Skocz do zawartości

Nowe spotkanie - Myślibórz - 14-16/10/2016 r.


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

1. biker100;

2. ijm;

3. Andrzej65+1;

4. markes30;

5. Grzegorz Łódź;

6. ketiw38;

7. eborg;

8. DMG1;

9. Lukasz0417

10. Aga;

11. Tomek;

12. Wojtek;

13. Pentagram+1;

14. baca9;

16. skpauto;

17. ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 168
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • biker100

    34

  • blakop

    14

  • ketiw38

    14

  • eborg

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

W związku z informacjami na forum OSDS, jak i tutaj zresztą - o szkoleniu, które odbędzie s ie w tym samym czasie w Choszcznie mam kilka uwag.

 

Nie jestem z klubu wzajemnej adoracji, pod stołem informacji nie dostaję, więc bazuję tylko na tym co czytam na forach.

 

I teraz kompletnie nic już nie wiem.

 

Tu na forum jest informacja:

 

Cytat:

14 października (piątek) - dzień szkoleniowy - do godzin popołudniowych :-)

 

od godzin popołudniowych do godz. 12.00 16 października - integracja, wymiana doświadczeń, czas rozliczeń :-)

 

 

I nikt tego nie odwołał.

 

To w końcu jak? Skoro w Myśliborzu ma być szkolenie/spotkanie już w piątek do godzin popołudniowych, czyli zakładam do -17:00-18:00, tzn. że o której się zacznie? No zakładam, że parę godzin wcześniej - prawda?

 

Ale wg programu szkolenia w Choszcznie, to właśnie spotkanie tam potrwa pewnie minimum do 18:00. Więc o której i czy w ogóle zaczyna się spotkanie w Myśliborzu?? :-?

 

A może to dwie niezależne imprezy? :roll:

 

Panowie z OSDS - można jaśniej i przejrzyściej??!! Bo na razie jesteście niczym ministerstwo na które tak bardzo narzekacie przecież...

 

Bo przypominam - oba spotkania zaplanowaliście na 14 października :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jechać na samo spotkanie zgodnie z planem - opcja numer 1 niech będzie.

Można jechać na spotkanie przez szkolenie - opcja numer 2 niech będzie.

Można jechać na samo szkolenie - opcja numer 3 niech będzie.

Można w chałupie siedzieć - opcja numer 4 niech będzie.

 

Proste. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jechać na spotkanie przez szkolenie - opcja numer 2 niech będzie.

Można jechać na samo szkolenie - opcja numer 3 niech będzie.

 

 

Ale gdzie w końcu będzie to szkolenie? Bo oba wątki są sprzeczne jeśli tego nie zauważyłeś...

W tym wątku nie ma mowy o tym, że pomiędzy szkoleniem, które ma się skończyć po południu, a integracją trzeba jeszcze będzie przejechać bagatela ponad 60 km.

 

Poza tym o ile do Choszczna dojazd dla wielu jest dość korzystny, o tyle do Myśliborza jest się już dostać trudniej, a obie miejscowości dzieli ponad 60 km, więc to przemieszczanie się po szkoleniu na spotkanie to też jakieś dziwne... Czy to ma zniechęcić tych co chcieli być i tu i tu? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ma zniechęcić tych co chcieli być i tu i tu?
bardziej można zniechęcić proponując organizację, następnie milczeć miesiąc i w efekcie końcowym zawiadomić o rezygnacji... :razz:

 

Czytaj ze zrozumieniem, a tym, którzy zadeklarowali przyjazd nie przeszkadza przemieszenie...

 

a tak, by the way co Ciebie to interesuje skoro w żadnym przedsięwzięciu nie zadeklarowałeś czynnego udziału...?

 

blakop, zorganizuj coś następnie oceniaj, kiedy stawiasz kreatywne uwagi jak najbardziej jestem w stanie je wziąć pod uwagę krytyki dla czepialstwa... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamiar, ale z taka organizacją - dziękuję...

 

A spotkania z tego forum już organizowałem, więc uwaga chybiona... Jak pomysł z rozstrzeleniem spotkania na 60 km... No ale cóż - "made by OSDS" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamiar, ale z taka organizacją - dziękuję...
a szkoda, bo miałbyś okazję dowiedzieć się o powodach zmiany miejsca szkolenia. Ale lepiej krytykować, wyśmiewać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie na szkolenie poszło. Ja i kolega z GW, czyli dwie dusze...

 

bardziej można zniechęcić proponując organizację, następnie milczeć miesiąc i w efekcie końcowym zawiadomić o rezygnacji... :razz:

:ok:ok:ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spotkania z tego forum już organizowałem,
No tak ..................

Ktoś był oprócz Ciebie?

 

Aha zapomniałem to były tylko deklaracje.......................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chociaż kasa sama wróciła.

 

Chociaż?? Nie przeginajcie... :?

 

Przypominam. Mimo wycofania się z organizacji i uczestnictwa wtedy zaproponowałem

- pośrednictwo we wszelkich płatnościach

- udostępnienie swojego konta do wszelkich operacji

- pełen kontakt do ośrodka, gdzie w zasadzie wszystko było już zgłoszone - i nawet były osoby, które się tego podjęły

 

Niemniej jednak WSZYSCY UCZESTNICY ZREZYGNOWALI SAMOWOLNIE, gdy po podliczeniu wyszło mi, że tak naprawdę zgłosiło się (zapłaciło) jedynie 12 osób, wobec czego wszyscy podjęli decyzje o rezygnacji.

 

Nie dorabiajcie więc sensacyjnych historii.

A chyba najtańsze NIESPONSOROWANE spotkanie na tym forum przypominam że zorganizowałem wraz z Olgą, więc nie wiem skąd to wytykanie akurat mi czegoś...

Za tamtą feralną sprawę przeprosiłem, ale to że ten wyjazd nie doszedł do skutku nie było moją winą tylko wynikiem słabej frekwencji i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyjaśnienie. Mógłbym kąśliwie rzec, że tylko winny się tłumaczy ale nie ma co robić siary.

Ze swej mańki dorzucę ino tylko, że widać jak na gołej dłoni prężną mobilizację do spotkać organizowanych z ramienia OSDS. A jak się ciut znam to i pińcyt kilometrów asfaltu nie będzie stanowić bariery niektórym, ni koszty, ni warunki.

Warunki pogodowe ma się rozumieć, bo atmosfera na bank będzie przednia.

Nie słyszałem też aby komukolwiek przeszkadzało rozstrzelenie szkolenia i spotkania. Ani na odległość 60 km narzekania.

Więc nie kumam zaś po co, o co to bicie piany? Tak bo tak dla zasady??

I prosiłbym nic mi nie tłumaczyć. Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chyba najtańsze NIESPONSOROWANE spotkanie na tym forum przypominam że zorganizowałem wraz z Olgą,

 

A chyba nie... :)

 

[ Dodano: 14-09-2016, 21:27 ]

A daj przykład - jeśli faktycznie było inne

 

A u markesa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U markesa? Czy u Jego Taty? Bo to jednak zaliczam do spotkań w pewien sposób sponsorowanych.Cen rynkowych nam nie policzono.

Proszę o przykład spotkania w ZEWNĘTRZNYM ośrodku - bez żadnych ZNAJOMOŚCI w naturalny sposób wynikający z pokrewieństwa.

 

Zresztą jeśli o mnie chodzi ja chętnie spotkałbym się u Markesa jeszcze raz. Względnie Murzasichle, to był idealny kompromis ceny i jakości oraz atrakcyjności okolicy jak dla mnie. Zresztą to tez była miejscówka markesa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompromisem ceny do JAKOŚCI był też Barlinek, ale ..............

 

bez żadnych ZNAJOMOŚCI
A dlaczego? Przecież to jest największy atut organizatora, że chce wykorzystać swoje prywatne znajomości w tak szczytnym i społecznie pożądanym celu.

 

A właściwie o co chodzi o licytacje czy też żeby się spotkać.

 

A że chętnych do organizacja całe mnóstwo to jest w czym wybierać.

 

Ja na razie z tych wszystkich wybrałem szkolenie w Choszcznie, a potem przemieszczam się na spotkanie, które tak na prawdę jest spotkaniem uczestników forum. Pominę fakt, że większość tych z którymi się spotkam to członkowie OSDS-u.

 

Co prawda zastanawiam się nad propozycją ................................ :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chociaż kasa sama wróciła.

 

Chociaż?? Nie przeginajcie... :?

 

Przypominam. Mimo wycofania się z organizacji i uczestnictwa wtedy zaproponowałem

- pośrednictwo we wszelkich płatnościach

- udostępnienie swojego konta do wszelkich operacji

- pełen kontakt do ośrodka, gdzie w zasadzie wszystko było już zgłoszone - i nawet były osoby, które się tego podjęły.

 

:piwo Proszę za dobre chęci. NASTĘPNYM RAZEM PROSIŁBYM LEPIEJ TO ZORGANIZOWAĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

1 biker100; 

2 ijm; 

3 Andrzej65; 

4 Andrzej65; 

5 markes30; 

6 Grzegorz Łódź; 

7 ketiw38; 

8 eborg; 

9 DMG1; 

10 Lukasz0417 

11 Aga; 

12 Tomek; 

13 Wojtek; 

14 Pentagram; 

15 Pentagram; 

16 baca9; 

17 skpauto; 

18 wiesu

19 wiesu

20 skobel

21 skobel

22 skobel

23 skobel

24 mechanik

 

Proszę o potwierdzenie osoby umieszczone na powyższej liście. Do końca tygodnia muszę potwierdzić rezerwację.

 

Mam również propozycję aby w sobotę zorganizować - piantball powiązany z ogniskiem i ....

 

Jednak związane jest to z dodatkowym kosztem - ok. 80-100 od osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.