Skocz do zawartości

Do właścicieli stacji kontroli pojazdów szukających diagnost


alex13

Rekomendowane odpowiedzi

koszt 15zł na miesiąc(paczka papierosów :D ) nie powinien przeszkadzać.

 

te 15 zł to każdy z nas by uzbierał z tych złotówek co czasami klient zostawia przy opłacie za okresowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment - 2600 brutto to standardowo niemal 1900 na rękę. Natomiast 2300 (pensja początkowa sprzedawcy na kasie) to niecałe 1700. Plus fajny socjal i dodatki.

 

Znam WK, gdzie na początek nie dostaniesz tyle, a wymagania formalne większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po kontroli TDT (corocznej) i jako 45 latek za marne pieniądze musiałem "robić wszystko co Pan sobie życzył" (mniej więcej 22 lata inspektor) I dlatego PONOSI MNIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzimy na szkolenia. Dziwię sie ludziom którzy w takowych nie uczestniczą.

Ja natomiast sie dziwię tym co chodzą, bo często wiedza szkolącego jest niższa niż szkolonego :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okręgówka , 3200 netto za etat , do niczego się Szef nie wtrąca . Stacja jest jednym z biznesów, więc nie naciska na ilość/ ok. 3000badań/. A co do kontroli TDT , u nas zawsze uprzejmi , wiadomo , coś znajdą, to opiszą , ale ogólnie duperele, więc nie trzeba się przejmować, tylko robić swoje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie Warmińsko -Mazurskie.................
A co tam taka cienizna... :?: Jezeli tak to proponuje "dziki zachód" :x Powiedzmy ze ja mam zarobki porownywalne ale na PSKP ... :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i powiedz teraz Regan55, ale tak szczerze, a może wespół i kowal zawtóruje, czy taka gaża dla diagnosty z odpowiednim stażem to szczyt możliwości na comiesięcznym przelewie?

Czy takie uposażenie diagnoście się godzi za to co na stacji robi? Czy ta liczba powinna być maksymalnym czy minimalnym pułapem? I nie mam na myśli wcale ślepych dowodów klepanie, ale trochę tych czynności występuje poza zakresem wynikających z samego sposobu przeprowadzania badań.

Pierwszym niech będzie umiejętność obsługi komputera, a patrząc na instalację CEPiK 2.0, to niektórzy diagności wręcz informatyków prześcigają. Dalej niech będzie obsługa kasy fiskalnej w tym zestawienia, paragony, rozliczenia i raporty. Do tego dochodzi wcale nie taka łatwa czynność jakby się zdawało, a dbałość o gotowość stanowiska do codziennych zadań. Ogólnie pojmowany ład i porządek z jazdą na mopie co sobotę i z szufla śnieżną w zależności jak aura pozwoli. Dbałość o miejsca postojowe na dalszym planie niech zostanie – wiosną się zrobi. Najważniejsze to chyba zapewnienie wpływów do kasy, czyli tak zwane nawadnianie kieszeni właściciela do pełna, a ten solidarnie i tak się nie podzieli. O takich prozaicznych sprawach jak kartoteka kliencka, kontakty, adresy, listy, powiadomienia, esemesy nie ma co nawet gadać na czele z rozbieraniem paragrafów prawa!

 

To teraz co robi mechanik jak padł mu podnośnik w hali serwisowej, a co robi diagnosta jak linia przestała działać?

Który urzędnik biurko odśnieża, która kasjerka zabiega o sprawność programu/komputera?

Czy któremuś z nich zależy na miejscach parkingowych, aby klient wrócił i znów stówę zostawił w kasie?

Czy któreś z nich słyszy jeden i ten sam pretensjonalny wydźwięk z gardła szefa/kierownika/właściciela/prezesa: mało, mało, mało...?

A które z nich za omyłki w robocie stawiane jest przed sądem?

 

Cholera jasna ktoś mi robotę na stacji będzie przyrównywał do kasjerki albo urzędnika najniższego szczebla!!!

 

I takie tam pierwsze linki z brzegu, nie szkodzi, że sprzed czterech lat:

http://www.portalsamorzadowy.pl/praca/place-urzednikow-wszystkich-szczebli-w-podziale-na-wojewodztwa,34717.html

http://www.wspolczesna.pl/wiadomosci/powiat-bialostocki/art/5829547,tak-zarabia-sie-w-urzedzie-znamy-konkretne-kwoty,id,t.html

(Mam tego świadomość, że młokos na stażu w urzędzie może nie dostać tyle na rękę.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pojmowany ład i porządek z jazdą na mopie co sobotę
tak rzadko ,ja robię to co drugi dzień -ale robię to dla siebie aby pracować w czystych warunkach i wiele innych np.jak klientka mówi ostatnio ,że pierwszy raz widzi ,że ktoś zakłada pokrowiec na siedzenie -dodam mój prywatny i myślicie ,ze usłyszałem kiedykolwiek jakieś dobre słowo - nie - ale jest taka mądra zasada w życiu - jak umiesz liczyć to licz na siebie.

 

To wszystko co piszesz to święta racja , musimy być wszechstronni -ale czy to kogoś obchodzi jak system jest jaki jest ................ :shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pojmowany ład i porządek z jazdą na mopie co sobotę

,ja robię to co drugi dzień
Widze ze mam przyjemność dzięcolic z "obijbokami""" :x:D Ja to robię zawsze co dzień.... :!: Byc moze za to dostaję dzień w dzień/oczywiście jak jestem w pracy/obiad przywozony przez katering...Oczywiscie nic za to nie płace....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko! Prezes czy Ty to widzisz.

Chłopy naprawdę dostrzegliście tylko jazdę na mopie?

No to sorry, że tak bazgrolę niezrozumiale wcale. :(

 

Regan55 & kowal jeszcze raz do tablicy poproszę! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak-cieszmy się z tego co robimy teraz.Już w niedługiej przyszłości czeka nas jeszcze więcej obowiązków.Np. tworzenie różnych statystyk dla potrzeb TDT. Przepraszam dla potrzeb poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak-cieszmy się z tego co robimy teraz
:ok:ok i to jest najlepsze podsumowanie
Regan55 & kowal jeszcze raz do tablicy poproszę!
cały czas jestem na posterunku....... :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.