Skocz do zawartości

Nowy Wzór Sprawozdania


Grzegorz Łódź

Rekomendowane odpowiedzi

Rozporządzenie Ministra Cyfryzacji z dnia 29 lipca 2016 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie opłaty ewidencyjnej stanowiącej przychód Funduszu – Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców

 

Dz.U.poz 1269 z 2016r

http://dziennikustaw.gov.pl/du/2016/1269/1

 

§ 3. Rozporządzenie wchodzi w życie pierwszego dnia miesiąca następującego po miesiącu ogłoszenia.

 

Data ogłoszenia: 2016-08-17

 

Według moich obliczeń-od 1 października 2016r. lub od 1 września 2016r-w zależności od zinterpretowania "po miesiącu" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dala nas oznacza to tyle, że możemy o tym fakcie uprzedzić producentów oprogramowania dla SKP. Przed końcem miesiąca musimy zaktualizować program i powinniśmy sprawdzić, czy wydruk zgadza się z wzorem z tego rozporządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć co się zmieniło w formularzu sprawozdania . Tak siedzę i porównuje wzór ze sprawozdaniami z poprzednich miesięcy i nie widzę różnicy , no chyba że to przez te igrzyska olimpijskie i kibicowanie naszym piłkarzom ręcznym tak słabo dzisiaj widzę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz robił w sierpniu to na starym.

Jeśli będziesz robił we wrześniu to na nowym.

"13.4. Data sporządzenia sprawozdania (dd-mm-rrrr)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Na jaki adres wysyłacie sprawozdanie : Ministerstwo Cyfryzacji

Departament Budżetu i Finansów

ul. Królewska 27, 00-060 Warszawa

cz na Batorego za sierpień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny porządek ,,,

Jakoś nikt do mnie nie dzwonił , że robię źle.

Do tej pory wysyłałem na ul. Batorego5. Ostatnie zresztą też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.