Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
Wujek

bankowoz na ciezarowy

Polecane posty

Wujek

Czesch chlopaki!

Tak poczatkiem to jestem tu nowy. :)

Mam pewien problem, a mianowicie przyjechal klient: Peugeot Boxer 2008r. bankowoz zarejestrowany na 5 osob, z przodu 3-trojka, z tylu 2-dwojka, za dwojka sciana grodziowa. (samochod ciezarowy, przeznaczenie przewoz wartosci, kategoria N1, podrodzaj VAN) CHCE przerobic na samochod ciezarowy, VAN, 3 osobowy,.................... chce wywalic cala zabudowe, i w oryginalne miejsca wkrecic oryginalna sciane grodziowa, czyli za pierwszym rzedem siedzen (siedzenie kierowcy, podwojne siedzenie pasazera) - chce po prostu go zrobic na zwyklego blaszaka 3 osobowego ze sciana grodziowa. Jak takie cos wyglada w tym momencie ?

2 temat:

Ford Fiesta 2010r. VAN 2 osobowy z kratka (3 drzwiowy) samochod ciezarowy, kategoria N1, chce przerobic na 5 osobowy, samochod osobowy, czyli wywalic kratke i wsadzic siedzenia.

Dzieki za odpowiedz.

blakop

To niech robi - przeciwwskazań nie ma.

Wujek

A co z nowymi przepisami??

sad_madman

Zakładam, że odpowiedź będzie taka - po staremu, nic się w tej kwestii nie zmienia.

Grzegorz Łódź
Tak poczatkiem to jestem tu nowy.

Witaj! Co nie zwalnia Cię z obowiązku zapoznania się z regulaminem forum.

A co z nowymi przepisami??

.Temat poruszony przez Ciebie już był.Kłania się opcja "szukaj". .Nie powielaj tematu

Wujek

przeczytalem ta cala lekture i dalej w sumie nie wiem czy mozna czy nie mozna. Jedni pisza ze mozna inni ze nie mozna.

crackers
dalej w sumie nie wiem czy mozna czy nie mozna
witaj na forum :x

Paprock
przeczytalem ta cala lekture i dalej w sumie nie wiem czy mozna czy nie mozna.

No to nie ma innej rady jak wziąć w dłoń to nowe rozporządzenie i rozszyfrować od kiedy obowiązuje – to po pierwsze.

A następnie rozwikłać po kolei paragraf numer dziewięć (§ 9) z literkami a, b, c, d - to po drugie.

• O czym mówi tekst przy literce a.

• O jakich zmianach i dla jakich kategorii pojazdów oraz ich mas całkowitych i czym potwierdzonych mowa przy literce b.

• Do jakich zmian odnosi się zapis przy literce c.

• To samo z literką d.

Jest jeszcze paragraf ósmy (§ 8 ) i jego punkty 9 i 10, ale to zdaje się po nowym roku dopiero - może być jako po trzecie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.