PLN. (Menu do uzgodnienia)

 

Wstępnie zarezerwowałem lokal - w związku z powyższym proszę o jak najszybsze podjęcie decyzji i wstępną budowę listy chętnych.

 

Do środy mam potwierdzić rezerwację lokalu.

 

Jeżeli liczba uczestników będzie większa jak 20 osób będę musiał rezerwować noclegi w lokalu położonym vis a vis.

 

Proszę o poważne podejście do tematu i tworzenie listy.

 

1. biker100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pobyt od piątku do niedzieli (dwie doby ze śniadaniami) + dwa razy obiadokolacja (piątek, sobota) to 380 zł, tak? Dobrze rozumiem?

 

Czy wieczorek integracyjny (jakiś grill, ognisko itp.) będzie płatny osobno?

 

I który to w końcu ośrodek będzie? Jakiś link?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wieczorek integracyjny (jakiś grill, ognisko itp.) będzie płatny osobno?
nie.

 

pobyt od piątku do niedzieli (dwie doby ze śniadaniami) + dwa razy obiadokolacja (piątek, sobota) to 380 zł, tak?
nie, 150PLN cena dotyczy pokoju 2os. czyli 75 od "głowy". Chyba, że śpisz sam ;-)

 

http://www.pensjonatmysliborz.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli reasumując - pobyt pełny - dwa noclegi, dwie obiadokolacje - wszystko w pokoju dwuosobowym to będzie 75+75+40+40=230 zł

 

Ale jakieś jadło na wieczór integracyjny jest przewidziane, czy we własnym zakresie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakieś jadło na wieczór integracyjny jest przewidziane, czy we własnym zakresie?
wydaje mi się, że można będzie połączyć z obiadokolacją. Dojdzie wtedy koszt napojów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szkolenie, płatne czy gratis? I co będzie poruszane, jakiś program?

Jestem drugi. Na pewno do soboty, co do niedzieli to jeszcze nie mogę dać odpowiedzi na 100% ale prawdopodobnie tak.

Na jesieni mam mieć kontrole z TDT-u, mam nadzieję że nie będzie kolidowała ze spotkaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem na tych szkoleniach są zawsze poruszane bardzo ciekawe tematy. Zazwyczaj materiały szkoleniowe do przeczytania przywozi sprawdzona grupa osób, która się w tym specjalizuje. Nigdy nie trzeba było za to dopłacać z tego co pamiętam, choć próba przyswojenia większej ilości materiału zawsze kończy się tak, że niewiele się pamięta... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 października (piątek) - dzień szkoleniowy - do godzin popołudniowych

 

Zawsze mi pod górkę robicie...

 

Nie mogła być sobota????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wynika z postów na śniadanie pościmy, czy znowu dopłata - tak wynika z postów ( nocleg + obiadokolacja ) - chyba że przegapiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.