Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Adam 24

Badanie na podstawie karty pojazdu

Polecane posty

Adam 24

Panowie wiem, że kiedyś ten temat był poruszany, ale czy po wejsciu dz. u. 776 z 10.06 2016 coś się zmieniło, a mianowicie chodzi mi o to, że Pani zgubiła DR, i czy można wykonać badanie techniczne na podstawie KP, ponieważ zakres OBT obejmuje sprawdzenie cech identyfikacyjnych i porównanie zgodnosci faktycznych danych pojazdu z danymi zapisanymi w DR lub innym odpowiadającym mu dokumencie. Czy tym dokumentem jest KP? Wg. mnie tak. Czy mam rację? To w końcu po co jest ta KP?

mirek.g

Masz rację na KP można wykonać BT

Paprock

Na KP plus dane z CEP.

A końcówka tego zdania po "lub" istnieć przestała:

OBT obejmuje sprawdzenie cech identyfikacyjnych i porównanie zgodnosci faktycznych danych pojazdu z danymi zapisanymi w DR lub innym odpowiadającym mu dokumencie.

;)

blakop

Ja jeszcze rozumiem, jakby te zmiany weszły wczoraj... naprawdę przez rok nie zorientowałeś się, że tego przepisu ju z nie ma, który cytujesz? :?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.