Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
zenon 100

wymiana silnika

Polecane posty

zenon 100

witam ile kasujecie za badanie po wymianie silnika na większą pojemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psuj

zmiany konstrukcyjne 82 zł + jak za okresowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenon 100

a jeśli byłby silnik o tej samej pojemności co stary to tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psuj

Jeżeli jest to taki sam silnik, o tej samej pojemności, mocy i rodzaju paliwa, to nie są zmiany konstrukcyjne. W zakresie tych samych danych silnik jest częścią wymienną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markes30
a jeśli byłby silnik o tej samej pojemności co stary to tak samo

Jak pojemność ta sama a moc inna to też BT na zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marfet

A warunki techniczne obowiązują wedle aktualnych przepisów na dzień dokonania zmian konstrukcyjnych czyli tylko silnik z euro 6 ? :shock:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam1501
tylko silnik z euro 6

W trakcie badania zapewne zarzucisz, że nie spełnia tej normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARIO64
na dzień dokonania zmian konstrukcyjnych
W zakresie zmiany RODZAJU POJAZDU . Czy zmiana silnika powoduje zmianę rodzaju pojazdu ?

Było już naście razy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprock

2a. Pojazd, o którym mowa w art. 66 ust. 4 pkt 6 lit. b ustawy, powinien spełniać wymagania i warunki techniczne w zakresie dokonanych zmian konstrukcyjnych lub wymiany elementów, obowiązujące w dniu dokonania zmiany rodzaju pojazdu.

 

A artykuł 66 ustęp 4 punkt 6 litera b mówi:

 

4. Zabrania się:

6) dokonywania zmian konstrukcyjnych zmieniających rodzaj pojazdu, z wyjątkiem:

b) pojazdu, w którym zmian konstrukcyjnych dokonał przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marfet

Dziękuję za sprostowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.